Розклад футбольних матчів онлайн – жовтень 2014


Дата Час Спорт Ліга Матч
01/10/2014 9:30:00 Теніс ATP Пекін Новак Джокович (СРБ) у Васек Поспишил (CAN)
01/10/2014 19:45:00 Футбол Чемпіонат (Англія) Лідс Юнайтед Редінг
04/10/2014 14:30:00 Футбол GER Німецька Бундесліга FC Bayern Munchen (DEU) проти Ганновер 96 (ДЕУ)
04/10/2014 14:30:00 Футбол GER Німецька Бундесліга Боруссія Дортмунд (DEU) проти Гамбург (DEU)
04/10/2014 15:00:00 Футбол Прімера-Дивізіон (Іспанія) Валенсія проти Атлетіко Мадрид
04/10/2014 15:00:00 Регбі Aviva Premiership Лондон Ірландський проти Нортгемптон
04/10/2014 17:00:00 Футбол Прімера-Дивізіон (Іспанія) Райо Вальєкано проти Барселона
04/10/2014 19:45:00 Футбол Серія А (Італія) Мілан проти К’єво
05/10/2014 3:30:00 Футбол MLS (США) Лос-Анджелес Гелаксі проти Торонто
05/10/2014 15:00:00 Футбол Чемпіонат (Англія) Ноттінгем Форест проти Іпсвіч Таун
05/10/2014 16:30:00 Футбол GER Німецька Бундесліга Боруссія Менхенгладбах (DEU) проти 1 Майнц 05 (DEU)
05/10/2014 17:00:00 Футбол Серія А (Італія) Ювентус Рома
05/10/2014 20:00:00 Футбол Ліга 1 (Франція) ПСЖ проти Монако
05/10/2014 20:00:00 Футбол Прімера-Дивізіон (Іспанія) Реал проти Атлетик Клуб

Повідомлення Розклад футбольних матчів онлайн – жовтні 2014 з’явився перший на 04.Football Жива Розклад

.

 

(5-3) Спектакль футболу – Лестер -. Манчестер Юнайтед 2014


МЮ був покараний Лестер гравців

Оборонна гра була знехтувати.

(5-3) Спектакль футболу – Лестер – МЮ 2014

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

повідомлення (5-3) Спектакль футболу – Лестер – МЮ 2014 з’явився перший на 02.Premiership ТВ

.

 

Бундесліга прес-конференція після матчу: BVB – Фрайбург 3: 1


BVB – Фрайбург 3: 1

Бундесліга прес-конференція після матчу: Боруссія Дортмунд – Фрайбург 3: 1 (2: 0) в суботу, 09/13/2014 в Signal Iduna Park. З головного тренера Юргена Клоппа і Крістіан Streich.

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=2sEVezgs0Tk?feature=oembed&w=728&h=410]

Повідомлення Бундесліга прес-конференція після матчу :. ​​BVB – Фрайбург 3: 1 з’явився перший на 01.Bundesliga ТВ

 

Вольфсбург проти Байєр – Німецька Бундесліга

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=oc6O-PynKTs?feature=oembed&w=728&h=410]

Байєр відвідує Вольфсбург в це неділю. Ми прогнозуємо, щільний футбольний матч. Хто переможе?

Повідомлення Вольфсбург проти Байєр – німецької Бундесліги вперше з’явився на 01.Bundesliga ТВ

.

 

ПСЖ проти Ліона (2-0) – .. вересня 2014


Голи забили Кавані та Ібрагімовича

ПСЖ проти Ліона (2-0) – вересень 2014

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w

Повідомлення ПСЖ проти Ліона (2-0) – вересень 2014 з’явився перший на 05.Football Video HD

.

 

Мета Дієго Кости. Челсі проти Суонсі (4: 2)

мета Дієго Кости. Челсі проти Суонсі (4: 2). Прем’єр-ліга 2014 2015 HD. Цей гравець може забити красиві голи. Він є одним з кращих футболістів в англійській прем’єр-лізі.

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Футбол Live TV, кращі статистика, фактичні результати, до сучасних світильників. Бундесліга, Прем’єр-Ліга, Ла Ліга (іспанська), Серія А. кращих голів та новин в форматі HD.

Мета

пост Дієго Кости. Челсі проти Суонсі (4: 2) з’явився перший на 05.Football Video HD

.

