Futbolun Takvimi çevrimiçi maçları –

Ekim 2014

Ipswich Town v

Tarih Zaman Spor Lig Maç
2014/01/10 09:30:00 Tenis ATP Pekin Novak Djokovic (SRB) v Vasek POSPISIL (CAN)
2014/01/10 19:45:00 Futbol Şampiyonası (İngiltere) Leeds United v Okuma
2014/04/10 14:30:00 Futbol GER Almanya Bundesliga Bayern Munchen Hannover 96 (DEÜ) v (DEÜ)
2014/04/10 14:30:00 Futbol GER Almanya Bundesliga Borussia Dortmund (DEÜ) v Hamburger SV (DEÜ)
2014/04/10 15:00:00 Futbol Primera División (İspanya) Valencia v Atletico Madrid
2014/04/10 15:00:00 Rugby Birliği Aviva Premiership Londra İrlanda v Northampton
2014/04/10 17:00:00 Futbol Primera División (İspanya) Rayo Vallecano v Barcelona
2014/04/10 19:45:00 Futbol Serie A (İtalya) Milan v Chievo
2014/05/10 03:30:00 Futbol MLS (ABD) LA Galaxy v Toronto
2014/05/10 15:00:00 Futbol Şampiyonası (İngiltere) Nottingham Forest
2014/05/10 16:30:00 Futbol GER Almanya Bundesliga Borussia Mönchengladbach (DEÜ) v 1. FSV Mainz 05 (DEÜ)
2014/05/10 17:00:00 Futbol Serie A (İtalya) Juventus v Roman
2014/05/10 20:00:00 Futbol Ligue 1 (Fransa) PSG v Monaco
2014/05/10 20:00:00 Futbol Primera División (İspanya) Real Madrid Athletic Club

Ekim 2014 04.Football Canlı Çizelgesi üzerine ilk ortaya çıktı

futbolunun sonrası Takvimi Online eşleşir.

 

Futbol (5-3) Gözlük – Leicester -. Man Utd 2014


Man Utd Leicester oyuncular tarafından cezalandırıldığı

Defansif oyun ihmal edilmiştir.

(5-3) futbol Gözlük – Leicester – Man Utd, 2014

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

sonrası futbol (5-3) Gözlük – Leicester – Man Utd 2014 02.Premiership TV’de ilk ortaya çıktı

.

 

Bundesliga basın toplantısı maçtan sonra: BVB – SC Freiburg 3: 1


BVB – Freiburg 3: 1

Bundesliga basın toplantısı maçtan sonra: Borussia Dortmund – Freiburg 3: 1 (2: 0) Cumartesi, Signal Iduna Park’ta 09/13/2014 tarihinde. Koçu Juergen Klopp ve Hıristiyan Streich ile.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=2sEVezgs0Tk?feature=oembed&w=728&h=410]

maç sonrası sonrası Bundesliga basın toplantısı:. – BVB Freiburg 3 SC: 1 01.Bundesliga TV’de ilk ortaya çıktı

 

Diego Costa’nın hedefi. Swansea Chelsea (4: 2)

Diego Costa’nın hedefi. Swansea Chelsea (4: 2). Premier Lig 2014 2015 HD. Bu oyuncu güzel gol olabilir. O İngiliz Premier Ligi’nin en iyi futbol oyuncularından biridir.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Futbol Canlı TV, iyi istatistikler, gerçek sonuçlar, up-to-date fikstür. Bundesliga, Premier, La Liga (İspanyolca), Serie A’da HD iyi hedefleri ve haberleri.

sonrası Diego Costa’nın hedefi. Chelsea Swansea vs (4: 2) 05.Football video HD birinci çıktı

.

 

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg – Alman Bundesliga

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=oc6O-PynKTs?feature=oembed&w=728&h=410]

Bayer Leverkusen Wolfsburg bu Pazar ziyaret etti. Biz sıkı bir futbol maçı tahmin. Kim kazanacak?

Bayer Leverkusen vs sonrası Wolfsburg – Alman Bundesliga 01.Bundesliga TV’de ilk ortaya çıktı

.

