Распоред фудбалских утакмица на мрежи – Октобар 2014


Дата Време Спорт Лига Матцх
01/10/2014 09:30:00 Тенис АТП Пекинг Новак Ђоковић (СРБ) против Васек Поспишил (ЦАН)
01/10/2014 19:45:00 Фудбал Цхампионсхип (Енглеска) Леедс Унитед В Реадинг
04/10/2014 14:30:00 Фудбал ГЕР Немачка Бундеслига ФЦ Баиерн Мунцхен (ДЕУ) против Ханновер 96 (Деу)
04/10/2014 14:30:00 Фудбал ГЕР Немачка Бундеслига Борусија Дортмунд (ДЕУ) против Хамбургер СВ (ДЕУ)
04/10/2014 15:00:00 Фудбал Примера Дивисион (Шпанија) Валенсија против Атлетико Мадрид
04/10/2014 15:00:00 Рагби Унија Авива Премиерсхип Лондон Ирисх против Нортемптон
04/10/2014 17:00:00 Фудбал Примера Дивисион (Шпанија) Рајо Ваљекано против Барселона
04/10/2014 19:45:00 Фудбал Серие А (Италија) Милан В Кјево
05/10/2014 03:30:00 Фудбал МЛС (САД) ЛА Галакси против Торонто
05/10/2014 15:00:00 Фудбал Цхампионсхип (Енглеска) Нотингем Форест против Ипсвич Таун
05/10/2014 16:30:00 Фудбал ГЕР Немачка Бундеслига Борусија Менхенгладбах (ДЕУ) в 1. ФСВ Маинз 05 (ДЕУ)
05/10/2014 17:00:00 Фудбал Серие А (Италија) Јувентус против Рома
05/10/2014 20:00:00 Фудбал Лигуе 1 (Француска) ПСЖ против Монако
05/10/2014 20:00:00 Фудбал Примера Дивисион (Шпанија) Реал Мадрид против Атлетик клуб

Пост Распоред фудбалских утакмица на мрежи – октобар 2014 први пут појавио на 04.Фоотбалл Ливе Прилогу

.

 

(5-3) спектакл фудбала – Лестер -. Ман Утд 2014


Ман Утд је кажњен од стране Лестер играча

Дефанзивно игра је занемарен.

(5-3) спектакл фудбала – Лестер – Ман Утд 2014.

[иоутубе хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=ВГИИ3у_ИАеЕ?феатуре=оембед&в=728&х=410]

Пост (5-3) спектакл фудбала – Лестер – Ман Утд 2014 појавио први пут на телевизији 02.Премиерсхип

.

 

Бундеслига конференцији за новинаре после меча: БВБ – Фрајбург 3: 1


БВБ – Фрајбург 3: 1

Бундеслига конференцији за новинаре после меча: Борусија Дортмунд – Фрајбург 3: 1 (2: 0) у суботу, 09/13/2014 на Сигнал Идуна Парку. Са тренер Јирген Клопп и Кристијан Стреицх.

[иоутубе хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=2сЕВезгс0Тк?феатуре=оембед&в=728&х=410]

Пост Бундеслига конференцији за новинаре после меча:. БВБ – Фрајбург 3: 1 се појавио први пут на телевизији 01.Бундеслига

 

Диего Цоста је циљ. Цхелсеа вс Свонси (4: 2)

Диего Цоста је циљ. Цхелсеа вс Свонси (4: 2). Премијер лига 2014 2015 ХД. Овај играч може да постигне лепе голове. Он је један од најбољих фудбалера у енглеској Премијер лиги

.

[иоутубе хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=ГзоСцСвЕ97к?феатуре=оембед&в=728&х=546]

Фоотбалл ТВ Ливе, најбоље статистике, стварни резултати, до-до датума чвора. Бундеслига, Премиерсхип, Ла Лига (шпански), Серие А. најбољих голова и вести у ХД резолуцији.

Поште Диего Цоста је циљ. Целзи вс Свонси (4: 2) појавио први на 05.Фоотбалл Видео ХД

.