 

Дієго Коста -. Гравцем тижня


Дієго Коста – гравець тижня в англійській прем’єр-лізі. Круглий 4

Він забив хет-трик у грі Челсі – Суонсі. Ви повинні побачити всі голи, забиті ім.

& NBSP;

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

Повідомлення Дієго Коста – гравець тижня. з’явилися перші на 02.Premiership ТБ.

 

Розклад футбольних матчів онлайн – сімнадцятий – 24 вересня 2014

Розклад футбольних матчів онлайн -. Сімнадцятого – 24 вересня 2014
Всі матчі можна дивитися через посилання нижче на Bet365 безкоштовно.

 

Реал Мадрид – Базель -. Онлайн тв дивитися безкоштовно


Реал – Базель -. Онлайн тв дивитися безкоштовно

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=fqbPubyc3CU?feature=oembed&w=728&h=410]

Лука Модрич дає м’яч Бейл.

Реал 5 – 1 Базель (Вівторок, 16 вересня 2014)

дивитися голи, забиті на Гарета Бейла, Родрігес, Роналду, Піке.

Повідомлення Реал – Базель – онлайн тв дивитися безкоштовно. з’явилися перші на 03.Spanish Ла Лізі.

 
17/09/2014 12:45 Challenger Мекнес – Суд 2 [7] Рубен Рамірес Ідальго (ESP) проти Kimmer Coppejans (BEL)
17/09/2014 13:00 Challenger Трнава – Суд 5 [PR] Стів Дарсіс (BEL) проти Марко Cecchinato (ITA)
17/09/2014 13:30 Challenger SeriesOchsenhausen DAVID Петро (Чехія) проти CHTCHETININE Євген (BLR)
17/09/2014 14:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Трактор Челябінськ (RUS) проти Динамо Рига (LVA)
17/09/2014 14:00 Challenger Трнава – Centre Court [1] Робін Хаазе (NED) проти Йозефа Ковалик (СВК)
17/09/2014 14:30 Challenger Кампінас – Centre Court [LL] Кайо Сільва (Бразилія) проти християнської Ліндел (SWE)
17/09/2014 14:30 ATP Метц – Суд 1 Rameez Junaid (AUS) і підсилювача; Артем Сітак (НЗЛ) проти Френка Мозера (GER) і підсилювача; Олександр Satchko (GER)
17/09/2014 14:30 Challenger Мекнес – Центральний корт Аслан Karatsev (RUS) проти [5] Роберто Carballes Баена (ESP)
17/09/2014 14:30 Challenger Мекнес – Суд 2 Яннік Мертенс (Бельгія) проти [8] Лукас Pouille (FRA)
17/09/2014 15:00 ATP Метц – Centre Court [WC] Ніколя Маю (Франція) проти Жеремі Шарді (Франція) [5]
17/09/2014 15:30 Challenger Кампінас – Суд 1 [3] Факундо Аргуелло (ARG) проти Хосе Перейра (Бразилія)
17/09/2014 16:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Нафтохімік Нижньокамськ (RUS) проти Йокерит Гельсінкі (Фінляндія)
17/09/2014 16:00 ATP Метц – Суд 1 [WC] Джонатан EYSSERIC (FRA) і підсилювача; Адріан Маннаріно (Франція) проти Джонатана MARRAY (GBR) і підсилювача; Джеймі Мюррей (Великобританія)
17/09/2014 16:15 Challenger Кампінас – Centre Court Іво Klec (СВК) проти [4] Gastao Еліас (ПОР)
17/09/2014 16:30 КХЛ Континентальної хокейної ліги ХК Сочі (RUS) проти Ак Барс Казань (RUS)
17/09/2014 16:30 Вейккаусліга (Фінляндія) Т.П.С. Інтер
17/09/2014 17:00 Challenger Кіто – Суд 2 Орасіо Себальос (Аргентина) проти Мартіна Куевас (URU)
17/09/2014 17:00 ATP Метц – Centre Court Жо-Вілфрід Тсонга (Франція) [1] проти Жиля Мюллер (LUX)
17/09/2014 17:00 Challenger Кіто – Centre Court Віктор Естрелла Бургос (DOM) проти Гонсало Ескобар (ECU)
17/09/2014 17:30 AUT Чемпіонат Австрії Вінер-Нойштадт (AUT) проти Рапід (AUT)