 

Diego Costa -. Haftanın oyuncu


Diego Costa – ingilizce Premier Ligi haftanın oyuncusu. Yuvarlak 4.

Swansea –

O oyunda Chelsea içinde hattrick attı. Ona attığı tüm hedefleri görmek zorunda.

& nbsp;

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

sonrası Diego Costa – haftanın oyuncusu. 02.Premiership TV’de ilk ortaya çıktı.

 

17 – – Futbolun Takvimi çevrimiçi maçlar 24 Eylül 2014

futbol Takvimi çevrimiçi maçlar -. 17th – 24th Eylül 2014 arasında
Tüm ücretsiz Bet365’de üzerine aşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz maçlar.

vs

v

Rusya (Lodz) v

Gaz içine

İran (Katowice) v

Rusya (Lodz) v

Arles T

Colorado Rapids v

 

Olympique Lyon karşı PSG (2-0) -.. Eylül 2014

Cavani ve Ibrahimovic attı

Golleri

Olympique Lyon karşısında

PSG (2-0) – Eylül 2014

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w

Olympique Lyon karşı sonrası PSG (2-0) – Eylül 2014 05.Football video HD birinci çıktı

.

 

Real Madrid – FC Basel -. Ücretsiz online tv izle


Real Madrid – FC Basel -. Ücretsiz online tv izle

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=fqbPubyc3CU?feature=oembed&w=728&h=410]

Luka Modric Bale topu verir.

Real Madrid 5 – 1 FC Basel (Salı 16 Eylül 2014)

Gareth Bale, Rodriguez, Ronaldo, Pique tarafından atılırsa

izle golleri.

sonrası Real Madrid – FC Basel – ücretsiz online tv izle. 03.Spanish La Liga tarihinde ilk ortaya çıktı.