 

Волфсбург против Бајер Леверкузен – Герман Бундеслига

[иоутубе хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=оц6О-ПинКТс?феатуре=оембед&в=728&х=410]

Бајер Леверкузен посети Волфсбург у недељу. Ми предвиђају тесну утакмицу. Ко ће победити?

Пост Волфсбург против Бајер Леверкузен – Герман Бундеслига појавио први пут на телевизији 01.Бундеслига

.

 

Диего Цоста -. Играч седмице


Диего Цоста – Играч седмице у Енглисх Премиер Леагуе. Роунд 4.

Он је постигао хет-трик у игри Челси – Свонси. Морате да видите све голова од њега

.

& нбсп;

[иоутубе хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=јмдАрЕФрГ1М?феатуре=оембед&в=728&х=410]

Пост Диего Цоста – Играч седмице. појавио прво на 02.Премиерсхип телевизији.

 

Распоред фудбалских утакмица на мрежи – 17 – 24. септембра 2014

Распоред фудбалских утакмица на мрежи -. 17. – 24. септембра 2014.године
Сви мечеви можете гледати кроз линк испод на Бет365 бесплатно

.

 

Реал Мадрид – ФЦ Басел -. Онлине ТВ Гледај безплатно


Реал Мадрид – ФЦ Басел -. Онлине ТВ Гледај безплатно

[иоутубе хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=фкбПубиц3ЦУ?феатуре=оембед&в=728&х=410]

Лука Модриц даје лопту Бале.

Реал Мадрид 5 – 1 ФК Базел (уторак 16. септембар 2014)

Ватцх голови Гаретх Бале, Родригез, Роналдо, Пике.

Пост Реал Мадрид – ФЦ Басел – Онлине ТВ Гледај бесплатно. појавио прво на 03.Спанисх Ла Лига.