17/09/2014 17:30 AUT Чемпіонат Австрії Св Шольц Grodig (AUT) проти банкомат Альтах (AUT)
17/09/2014 18:45 Challenger Кіто – Centre Court Андрес Молтені (ARG) проти Факундо Мена (ARG)
17/09/2014 18:45 Challenger Кіто – Суд 2 Чейз Б’юкенен (США) проти Андре Miele (BRA)
17/09/2014 19:00 ATP Метц – Суд 1 [WC] Марк Gicquel (FRA) і підсилювача; П’єр-Хью HERBERT (FRA) проти Домініка Інглот (GBR) і підсилювача; Флорін MERGEA (Румунія) [2]
17/09/2014 19:00 ATP Метц – Centre Court [WC] Поль-Анрі Матьє (Франція) проти Лукаша Rosol (Чехія) [4]
17/09/2014 19:15 Чемпіонат світу FIVB Волейбол Чоловіча Німеччина проти Ірану (Катовіце)
17/09/2014 19:15 Чемпіонат світу FIVB Волейбол Чоловіча Бразилія проти Росії (Лодзь)
17/09/2014 19:45 Чемпіонат (Англія) Блекберн Роверс Дербі Каунті
17/09/2014 19:45 Чемпіонат (Англія) Ноттінгем Форест Фулхем
17/09/2014 21:15 Challenger Кампінас – Centre Court [Q] Ніколя Сантос (Бразилія) проти [7] Гільєрме Clezar (BRA)
17/09/2014 22:00 Південноамериканський Кубок Уачіпато проти Універсідад Католика
17/09/2014 23:00 Південноамериканський Кубок Універсідад де Сукре проти Сесар Вальєхо
17/09/2014 23:00 Copa Argentina (Аргентина) San Lorenzo проти Defensa у Justiça
17/09/2014 23:30 Challenger Кампінас – Centre Court [1] Дієго Себастьян Шварцман (ARG) проти Адріан Сікора (СВК)
18/09/2014 00:30 Challenger Кіто – Centre Court Еміліо Гомес (ECU) проти [2] Жоао Соуза (Бразилія)
18/09/2014 1:00 Ліга чемпіонів КОНКАКАФ Пуерто-Ріко Байамон ФК проти Клуб Америка
18/09/2014 1:00 Ліга чемпіонів КОНКАКАФ Вплив де Монреаль проти New York Red Bulls
18/09/2014 1:00 LFPB (Болівія) Сан-Хосе проти Nacional Потосі
18/09/2014 1:00 LFPB (Болівія) Альянсу Ліма проти в газ
18/09/2014 1:15 Південноамериканський Кубок Рівер Плейт проти Годой Крус
18/09/2014 1:15 Південноамериканський Кубок Лібертад проти Барселона
18/09/2014 2:00 Серія А (Бразилія) Палмейрас проти Фламенго
18/09/2014 3:00 Ліга чемпіонів КОНКАКАФ Депортиво муніципального Реал Клуб Депортіво España
18/09/2014 3:00 WTA Toyko – Стадіон Суд WTA Toyko – Стадіон Суд
18/09/2014 4:00 WTA Сеул WTA Сеул
18/09/2014 4:30 WTA Toyko – Суд 1 WTA Toyko – Суд 1
18/09/2014 9:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Амур Хабаровськ (RUS) проти Авангард Омська область (RUS)
18/09/2014 9:00 WTA Гуанчжоу WTA Гуанчжоу
18/09/2014 10:00 Challenger Трнава Challenger Трнава
18/09/2014 11:00 Challenger Мекнес Challenger Мекнес
18/09/2014 12; 00 Challenger Ізмір Challenger Ізмір
18/09/2014 13:00 ATP Метц – Суд 1 ATP Метц – Суд 1
18/09/2014 15:00 Challenger Кампінас Challenger Кампінас
18/09/2014 15:00 ATP Метц – Centre Court ATP Метц – Centre Court
18/09/2014 16:30 КХЛ Континентальної хокейної ліги Атлант Mytischtschi (RUS) проти Торпедо Нижній Новгород (RUS)
18/09/2014 17:00 Challenger Кіто Challenger Кіто
18/09/2014 17:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Динамо Мінськ (Білорусь) проти Северсталь (RUS)
18/09/2014 18:00 Прем’єр-Ліга (Ісландія) FH V KR
18/09/2014 18:00 Прем’єр-Ліга (Ісландія) Вікінгур Р. проти Стьярнан
18/09/2014 19:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Медвещак Загреб (ВСР) у ЦСКА (RUS)