 
17/09/2014 12:45 Challenger Meknes – Mahkeme 2 [7] Ruben Ramirez Hidalgo Kimmer Coppejans vs (ESP) (BEL)
17/09/2014 13:00 Challenger Trnava – Mahkeme 5 [PR] Steve Darcis Marco Cecchinato vs (BEL) (ITA)
17/09/2014 13:30 Challenger SeriesOchsenhausen DAVID Petr (ÇEK) v CHTCHETININE Evgueni (BLR)
17/09/2014 14:00 NHL Kontinental Hockey League Traktor Chelyabinsk Dinamo Riga v (RUS) (LVA)
17/09/2014 14:00 Challenger Trnava – Centre Court [1] Robin Haase Jozef Kovalik vs (NED) (SVK)
17/09/2014 14:30 Challenger Campinas – Centre Court [LL] Caio Silva Hıristiyan Lindell vs (BRA) (SV)
17/09/2014 14:30 ATP Metz – Mahkeme 1 Rameez JUNAID (AUS) ve amp; Artem Sitak Frank Moser v (NZL) (GER) ve amp; Alexander Satchko (GER)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Centre Court Aslan Karatsev [5] Roberto Carballes Baena (ESP) vs (RUS)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Mahkeme 2 Yannick Mertens (BEL) vs [8] Lucas Pouille (FRA)
17/09/2014 15:00 ATP Metz – Centre Court [WC] Nicolas MAHUT Jeremy Chardy v (FRA) (FRA) [5]
17/09/2014 15:30 Challenger Campinas – Mahkeme 1 [3] Facundo Arguello Jose Pereira vs (ARG) (BRA)
17/09/2014 16:00 NHL Kontinental Hockey League Neftekhimik Nizhnekamsk Jokerit Helsinki v (RUS) (FIN)
17/09/2014 16:00 ATP Metz – Mahkeme 1 [WC] Jonathan Eysseric (FRA) ve amp; Adrian Mannarino Jonathan marray v (FRA) (NG) ve amp; Jamie Murray (GBR)
17/09/2014 16:15 Challenger Campinas – Centre Court İvo Klec (SVK) [4] Gastao Elias (POR)
17/09/2014 16:30 NHL Kontinental Hockey League HC Soçi Ak Bars Kazan (RUS) v (RUS)
17/09/2014 16:30 Veikkausliiga (Finlandiya) TPS v FC Inter
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Mahkeme 2 Horacio Zeballos Martin Cuevas vs (ARG) (URU)
17/09/2014 17:00 ATP Metz – Centre Court Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [1] Gilles Muller (LUX)
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Centre Court Victor Estrella Burgos Gonzalo Escobar (ECU) vs (DOM)
17/09/2014 17:30 AUT Avusturya Bundesliga SC Wiener Neustadt SK Rapid Wien v (AUT) (AUT)
17/09/2014 17:30 AUT Avusturya Bundesliga SV Scholz Grödig CASHPOINT SCR Altach v (AUT) (AUT)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Centre Court Andres Molteni’yi Facundo Mena vs (ARG) (ARG)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Mahkeme 2 Chase Buchanan Andre Miele vs (ABD) (BRA)
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Mahkeme 1 [WC] Marc GICQUEL (FRA) ve amp; Dominic Inglot (NG) & Gamble v Pierre-Hugues HERBERT (FRA); Florin MERGEA (O KABA) [2]
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Centre Court [WC] Paul-Henri Lukas rosol v Mathieu (FRA) (ÇEK) [4]
17/09/2014 19:15 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası İran (Katowice) v Almanya
17/09/2014 19:15 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası Brezilya
17/09/2014 19:45 Şampiyonası (İngiltere) Derby County v Blackburn Rovers
17/09/2014 19:45 Şampiyonası (İngiltere) Nottingham Forest v Fulham
17/09/2014 21:15 Challenger Campinas – Centre Court [S] Nicolas Santos vs (BRA) [7] Guilherme Clezar (BRA)
17/09/2014 22:00 Copa Sudamericana Huachipato v Universidad Catolica
17/09/2014 23:00 Copa Sudamericana Universidad de Sucre v Cesar Vallejo
17/09/2014 23:00 Copa Argentina (Arjantin) San Lorenzo v Defensa y Justica
17/09/2014 23:30 Challenger Campinas – Centre Court [1] Diego Sebastian Schwartzman Adrian Sikora’ya vs (ARG) (SVK)
18/09/2014 00:30 Challenger Quito – Centre Court Emilio Gomez (ECU) vs [2] Joao Souza (BRA)
18/09/2014 01:00 CONCACAF Şampiyonlar Ligi Porto Riko Bayamón FC v Club América