 
17/09/2014 12:45 Цхалленгер Мекнес – суд 2 [7] Рубен Рамирез Хидалго (ЕСП) вс Киммер Цоппејанс (БЕЛ)
17/09/2014 13:00 Цхалленгер Трнава – Суд 5 [ПР] Стив Дарцис (БЕЛ) вс Марцо Цеццхинато (ИТА)
17/09/2014 13:30 Цхалленгер СериесОцхсенхаусен Давид Петр (ЦЗЕ) в ЦХТЦХЕТИНИНЕ Евгуени (БЛР)
17/09/2014 14:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Трактор Челабинск (РУС) в Динамо Рига (ЛВА)
17/09/2014 14:00 Цхалленгер Трнава – Центар суд [1] Робин Хаасе (НЕД) вс Јозеф Ковалик (СВК)
17/09/2014 14:30 Цхалленгер Кампинас – Центар суд [ЛЛ] Цаио Силва (БРА) вс Кристиан Линделл (СВЕ)
17/09/2014 14:30 АТП Мец – суд 1 Рамеез Секи (АУС) & амп; Артем Ситак (НЗЛ) в Франк Мозер (ГЕР) & амп; Алекандер Сатцхко (ГЕР)
17/09/2014 14:30 Цхалленгер Мекнес – Центре Цоурт Аслан Каратсев (РУС) вс [5] Роберто Царбаллес Баена (ЕСП)
17/09/2014 14:30 Цхалленгер Мекнес – суд 2 Ианницк Мертенс (БЕЛ) вс [8] Луцас Поуилле (ФРА)
17/09/2014 15:00 АТП Метз – Центар суд [ВЦ] Ницолас Махут (ФРА) в Јереми Цхарди (ФРА) [5]
17/09/2014 15:30 Цхалленгер Кампинас – суд 1 [3] Фацундо Аргуелло (АРГ) вс Јосе Переира (БРА)
17/09/2014 16:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Нефтехимик Нижнекамск (РУС) в Јокерит Хелсинки (ФИН)
17/09/2014 16:00 АТП Мец – суд 1 [ВЦ] Јонатхан Еиссериц (ФРА) & амп; Адриан Маннарино (ФРА) в Јонатхан Марраи (ГБР) & амп; Џејми Мареј (ГБР)
17/09/2014 16:15 Цхалленгер Кампинас – Центар суд Иво Клец (СВК) вс [4] Гастао Елиас (ПОР)
17/09/2014 16:30 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе ХЦ Сочи (РУС) в Ак Барс Казан (РУС)
17/09/2014 16:30 Веиккауслиига (Финска) ТПС в Интер
17/09/2014 17:00 Цхалленгер Кито – суд 2 Хорацио Зебаллос (АРГ) вс Мартин Цуевас (УРУ)
17/09/2014 17:00 АТП Метз – Центар суд Јо-Вилфриед Тсонга (ФРА) [1] в Гиллес Муллер (ЛУКС)
17/09/2014 17:00 Цхалленгер Кито – Центар суд Виктор Естрелла Бургос (ДОМ) вс Гонзало Есцобар (ЕЦУ)
17/09/2014 17:30 АУТ Аустриан Бундеслига Виенер Неустадт (АУТ) в СК Рапид Виен (АУТ)
17/09/2014 17:30 АУТ Аустриан Бундеслига СВ Сцхолз Гродиг (АУТ) в Цасхпоинт Алтах (АУТ)
17/09/2014 18:45 Цхалленгер Кито – Центар суд Андрес Молтени (АРГ) вс Фацундо Мена (АРГ)
17/09/2014 18:45 Цхалленгер Кито – суд 2 Цхасе Буцханан (САД) против Андре Миеле (БРА)
17/09/2014 19:00 АТП Мец – суд 1 [ВЦ] Марц Гицкуел (ФРА) & амп; Пиерре-Хугуес Херберт (ФРА) в Доминиц Инглот (ГБР) & амп; Флорин МЕРГЕА (РОУ) [2]
17/09/2014 19:00 АТП Метз – Центар суд [ВЦ] Паул-Хенри Матхиеу (ФРА) в Лукас Росол (ЦЗЕ) [4]
17/09/2014 19:15 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце Немачка против Ирана (Катовице)
17/09/2014 19:15 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце Бразилу против Русије (Лођ)
17/09/2014 19:45 Цхампионсхип (Енглеска) Блацкбурн Роверс в Дерби Каунти
17/09/2014 19:45 Цхампионсхип (Енглеска) Нотингем Форест против Фулам
17/09/2014 21:15 Цхалленгер Кампинас – Центар суд [К] Николас Сантос (БРА) вс [7] Гуилхерме Цлезар (БРА)