18/09/2014 19:15 Чемпіонат світу FIVB Волейбол Чоловіча Франція проти Ірану (Катовіце)
18/09/2014 19:15 Чемпіонат світу FIVB Волейбол Чоловіча Польща проти Росії (Лодзь)
18/09/2014 22:00 Copa Argentina (Аргентина) гонки V Arg Хуніорс
19/09/2014 00:30 Серія А (Бразилія) Греміо проти Сантос
19/09/2014 1:00 Ліга чемпіонів КОНКАКАФ Спортинг Канзас Сіті проти Депортіво Saprissa
19/09/2014 1:15 Південноамериканський Кубок Бока Хуніорс V Росаріо Сентраль
19/09/2014 1:15 Південноамериканський Кубок Emelec проти Рівер Плейт
19/09/2014 3:00 Ліга чемпіонів КОНКАКАФ AD-Ісідро Метапан проти Бельмопан Бандити Футбол
19/09/2014 4:00 WTA Гуанчжоу WTA Гуанчжоу
19/09/2014 4:00 WTA Сеул WTA Сеул
19/09/2014 5:00 WTA Premier WTA Toyko – Стадіон Суд
19/09/2014 10:00 Challenger Трнава Challenger Трнава
19/09/2014 10:45 NRL уточнюється
19/09/2014 11:00 Challenger Мекнес Challenger Мекнес
19/09/2014 12:00 Challenger Ізмір Challenger Ізмір
19/09/2014 13:00 ATP Метц – Centre Court ATP Метц – Centre Court
19/09/2014 14:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Югра Ханти-Мансійськ (RUS) проти Динамо Рига (LVA)
19/09/2014 15:00 Challenger Кампінас Challenger Кампінас
19/09/2014 16:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги HK Лада (RUS) проти Йокерит Гельсінкі (Фінляндія)
19/09/2014 16:00 Вища ліга (Латвія) Даугава Рига проти ФК Юрмала
19/09/2014 17:00 Дивізіон (Польща) Шльонськ Вроцлав проти Корона Кельце
19/09/2014 17:00 1. HNL (Хорватія) NK Lokomotiva проти ПК Задар
19/09/2014 17:00 Challenger Кіто Challenger Кіто
19/09/2014 17:30 GER Німецький Бундесліга 2 Айнтрахт Брауншвейг (DEU) проти С.В. Дармштадт 98 (ДЕУ)
19/09/2014 17:30 GER Німецький Бундесліга 2 VfR Ален (DEU) V SV Sandhausen 1916 (ДЕУ)
19/09/2014 17:30 GER Німецький Бундесліга 2 Ерцґебірґе Ауе (DEU) проти ФК Санкт-Паулі (DEU)
19/09/2014 17:30 Прімера-Дивізіон (Чилі) уточнюється
19/09/2014 18:00 Аллсвенскан (Швеція) ІФК Гетеборг проти Gefle
19/09/2014 18:00 Серія Б (Італія) Карпі проти Трапані
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Осер проти Аяччо
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Брест проти Арль-Авіньон
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Кретей проти Клермон
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Газелек Аяччо проти Діжон
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Лаваль V Анже
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Шатору проти Ненсі
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Ньор проти Валансьєн
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Сошо проти Ним
19/09/2014 19:00 Прімера-Дивізіон (Уругвай) уточнюється
19/09/2014 19:00 Прімера-Дивізіон (Перу) уточнюється
19/09/2014 19:00 Ліга 2 (Франція) Тури V Орлеана
19/09/2014 19:30 GER Німецька Бундесліга Фрайбург (DEU) проти Герта (DEU)
19/09/2014 19:30 Дивізіон (Польща) Lechia Гданськ проти погонь Щецин
19/09/2014 19:30 Ліга 1 (Франція) Бордо проти Евіан
19/09/2014 19:30 Про-Ліга (Бельгія) Шарлеруа проти Зульте Варегем
19/09/2014 19:45 Прем’єр-Ліга (Шотландія) Partrick Thistle проти Сент-Міррен
19/09/2014 19:45 Aviva Premiership Глостер проти Ексетер