18/09/2014 01:00 CONCACAF Şampiyonlar Ligi New York Red Bulls v Darbe de Montreal
18/09/2014 01:00 LFPB (Bolivya) San Jose v Nacional Potosi
18/09/2014 01:00 LFPB (Bolivya) Alianza Lima v
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana River Plate v Godoy Cruz
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Libertad v Barcelona
18/09/2014 02:00 Serie A (Brezilya) Palmeiras v Flamengo
18/09/2014 03:00 CONCACAF Şampiyonlar Ligi Deportivo Municipal v Real Club Deportivo España
18/09/2014 03:00 WTA Toyko – Stat Mahkemesi WTA Toyko – Stat Mahkemesi
18/09/2014 04:00 WTA Seul WTA Seul
18/09/2014 04:30 WTA Toyko – Mahkeme 1 WTA Toyko – Mahkeme 1
18/09/2014 09:00 NHL Kontinental Hockey League Amur Khabarovsk Avangard Omsk Bölgesi v (RUS) (RUS)
18/09/2014 09:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
18/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
18/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
18/09/2014 12; 00 Challenger İzmir Challenger İzmir
18/09/2014 13:00 ATP Metz – Mahkeme 1 ATP Metz – Mahkeme 1
18/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
18/09/2014 15:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
18/09/2014 16:30 NHL Kontinental Hockey League Atlant Mytischtschi Torpedo Nizhny Novgorod v (RUS) (RUS)
18/09/2014 17:00 Challenger Quito Challenger Quito
18/09/2014 17:00 NHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk Severstal Cherepovets v (BLR) (RUS)
18/09/2014 18:00 Úrvalsdeild (İzlanda) FH v KR
18/09/2014 18:00 Úrvalsdeild (İzlanda) Víkingur R. v Stjarnan
18/09/2014 19:00 NHL Kontinental Hockey League Medvescak Zagreb CSKA Moskova v (KHD) (RUS)
18/09/2014 19:15 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası Fransa
18/09/2014 19:15 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası Polonya
18/09/2014 22:00 Copa Argentina (Arjantin) Yarış v Arg Juniors
19/09/2014 00:30 Serie A (Brezilya) Gremio v Santos
19/09/2014 01:00 CONCACAF Şampiyonlar Ligi Deportivo Saprissa v Sporting Kansas City
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Boca Juniors v Rosario Central
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Emelec v River Plate
19/09/2014 03:00 CONCACAF Şampiyonlar Ligi Belmopán Bandits v AD Isidro Metapán Futbol
19/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
19/09/2014 04:00 WTA Seul WTA Seul
19/09/2014 05:00 WTA Premier WTA Toyko – Stat Mahkemesi
19/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
19/09/2014 10:45 NRL tbc
19/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
19/09/2014 00:00 Challenger İzmir Challenger İzmir
19/09/2014 13:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
19/09/2014 14:00 NHL Kontinental Hockey League Ugra Khanty-Mansiysk Dinamo Riga v (RUS) (LVA)
19/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
19/09/2014 16:00 NHL Kontinental Hockey League HK Lada Togliatti Jokerit Helsinki v (RUS) (FIN)
19/09/2014 16:00 Virsliga (Letonya) Daugava Riga v FC Jurmala
19/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Polonya) Slask Wroclaw v Korona Kielce
19/09/2014 17:00 1. HNL (Hırvatistan) NK Lokomotiva v NK Zadar
19/09/2014 17:00 Challenger Quito Challenger Quito
19/09/2014 17:30 GER Almanya 2. Bundesliga Eintracht Braunschweig SV Darmstadt 98 (DEÜ) v (DEÜ)
19/09/2014 17:30 GER Almanya 2. Bundesliga VfR Aalen SV Sandhausen 1916 (DEÜ) v (DEÜ)
19/09/2014 17:30 GER Almanya 2. Bundesliga FC Erzgebirge Aue FC St Pauli v (DEÜ) (DEÜ)
19/09/2014 17:30 Primera División (Şili) tbc
19/09/2014 18:00 Allsvenskan (İsveç) Gefle v IFK Göteborg
19/09/2014 18:00 Serie B (İtalya) Carpi v Trapani