17/09/2014 22:00 Копа Судамерикана Хуачипато против Универсидад Католика
17/09/2014 23:00 Копа Судамерикана Универсидад де Сукре против Цезар Ваљехо
17/09/2014 23:00 Цопа Аргентина (Аргентина) Сан Лорензо против Дефенса и Јустица
17/09/2014 23:30 Цхалленгер Кампинас – Центар суд [1] Диего Себастиан Шварцман (АРГ) вс Адриан Сикора (СВК)
18/09/2014 00:30 Цхалленгер Кито – Центар суд Емилио Гомез (ЕЦУ) вс [2] Жоао Соуза (БРА)
18/09/2014 01:00 ЦОНЦАЦАФ Цхампионс Леагуе Порторико Баиамон ФЦ против Клуб Америка
18/09/2014 01:00 ЦОНЦАЦАФ Цхампионс Леагуе Импацт де Монтреал против Њујорк Ред Булс
18/09/2014 01:00 ЛФПБ (Боливија) ​​ Сан Хозе против Национал Потоси
18/09/2014 01:00 ЛФПБ (Боливија) ​​ Алијанца Лима В у гас
18/09/2014 01:15 Копа Судамерикана Ривер Плејт против Годој Круз
18/09/2014 01:15 Копа Судамерикана Либертадорес против Барселона
18/09/2014 02:00 Серие А (Бразил) Палмеирас против Фламенго
18/09/2014 03:00 ЦОНЦАЦАФ Цхампионс Леагуе Депортиво Муниципал против Реал Цлуб Депортиво Еспана
18/09/2014 03:00 ВТА Тоико – Стадион суд ВТА Тоико – Стадион суд
18/09/2014 04:00 ВТА Сеул ВТА Сеул
18/09/2014 04:30 ВТА Тоико – суд 1 ВТА Тоико – суд 1
18/09/2014 09:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Амур Хабаровск (РУС) в Авангард Омск Регион (РУС)
18/09/2014 09:00 АТП Гуангџоу АТП Гуангџоу
18/09/2014 10:00 Цхалленгер Трнава Цхалленгер Трнава
18/09/2014 11:00 Цхалленгер Мекнес Цхалленгер Мекнес
18/09/2014 12; 00 Цхалленгер Измиру Цхалленгер Измиру
18/09/2014 13:00 АТП Мец – суд 1 АТП Мец – суд 1
18/09/2014 15:00 Цхалленгер Кампинас Цхалленгер Кампинас
18/09/2014 15:00 АТП Метз – Центар суд АТП Метз – Центар суд
18/09/2014 16:30 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Атлант Митисцхтсцхи (РУС) в Торпедо Нижниј Новгород (РУС)
18/09/2014 17:00 Цхалленгер Кито Цхалленгер Кито
18/09/2014 17:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Динамо Минск (БЛР) в Северстал Цхереповетс (РУС)
18/09/2014 18:00 Урвалсдеилд (Исланд) ФХ против КР
18/09/2014 18:00 Урвалсдеилд (Исланд) Викингур Р. в Стјарнан
18/09/2014 19:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Медвешчак Загреб (ХРВ) против ЦСКА Москва (РУС)
18/09/2014 19:15 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце Француска против Ирана (Катовице)
18/09/2014 19:15 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце Полска против Русије (Лођ)
18/09/2014 22:00 Цопа Аргентина (Аргентина) Рацинг В Арг Јуниорс
19/09/2014 00:30 Серие А (Бразил) Гремио против Сантос
19/09/2014 01:00 ЦОНЦАЦАФ Цхампионс Леагуе Спортинг Канзас Сити против Депортиво Саприсса
19/09/2014 01:15 Копа Судамерикана Бока Јуниорс в Росарио Централ
19/09/2014 01:15 Копа Судамерикана Емелек против Ривер Плате
19/09/2014 03:00 ЦОНЦАЦАФ Цхампионс Леагуе АД Исидро Метапан В Белмопан Бандитс Фудбал
19/09/2014 04:00 АТП Гуангџоу АТП Гуангџоу
19/09/2014 04:00 ВТА Сеул ВТА Сеул