19/09/2014 20:00 ESP Primera Division Ельче (ESP) V SD Еібар (ESP)
19/09/2014 20:00 Прімера-Дивізіон (Іспанія) уточнюється
19/09/2014 20:30 Португезою Ліга (Португалія) V. Гімарайнш проти Пасуш Феррейра
20/09/2014 00:10 Прімера-Дивізіон (Аргентина) уточнюється
20/09/2014 1:00 LFPB (Болівія) уточнюється
20/09/2014 1:00 Primera (Еквадор) уточнюється
20/09/2014 2:00 Primera (Еквадор) уточнюється
20/09/2014 2:10 NRL Холден Кубок уточнюється
20/09/2014 2:10 NRL Холден Кубок уточнюється
20/09/2014 3:00 MLS (США) Реал Солт-Лейк проти Колорадо Рапідс
20/09/2014 4:00 WTA Premier WTA Toyko – Стадіон Суд
20/09/2014 4:00 WTA Гуанчжоу WTA Гуанчжоу
20/09/2014 4:30 Ліга MX (Мексика) уточнюється
20/09/2014 5:00 Ліга J2 (Японія) Ямагата проти Кіото Санга ФК
20/09/2014 6:00 NRL уточнюється
20/09/2014 8:00 J1 Ліга (Японія) Гамба Осака проти Сересо Осака
20/09/2014 8:00 Ліга J2 (Японія) Jubilo Iwata проти Гіраванц Кітакюсю
20/09/2014 8:00 До Ліга Класичний (Південна Корея) Сувон проти Поханг Стілерс
20/09/2014 8:30 NRL уточнюється
20/09/2014 11:00 J1 Ліга (Японія) Касима V Yokohama F-Марінос
20/09/2014 11:00 J1 Ліга (Японія) Кавасакі проти ФК Токіо
20/09/2014 11:00 J1 Ліга (Японія) Урава V Касива Рейсол
20/09/2014 11:00 J1 Ліга (Японія) Санфречче Хіросіма проти Ніїгата
20/09/2014 11:00 Ліга J2 (Японія) Шонан Беллмаре проти Міто Холліхок
20/09/2014 11:00 ФНЛ (Росія) уточнюється
20/09/2014 12:00 GER Німецький Бундесліга 2 Гройтер Фюрт (DEU) проти 1 ФК Кайзерслаутерн (DEU)
20/09/2014 12:00 GER Німецький Бундесліга 2 1860 Munchen (DEU) проти ФК Інгольштадт 04 (DEU)
20/09/2014 12:00 GER Німецький Бундесліга 2 ФСВ Франкфурт 1899 (DEU) проти Бохум 1848 (ДЕУ)
20/09/2014 12:00 CSL (Китайська Народна Республіка) Далянь Aerbin проти Шаньдун Лунен Тайшань
20/09/2014 12:15 Чемпіонат (Англія) Уотфорд проти Борнмут
20/09/2014 12:30 CSL (Китайська Народна Республіка) Пекін Гоань проти Тяньцзінь Теда
20/09/2014 12:45 CSL (Китайська Народна Республіка) Шанхай Гренландії проти Шаансі Чанба
20/09/2014 13:00 ФНЛ (Росія) уточнюється
20/09/2014 13:00 CSL (Китайська Народна Республіка) Гуанчжоу Евергранд проти Шанхай Баі
20/09/2014 13:00 Ліга 2 (Франція) Гавр проти Труа
20/09/2014 13:00 ATP Метц – Centre Court ATP Метц – Centre Court
20/09/2014 14:00 ФНЛ (Росія) уточнюється
20/09/2014 14:00 Серія Б (Італія) Латина проти Авелліно
20/09/2014 14:00 Вища ліга (Латвія) Даугава Даугавпілс проти Jelgava
20/09/2014 14:00 Вища ліга (Латвія) Лієпайський проти BFC Даугавпілс
20/09/2014 14:00 Серія Б (Італія) Перуджа проти Віченца
20/09/2014 14:00 Супер Ліга (Сербія) ОФК проти Vozdovac
20/09/2014 14:00 Aviva Premiership Продаж V Лондон Уелш
20/09/2014 14:30 GER Німецька Бундесліга ФК Шальке 04 (DEU) проти Айнтрахт (ДЕУ)
20/09/2014 14:30 GER Німецька Бундесліга FC Augsburg (DEU) проти Вердер (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Німецька Бундесліга Штутгарт (DEU) проти 1899 Hoffenheim (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Німецька Бундесліга Гамбург (DEU) проти FC Bayern Munchen (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Німецька Бундесліга SC Падерборн 07 (DEU) проти Ганновер 96 (ДЕУ)