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Auxerre v Ajaccio
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Brest
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Créteil v Clermont
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Gazélec Ajaccio v Dijon
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Laval v Angers
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Châteauroux v Nancy
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Niort v Valenciennes
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Sochaux v Nîmes
19/09/2014 19:00 Primera División (Uruguay) tbc
19/09/2014 19:00 Primera División (Peru) tbc
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Fransa) Orléans’ın v Turlar
19/09/2014 19:30 GER Almanya Bundesliga Freiburg Hertha BSC Berlin v (DEÜ) (DEÜ)
19/09/2014 19:30 Ekstraklasa (Polonya) Lechia Gdansk v Pogoń Szczecin
19/09/2014 19:30 Ligue 1 (Fransa) Bordo v Evian TG
19/09/2014 19:30 Pro League (Belçika) Sporting Charleroi v Zulte Waregem
19/09/2014 19:45 Premiership (İskoçya) Partrick Thistle v St Mirren
19/09/2014 19:45 Aviva Premiership Gloucester v Exeter
19/09/2014 20:00 ESP Primera Ligi Elche CF (ESP) v SD Eibar (ESP)
19/09/2014 20:00 Primera División (İspanya) tbc
19/09/2014 20:30 Primeira Liga (Portekiz) V. Pacos Ferreira v Guimaraes
20/09/2014 00:10 Primera División (Arjantin) tbc
20/09/2014 01:00 LFPB (Bolivya) tbc
20/09/2014 01:00 Primera A (Ekvador) tbc
20/09/2014 02:00 Primera A (Ekvador) tbc
20/09/2014 02:10 NRL Holden Kupası tbc
20/09/2014 02:10 NRL Holden Kupası tbc
20/09/2014 03:00 MLS (ABD) Real Salt Lake
20/09/2014 04:00 WTA Premier WTA Toyko – Stat Mahkemesi
20/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
20/09/2014 04:30 Liga MX (Meksika) tbc
20/09/2014 05:00 J2 Lig (Japonya) Montedio Yamagata v Kyoto Sanga FC
20/09/2014 06:00 NRL tbc
20/09/2014 08:00 J1 League (Japonya) Gamba Osaka v Cerezo Osaka
20/09/2014 08:00 J2 Lig (Japonya) Jubilo Iwata v Giravanz Kitakyushu
20/09/2014 08:00 K Ligi Classic (Güney Kore) Pohang Steelers v Suwon Bluewings
20/09/2014 08:30 NRL tbc
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonya) Yokohama F Marinos-v Kashima Antlers
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonya) Kawasaki Frontale v FC Tokyo
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonya) Kashiwa Reysol v Urawa Reds
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonya) Sanfrecce Hiroshima v Albirex Niigata
20/09/2014 11:00 J2 Lig (Japonya) Shonan Bellmare v Mito HollyHock
20/09/2014 11:00 FNL (Rusya) tbc
20/09/2014 00:00 GER Almanya 2. Bundesliga SpVgg Greuther Furth (DEÜ) v 1. FC Kaiserslautern (DEÜ)
20/09/2014 12:00 GER Almanya 2. Bundesliga TSV 1860 München (DEÜ) v FC Ingolstadt 04 (DEÜ)
20/09/2014 00:00 GER Almanya 2. Bundesliga VfL Bochum 1848 (DEÜ) v FSV Frankfurt 1899 (DEÜ)
20/09/2014 00:00 CSL (Çin Halk Cumhuriyeti) Dalian Aerbin v Shandong Luneng Taishan
20/09/2014 12:15 Şampiyonası (İngiltere) Watford v AFC Bournemouth
20/09/2014 12:30 CSL (Çin Halk Cumhuriyeti) Pekin Guoan v Tianjin Teda
20/09/2014 12:45 CSL (Çin Halk Cumhuriyeti) Shanghai Grönland v Chanba
20/09/2014 13:00 FNL (Rusya) tbc
20/09/2014 13:00 CSL (Çin Halk Cumhuriyeti) Guangzhou Evergrande v Shanghai Shenxin
20/09/2014 13:00 Ligue 2 (Fransa) Le Havre v Troyes
20/09/2014 13:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
20/09/2014 14:00 FNL (Rusya) tbc
20/09/2014 14:00 Serie B (İtalya) Latina v Avellino
20/09/2014 14:00 Virsliga (Letonya) Daugava Daugavpils v Jelgava
20/09/2014 14:00 Virsliga (Letonya) Libau v BFC Daugavpils
20/09/2014 14:00 Serie B (İtalya) Perugia v Vicenza