19/09/2014 05:00 ВТА Премиер ВТА Тоико – Стадион суд
19/09/2014 10:00 Цхалленгер Трнава Цхалленгер Трнава
19/09/2014 10:45 НРЛ ТБЦ
19/09/2014 11:00 Цхалленгер Мекнес Цхалленгер Мекнес
19/09/2014 12:00 Цхалленгер Измиру Цхалленгер Измиру
19/09/2014 13:00 АТП Метз – Центар суд АТП Метз – Центар суд
19/09/2014 14:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Угра Ханти-Мансијск (РУС) в Динамо Рига (ЛВА)
19/09/2014 15:00 Цхалленгер Кампинас Цхалленгер Кампинас
19/09/2014 16:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе ХК Лада Тоглиатти (РУС) в Јокерит Хелсинки (ФИН)
19/09/2014 16:00 Вирслига (Латвија) ​​ Даугава Рига против ФЦ Јурмала
19/09/2014 17:00 Екстракласа (Пољска) Сласк Вроцлав против Корона Киелце
19/09/2014 17:00 1. ХНЛ (Хрватска) НК Локомотива против НК Задар
19/09/2014 17:00 Цхалленгер Кито Цхалленгер Кито
19/09/2014 17:30 ГЕР Немачка Бундеслига 2 Ајнтрахт Брауншвајг (ДЕУ) против СВ Дармстадт 98 (Деу)
19/09/2014 17:30 ГЕР Немачка Бундеслига 2 Ален (ДЕУ) против Сандхаузен 1916 (ДЕУ)
19/09/2014 17:30 ГЕР Немачка Бундеслига 2 ФЦ Ерзгебирге Ауе (ДЕУ) в ФК Сент Паули (ДЕУ)
19/09/2014 17:30 Примера Дивисион (Чиле) ТБЦ
19/09/2014 18:00 Аллсвенскан (Шведска) ИФК Гетеборг против Гефле
19/09/2014 18:00 Серие Б (Италија) Царпи В Трапани
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Оксер против Ажаксио
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Брест против Арлес
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Кретеј против Клермон
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Газелек Ааччо против Дижон
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Лавал в Анжер
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Шатору в Нанци
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Ниорт против Валенциеннес
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Соцхаук против Ним
19/09/2014 19:00 Примера Дивисион (Уругвај) ТБЦ
19/09/2014 19:00 Примера Дивисион (Перу) ТБЦ
19/09/2014 19:00 Лигуе 2 (Француска) Тур В Орлеанс
19/09/2014 19:30 ГЕР Немачка Бундеслига Фрајбург (ДЕУ) в Хертха БСЦ Берлин (ДЕУ)
19/09/2014 19:30 Екстракласа (Пољска) Легија Гдањск против Погон Сзцзецин
19/09/2014 19:30 Лигуе 1 (Француска) Бордо против Евиан
19/09/2014 19:30 Про Леагуе (Белгија) Шарлеруа против Зулте Варегем
19/09/2014 19:45 Премиерсхип (Шкотска) Партрицк Тхистле против Сент Мирен
19/09/2014 19:45 Авива Премиерсхип Глостер против Ексетер
19/09/2014 20:00 ЕСП Примера Елцхе ЦФ (ЕСП) против СД Еибар (ЕСП)
19/09/2014 20:00 Примера Дивисион (Шпанија) ТБЦ
19/09/2014 20:30 Суперлига (Португал) В. Гимараеш против Пасош Фереира
20/09/2014 00:10 Примера Дивисион (Аргентина) ТБЦ
20/09/2014 01:00 ЛФПБ (Боливија) ​​ ТБЦ
20/09/2014 01:00 Примера (Еквадор) ТБЦ
20/09/2014 02:00 Примера (Еквадор) ТБЦ
20/09/2014 02:10 НРЛ Холден Цуп ТБЦ
20/09/2014 02:10 НРЛ Холден Цуп ТБЦ
20/09/2014 03:00 МЛС (САД) Реал Солт Лејк против Колорадо Рапидс
20/09/2014 04:00 ВТА Премиер ВТА Тоико – Стадион суд
