Razpored nogometnih tekem na spletu – oktober 2014


Forest proti Ipswich Town

Datum Čas Sport League Match
2014/01/10 09:30:00 Tennis ATP Peking Novak Đoković (SRB) v Vasek Pospisil (CAN)
2014/01/10 19:45:00 Soccer Championship (Anglija) Leeds United proti Reading
2014/04/10 14:30:00 Soccer GER Nemška Bundesliga FC Bayern Munchen (DEU) v Hannover 96 (DEU)
2014/04/10 14:30:00 Soccer GER Nemška Bundesliga Borussia Dortmund (DEU) proti Hamburger SV (DEU)
2014/04/10 15:00:00 Soccer Primera Division (Španija) Valencia proti Atlético Madrid
2014/04/10 15:00:00 Rugby Union Aviva Premiership London Irish proti Northampton
2014/04/10 17:00:00 Soccer Primera Division (Španija) Rayo Vallecano v Barcelona
2014/04/10 19:45:00 Soccer Serie A (Italija) Milan proti Chievo
2014/05/10 03:30:00 Soccer MLS (United States) LA Galaxy proti Toronto
2014/05/10 15:00:00 Soccer Championship (Anglija) Nottingham
2014/05/10 16:30:00 Soccer GER Nemška Bundesliga Borussia Monchengladbach (DEU) v 1. FSV Mainz 05 (DEU)
2014/05/10 17:00:00 Soccer Serie A (Italija) Juventus proti Roma
2014/05/10 20:00:00 Soccer Ligue 1 (Francija) PSG proti Monaco
2014/05/10 20:00:00 Soccer Primera Division (Španija) Real Madrid proti Athletic Club

po Spored nogometnih tekem na spletu – oktober 2014 pojavil prvi na 04.Football živo Spored

.

 

(5-3) spektakel nogometa – Leicester -. Man Utd 2014


Man Utd je bil kaznovan z Leicester igralci

obrambi igra je bila zanemarjena.

(5-3) spektakel nogometa – Leicester – Man Utd 2014

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

mesto (5-3) spektakel nogometa – Leicester – Man Utd 2014 pojavil prvi na 02.Premiership TV

.

 

Bundesliga Novinarska konferenca po tekmi: BVB – SC Freiburg 3: 1


BVB – SC Freiburg 3: 1

Bundesliga Novinarska konferenca po tekmi: Borussia Dortmund – SC Freiburg 3: 1 (2: 0) na sobota 2014/09/13 na Signal Iduna Park. Z trenerja Jürgen Klopp in Christian Streich.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=2sEVezgs0Tk?feature=oembed&w=728&h=410]

po Bundesliga Novinarska konferenca po tekmi:. BVB – SC Freiburg 3: 1 je pojavila najprej na 01.Bundesliga TV

 

PSG proti Olympique Lyonu (2-0) -. September 2014.


, doseženi z Cavani in Ibrahimovic golov

PSG proti Olympique Lyonu (2-0) – september 2014

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w

po PSG proti Olympique Lyonu (2-0) – September 2014 pojavil prvi na 05.Football Video HD

.

 

Diego Costa -. Igralec v tednu


Diego Costa – Igralec tedna v angleški Premier League. Round 4.

je dosegel hattrick na tekmi Chelsea – Swansea. Moraš videti vse goli z njim.

& nbsp;

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

po Diego Costa – igralec v tednu. pojavil prvi na 02.Premiership TV.

 

Razpored nogometnih tekem na spletu – 17. – 24. sep 2014

Razpored nogometnih tekem na spletu -. 17. – 24. september 2014
Vse tekme si lahko ogledate preko spodnje povezave na Bet365 brezplačno.

Centre sodišče

vs

Centre sodišče

Centre sodišče

Centre sodišče

Centre sodišče

Centre sodišče

Centre sodišče

Guimaraes v Pacos Ferreira

Centre sodišče

Centre sodišče

 

Cilj Diego Costa. Chelsea vs Swansea (4: 2)

Gol Diego Costa. Chelsea vs Swansea (4: 2). Premier League 2014 2015 HD. Ta igralec lahko dosegel lepe cilje. Bil je eden najboljših nogometašev v angleški Premier League.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Nogomet v živo TV, najboljše statistika, dejanski rezultati, up-to-datum napeljave. Bundesliga, Premiership, La Liga (španščina), Serie A. najboljših golov in novic v HD.