20/09/2014 14:00 Super Liga (Sırbistan) OFK Belgrad v Vozdovac
20/09/2014 14:00 Aviva Premiership Satış v Londra Welsh
20/09/2014 14:30 GER Almanya Bundesliga Eintracht Frankfurt (DEÜ) v Schalke 04 (DEÜ)
20/09/2014 14:30 GER Almanya Bundesliga Augsburg Werder Bremen v (DEÜ) (DEÜ)
20/09/2014 14:30 GER Almanya Bundesliga Stuttgart (DEÜ) v 1899 Hoffenheim (DEÜ)
20/09/2014 14:30 GER Almanya Bundesliga Hamburger SV Bayern Munchen v (DEÜ) (DEÜ)
20/09/2014 14:30 GER Almanya Bundesliga SC Hannover 96 (DEÜ) v Paderborn 07 (DEÜ)
20/09/2014 14:30 Ekstraklasa (Polonya) Piast Gliwice v CracoviaBir Krakov
20/09/2014 14:30 Primera División (Uruguay) tbc
20/09/2014 15:00 ESP Primera Ligi Deportivo La Coruna Real Madrid CF v (ESP) (ESP)
20/09/2014 15:00 AUT Avusturya Bundesliga SK Rapid Wien (AUT) v RZ Peletler WAC (AUT)
20/09/2014 15:00 ESP Segunda Division RC Recreativo Huelva Club Deportivo Lugo v (ESP) (ESP)
20/09/2014 15:00 NHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk Torpedo Nizhny Novgorod v (BLR) (RUS)
20/09/2014 15:00 Allsvenskan (İsveç) Falkenberg v Örebro
20/09/2014 15:00 Şampiyonası (İngiltere) Millwall v Nottingham Forest
20/09/2014 15:00 1. HNL (Hırvatistan) NK Istra 1961 v NK Zagreb
20/09/2014 15:00 Primera División (İspanya) tbc
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Harlequins v Eşek Arıları
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Londra İrlanda v Saracens
20/09/2014 15:15 Aviva Premiership Hamamı v Leicester
20/09/2014 15:30 FNL (Rusya) tbc
20/09/2014 15:30 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası Yarı final 1
20/09/2014 16:00 FNL (Rusya) tbc
20/09/2014 16:00 FNL (Rusya) tbc
20/09/2014 16:00 Ligat ha (İsrail) Hapoel Petah Tikva Hapoel v Beer Şeba
20/09/2014 16:00 Ligue 1 (Fransa) Olympique Marseille v Rennes
20/09/2014 16:15 Super League (Yunanistan) tbc
20/09/2014 16:30 NHL Kontinental Hockey League HC Slovan Bratislava CSKA Moskova v (SVK) (RUS)
20/09/2014 17:00 ESP Primera Ligi Athletic Club Bilbao Granada CF v (ESP) (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Segunda Division CD Mirandes Sporting de Gijon v (ESP) (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Segunda Division FC Barcelona Atletic UE Llagostera v (ESP) (ESP)
20/09/2014 17:00 Primera División (İspanya) tbc
20/09/2014 17:00 Allsvenskan (İsveç) Brommapojkarna v Häcken
20/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Polonya) Podbeskidzie v Górnik Zabrze
20/09/2014 17:00 Serie A (İtalya) Cesena v Empoli
20/09/2014 17:00 Primera División (Peru) tbc
20/09/2014 17:00 Pro League (Belçika) Mouscron-Peruwelz v KRC Genk
20/09/2014 17:15 ESP Segunda Division Real Saragossa Deportivo Alaves v (ESP) (ESP)
20/09/2014 17:30 AUT Avusturya Bundesliga SV Josko Ried SK Puntigamer Sturm Graz, v (AUT) (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT Avusturya Bundesliga FC Admira Wacker Modling SV Scholz Grödig v (AUT) (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT Avusturya Bundesliga CASHPOINT SCR Altach (AUT) v SC Wiener Neustadt (AUT)
20/09/2014 17:30 GER Almanya Bundesliga 1. Borussia Dortmund v FSV Mainz 05 (DEÜ) (DEÜ)
20/09/2014 17:30 ESP Liga Asobal FC Barcelona Melek Ximenez Puente Genil v (ESP) (ESP)
20/09/2014 18:00 1. HNL (Hırvatistan) RNK Split v HNK Hajduk
20/09/2014 18:10 Ligat ha (İsrail) Hapoel Kiryat Shmona Hapoel v Tel Aviv
20/09/2014 19:00 ESP Primera Ligi Atletico Madrid RC Celta de Vigo v (ESP) (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division Sabadell FC (ESP) v SD Ponferradina (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division UD Las Palmas (ESP) v AD Alcorcon (ESP)
20/09/2014 19:00