20/09/2014 04:00 АТП Гуангџоу АТП Гуангџоу
20/09/2014 04:30 Лига МКС (Мексико) ТБЦ
20/09/2014 05:00 Ј2 Леагуе (Јапан) Амагата против Кјото Санга ФК
20/09/2014 06:00 НРЛ ТБЦ
20/09/2014 08:00 Ј1 Леагуе (Јапан) Гамба против Серезо Осака
20/09/2014 08:00 Ј2 Леагуе (Јапан) Џубило Ивата против Гираванц Китакјушу
20/09/2014 08:00 К-Лига Цлассиц (Јужна Кореја) Сувон против Поханг Стилерс
20/09/2014 08:30 НРЛ ТБЦ
20/09/2014 11:00 Ј1 Леагуе (Јапан) Кашима Антлерс В Јокохама Маринос-
20/09/2014 11:00 Ј1 Леагуе (Јапан) Кавасаки Фронтале против ФК Токио
20/09/2014 11:00 Ј1 Леагуе (Јапан) Урава Редс в Кашива Рејсол
20/09/2014 11:00 Ј1 Леагуе (Јапан) Санфреће Хирошима против Албирекс
20/09/2014 11:00 Ј2 Леагуе (Јапан) Шонан Белмар против Мито
20/09/2014 11:00 ФНЛ (Русија) ТБЦ
20/09/2014 12:00 ГЕР Немачка Бундеслига 2 Гројтер Фирт (ДЕУ) против 1. ФЦ Каисерслаутерн (ДЕУ)
20/09/2014 12:00 ГЕР Немачка Бундеслига 2 1860 Минхен (ДЕУ) в ФЦ Инголстадт 04 (ДЕУ)
20/09/2014 12:00 ГЕР Немачка Бундеслига 2 ФСВ Франкфурт 1899 (ДЕУ) против Бохум 1848 (Деу)
20/09/2014 12:00 ЦСЛ (НР Кина) Далиан Аербин против Шандонг Луненг Таисхан
20/09/2014 12:15 Цхампионсхип (Енглеска) Уотфорд против Борнмут
20/09/2014 12:30 ЦСЛ (НР Кина) Пекинг Гуан против Тиањин Теда
20/09/2014 12:45 ЦСЛ (НР Кина) Шангај Гренланд против Гуизхоу Ренхе
20/09/2014 13:00 ФНЛ (Русија) ТБЦ
20/09/2014 13:00 ЦСЛ (НР Кина) Гуангџоу Евергранде против Шангај Схенкин
20/09/2014 13:00 Лигуе 2 (Француска) Авр против Троа
20/09/2014 13:00 АТП Метз – Центар суд АТП Метз – Центар суд
20/09/2014 14:00 ФНЛ (Русија) ТБЦ
20/09/2014 14:00 Серие Б (Италија) Латина против Авеллино
20/09/2014 14:00 Вирслига (Латвија) ​​ Даугава Рига против
20/09/2014 14:00 Вирслига (Латвија) ​​ Лиепаја против БФЦ Даугавпилс
20/09/2014 14:00 Серие Б (Италија) Перугиа против Виченца
20/09/2014 14:00 Суперлига (Србија) ОФК Београд против Воздовац
20/09/2014 14:00 Авива Премиерсхип Сале против Лондону велшки
20/09/2014 14:30 ГЕР Немачка Бундеслига ФЦ Сцхалке 04 (ДЕУ) против Ајнтрахт Франкфурт (ДЕУ)
20/09/2014 14:30 ГЕР Немачка Бундеслига Аугсбург (ДЕУ) против СВ Вердер Бремен (ДЕУ)
20/09/2014 14:30 ГЕР Немачка Бундеслига Штутгарт (ДЕУ) против 1899 Хофенхајм (ДЕУ)
20/09/2014 14:30 ГЕР Немачка Бундеслига Хамбургер (ДЕУ) в ФЦ Баиерн Мунцхен (ДЕУ)
20/09/2014 14:30 ГЕР Немачка Бундеслига СЦ Падерборн 07 (ДЕУ) против Ханновер 96 (Деу)
20/09/2014 14:30 Екстракласа (Пољска) Пиаст Гливице против Црацовиа Краков
20/09/2014 14:30 Примера Дивисион (Уругвај) ТБЦ
20/09/2014 15:00 ЕСП Примера Депортиво Ла Коруња (ЕСП) Реал Мадрид ЦФ (ЕСП)
20/09/2014 15:00 АУТ Аустриан Бундеслига СК Рапид Виен (АУТ) В РЗ Пеллетс ВАЦ (АУТ)
20/09/2014 15:00 ЕСП Сегунда РЦ Рекреативо (ЕСП) в Цлуб Депортиво Луго (ЕСП)
20/09/2014 15:00 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе Динамо Минск (БЛР) в Торпедо Нижниј Новгород (РУС)
20/09/2014 15:00 Аллсвенскан (Шведска) Фалкенберг против Оребро