Cilj

Post Diego Costa. Chelsea vs Swansea (4: 2) se je pojavil prvi na 05.Football Video HD

.

 

Cilji, slinjenje in triki za Christiano Ronaldo.

Goli, Vodenje žoge in triki Christiano Ronaldo. On je verjetno najboljši nogometaš na svetu. Nekateri ljudje mislijo, da je Lionel Messi boljši od njega.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=nNLHI2cQooM?feature=oembed&w=728&h=410]

Nogomet v živo TV, najboljše statistika, dejanski rezultati, up-to-datum napeljave. Bundesliga, Premiership, La Liga (španščina), Serie A. najboljših golov in novic v HD.

napotijo ​​goli, vodi žogo in triki Christiano Ronaldo. pojavil prvi na 05.Football Video HD.

 
17/09/2014 12:45 Challenger Meknes – Court 2 [7] Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs Kimmer Coppejans (BEL)
17/09/2014 13:00 Challenger Trnava – Sodišče 5 [PR] Steve Darcis (BEL) vs Marco Cecchinato (ITA)
17/09/2014 13:30 Challenger SeriesOchsenhausen DAVID Petr (CZE) v CHTCHETININE Evgueni (BLR)
17/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Traktor Chelyabinsk (RUS) v Dinamo Riga (LVA)
17/09/2014 14:00 Challenger Trnava – Centre Sodišče [1] Robin Haase (NED) vs Jozef Kovalik (SVK)
17/09/2014 14:30 Challenger Campinas – Centre Sodišče [LL] Caio Silva (BRA) vs Christian Lindell (SWE)
17/09/2014 14:30 ATP Metz – Računsko 1 Rameez Junaid (AUS) & amp; Artem SITAK (NZL) v Frank Moser (GER) & amp; Alexander Satchko (GER)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Centre Court Aslan Karatsev (RUS) vs [5] Roberto Carballes Baena (ESP)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Court 2 Yannick Mertens (BEL) vs [8] Lucas Pouille (FRA)
17/09/2014 15:00 ATP Metz – [SP] Nicolas Mahut (FRA) v Jeremy Chardy (FRA) [5]
17/09/2014 15:30 Challenger Campinas – Računsko 1 [3] Facundo Arguello (ARG) vs Jose Pereira (BRA)
17/09/2014 16:00 KHL Kontinental Hockey League Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) v JOKERIT Helsinkih (FIN)
17/09/2014 16:00 ATP Metz – Računsko 1 [SP] Jonathan EYSSERIC (FRA) & amp; Adrian MANNARINO (FRA) v Jonathan MARRAY (GBR) & amp; Jamie MURRAY (GBR)
17/09/2014 16:15 Challenger Campinas – Centre Sodišče Ivo Klec (SVK) [4] Gastao Elias (POR)
17/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Sochi (RUS) v AK Bars Kazan (RUS)
17/09/2014 16:30 Veikkausliiga (Finska) TPS proti FC Inter
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Court 2 Horacio Zeballos (ARG) vs Martin Cuevas (URU)
17/09/2014 17:00 ATP Metz – Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [1] v Gilles MULLER (LUX)
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Centre Sodišče Victor Estrella Burgos (DOM) vs Gonzalo Escobar (ECU)
17/09/2014 17:30 AUT Avstrijska Bundesliga SC Wiener Neustadt (AUT) v SK Rapid Wien (AUT)
17/09/2014 17:30 AUT Avstrijska Bundesliga SV Scholz Grodig (AUT) v CASHPOINT SCR Altach (AUT)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Centre Sodišče Andres Molteni (ARG) vs Facundo Mena (ARG)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Court 2 Chase Buchanan (USA) vs Andre Miele (BRA)
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Računsko 1 [SP] Marc GICQUEL (FRA) & amp; Pierre-Hugues HERBERT (FRA) v Dominic Inglot (GBR) & amp; Florin MERGEA (ROU) [2]