20/09/2014 14:30 Дивізіон (Польща) Пяст Глівіце проти Краковія Краків
20/09/2014 14:30 Прімера-Дивізіон (Уругвай) уточнюється
20/09/2014 15:00 ESP Primera Division Депортиво Ла-Корунья (Іспанія) проти Реала (ESP)
20/09/2014 15:00 AUT Чемпіонат Австрії СК Рапід Відень (AUT) V RZ Пелети WAC (AUT)
20/09/2014 15:00 ESP Сегунда RC Рекреатіво (ESP) V Club Deportivo Луго (ESP)
20/09/2014 15:00 КХЛ Континентальної хокейної ліги Динамо Мінськ (Білорусь) проти Торпедо Нижній Новгород (RUS)
20/09/2014 15:00 Аллсвенскан (Швеція) Фалькенберг проти Еребру
20/09/2014 15:00 Чемпіонат (Англія) Міллуолл проти Ноттінгем Форест
20/09/2014 15:00 1. HNL (Хорватія) НК Істра 1961 проти ПК Загреб
20/09/2014 15:00 Прімера-Дивізіон (Іспанія) уточнюється
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Harlequins проти Оси
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Лондон Ірландський проти сарацинів
20/09/2014 15:15 Aviva Premiership Ванна проти Лестер
20/09/2014 15:30 ФНЛ (Росія) уточнюється
20/09/2014 15:30 Чемпіонат світу FIVB Волейбол Чоловіча Півфінал 1
20/09/2014 16:00 ФНЛ (Росія) уточнюється
20/09/2014 16:00 ФНЛ (Росія) уточнюється
20/09/2014 16:00 Прем’єр-Ліга (Ізраїль) Хапоель Петах проти Хапоель Беер-Шева
20/09/2014 16:00 Ліга 1 (Франція) Марсель V Ренн
20/09/2014 16:15 Суперліга (Греція) уточнюється
20/09/2014 16:30 КХЛ Континентальної хокейної ліги ХК Слован Братислава (SVK) проти ЦСКА (RUS)
20/09/2014 17:00 ESP Primera Division Атлетик Більбао (ESP) V Гранада CF (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Сегунда CD Мірандес (ESP) проти Спортінг Хіхон (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Сегунда FC Barcelona Atletic (ESP) проти UE Llagostera (ESP)
20/09/2014 17:00 Прімера-Дивізіон (Іспанія) уточнюється
20/09/2014 17:00 Аллсвенскан (Швеція) Brommapojkarna проти Häcken
20/09/2014 17:00 Дивізіон (Польща) Podbeskidzie проти Górnik Забже
20/09/2014 17:00 Серія А (Італія) Чезена проти Емполі
20/09/2014 17:00 Прімера-Дивізіон (Перу) уточнюється
20/09/2014 17:00 Про-Ліга (Бельгія) Мукрон Peruwelz проти Генк
20/09/2014 17:15 ESP Сегунда Справжнє Сарагоса (ESP) проти Депортіво Алавес (ESP)
20/09/2014 17:30 AUT Чемпіонат Австрії Йоско Рід (AUT) проти SK Puntigamer Штурм Грац (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT Чемпіонат Австрії ФК Адміра Ваккер Модлінг (AUT) проти С.В. Scholz Grodig (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT Чемпіонат Австрії банкомат Альтах (AUT) проти Вінер-Нойштадт (AUT)
20/09/2014 17:30 GER Німецька Бундесліга 1. Майнц 05 (DEU) проти Боруссія Дортмунд (DEU)
20/09/2014 17:30 ESP Ліга Asobal ФК Барселона (ESP) проти Angel Ximenez Puente Genil (ESP)
20/09/2014 18:00 1. HNL (Хорватія) Спліт проти Хайдук
20/09/2014 18:10 Прем’єр-Ліга (Ізраїль) Хапоель Кір’ят-Шмона проти Хапоель Тель-Авів
20/09/2014 19:00 ESP Primera Division Атлетико Мадрид (ESP) V RC Сельта Віго (Іспанія)
20/09/2014 19:00 ESP Сегунда Sabadell FC (ESP) V SD Ponferradina (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Сегунда UD Лас-Пальмас (ESP) проти AD Алькоркон (ESP)
20/09/2014 19:00