20/09/2014 15:00 Цхампионсхип (Енглеска) Милвол против Нотингем Форест
20/09/2014 15:00 1. ХНЛ (Хрватска) НК Истра 1961 против НК Загреб
20/09/2014 15:00 Примера Дивисион (Шпанија) ТБЦ
20/09/2014 15:00 Авива Премиерсхип Харлекуинс против осе
20/09/2014 15:00 Авива Премиерсхип Лондону Ирски В Сарацени
20/09/2014 15:15 Авива Премиерсхип Бат против Лестер
20/09/2014 15:30 ФНЛ (Русија) ТБЦ
20/09/2014 15:30 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце Семи-Финал 1
20/09/2014 16:00 ФНЛ (Русија) ТБЦ
20/09/2014 16:00 ФНЛ (Русија) ТБЦ
20/09/2014 16:00 НБ (Израел) Хапоел Петах Тиква против Хапоел Бе’ер Схева
20/09/2014 16:00 Лигуе 1 (Француска) Олимпик Марсеј В Рен
20/09/2014 16:15 Супер Лига (Грчка) ТБЦ
20/09/2014 16:30 НХЛ Континентал Хоцкеи Леагуе ХЦ Слован Братислава (СВК) против ЦСКА Москва (РУС)
20/09/2014 17:00 ЕСП Примера Атхлетиц Цлуб Билбао (ЕСП) в Гранада ЦФ (ЕСП)
20/09/2014 17:00 ЕСП Сегунда ЦД Мирандес (ЕСП) в Спортинг (ЕСП)
20/09/2014 17:00 ЕСП Сегунда Барселона Атлетик (ЕСП) в УЕ Ллагостера (ЕСП)
20/09/2014 17:00 Примера Дивисион (Шпанија) ТБЦ
20/09/2014 17:00 Аллсвенскан (Шведска) Бромапојкарна против Хацкен
20/09/2014 17:00 Екстракласа (Пољска) Подбескидзи против Горник Забрзе
20/09/2014 17:00 Серие А (Италија) Чезена против Емполи
20/09/2014 17:00 Примера Дивисион (Перу) ТБЦ
20/09/2014 17:00 Про Леагуе (Белгија) Мукрон Перувелз против Генк
20/09/2014 17:15 ЕСП Сегунда Реал Сарагоса (ЕСП) против Алавес (ЕСП)
20/09/2014 17:30 АУТ Аустриан Бундеслига Риед (АУТ) в СК Пунтигамер Стурм Граз (АУТ)
20/09/2014 17:30 АУТ Аустриан Бундеслига ФК Адмира Вакер (АУТ) в СВ Сцхолз Гродиг (АУТ)
20/09/2014 17:30 АУТ Аустриан Бундеслига Цасхпоинт Алтах (АУТ) в Виенер Неустадт (АУТ)
20/09/2014 17:30 ГЕР Немачка Бундеслига 1. Мајнц 05 (ДЕУ) против Борусија Дортмунд (ДЕУ)
20/09/2014 17:30 ЕСП Лига Асобал ФЦ Барцелона (ЕСП) в Ангел Ксименез Пуенте Генил (ЕСП)
20/09/2014 18:00 1. ХНЛ (Хрватска) Сплит против ХНК Хајдук
20/09/2014 18:10 НБ (Израел) Хапоел Кирјат Шмона против Хапоел Тел Авив
20/09/2014 19:00 ЕСП Примера Атлетико Мадрид (ЕСП) в РЦ Целта де Виго (ЕСП)
20/09/2014 19:00 ЕСП Сегунда Сабаделл ФЦ (ЕСП) против СД Понферрадина (ЕСП)
20/09/2014 19:00 ЕСП Сегунда Лас Палмас (ЕСП) против АД Алцорцон (ЕСП)
20/09/2014 19:00 Примера Дивисион (Шпанија) ТБЦ
20/09/2014 19:00 Лигуе 1 (Француска) Лориент против Ремс
20/09/2014 19:00 Лигуе 1 (Француска) Метз против Бастија
20/09/2014 19:00 Лигуе 1 (Француска) Нант против Нице
20/09/2014 19:00 Лигуе 1 (Француска) Тоулоусе в Кан
20/09/2014 19:00 Примера Дивисион (Аргентина) ТБЦ
20/09/2014 19:00 Примера Дивисион (Уругвај) ТБЦ
20/09/2014 19:00 Про Леагуе (Белгија) Андерлехт против Серкл Бриж КСВ
20/09/2014 19:15 Примера Дивисион (Перу) ТБЦ
20/09/2014 19:15 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце Семи-Финал 2
20/09/2014 19:15 ФИВБ Одбојка Светског првенства за мушкарце 5 6 В плеј-офф
20/09/2014 19:30