17/09/2014 19:00 ATP Metz – [WC] Paul-Henri MATHIEU (FRA) v Lukas Rosol (CZE) [4]
17/09/2014 19:15 FIVB v odbojki na mivki za moške World Championship Nemčija proti Iranu (Katowice)
17/09/2014 19:15 FIVB v odbojki na mivki za moške World Championship Brazil proti Rusiji (Lodz)
17/09/2014 19:45 Championship (Anglija) Blackburn Rovers proti Derby County
17/09/2014 19:45 Championship (Anglija) Nottingham Forest proti Fulham
17/09/2014 21:15 Challenger Campinas – Centre Sodišče [Q] Nicolas Santos (BRA) vs [7] Guilherme Clezar (BRA)
17/09/2014 22:00 Copa Sudamericana Huachipato proti Universidad Catolica
17/09/2014 23:00 Copa Sudamericana Universidad de Sucre proti Cesar Vallejo
17/09/2014 23:00 Copa Argentina (Argentina) San Lorenzo v Defensa y Justiça
17/09/2014 23:30 Challenger Campinas – Centre Sodišče [1] Diego Sebastian Schwartzman (ARG) vs Adrian Sikora (SVK)
18/09/2014 00:30 Challenger Quito – Centre Sodišče Emilio Gomez (ECU) vs [2] Joao Souza (BRA)
18/09/2014 01:00 CONCACAF Liga prvakov Puerto Rico Bayamón FC proti Club América
18/09/2014 01:00 CONCACAF Liga prvakov Impact de Montreal v New York Red Bulls
18/09/2014 01:00 LFPB (Bolivija) San Jose proti Nacional Potosi
18/09/2014 01:00 LFPB (Bolivija) Alianza Lima proti Into plinom
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana River Plate v Godoy Cruz
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Libertad proti Barcelona
18/09/2014 02:00 Serie A (Brazil) Palmeiras v Flamengo
18/09/2014 03:00 CONCACAF Liga prvakov Deportivo Municipal proti Real Club Deportivo España
18/09/2014 03:00 WTA Toyko – Stadium Sodišče WTA Toyko – Stadium Sodišče
18/09/2014 04:00 WTA Seoul WTA Seoul
18/09/2014 04:30 WTA Toyko – Računsko 1 WTA Toyko – Računsko 1
18/09/2014 09:00 KHL Kontinental Hockey League Amur Khabarovsk (RUS) v Avangard Omsk regija (RUS)
18/09/2014 09:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
18/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
18/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
18/09/2014 12; 00 Challenger Izmir Challenger Izmir
18/09/2014 13:00 ATP Metz – Računsko 1 ATP Metz – Računsko 1
18/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
18/09/2014 15:00 ATP Metz – ATP Metz –
18/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League Atlant Mytischtschi (RUS) proti Torpedo Nižni Novgorod (RUS)
18/09/2014 17:00 Challenger Quito Challenger Quito
18/09/2014 17:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) v Severstal Cherepovets (RUS)
18/09/2014 18:00 Úrvalsdeild (Islandija) FH proti KR
18/09/2014 18:00 Úrvalsdeild (Islandija) Vikingur R. proti Stjarnan
18/09/2014 19:00 KHL Kontinental Hockey League Medveščak Zagreb (HRV) proti CSKA Moskva (RUS)
18/09/2014 19:15 FIVB v odbojki na mivki za moške World Championship Francija proti Iranu (Katowice)
18/09/2014 19:15 FIVB v odbojki na mivki za moške World Championship Poljske proti Rusiji (Lodz)
18/09/2014 22:00 Copa Argentina (Argentina) Racing proti Arg Juniors
19/09/2014 00:30 Serie A (Brazil) Gremio v Santos
19/09/2014 01:00 CONCACAF Liga prvakov Sporting Kansas City proti Deportivo Saprissa
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Boca Juniors proti Rosario Central
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Emelec proti River Plate
19/09/2014 03:00 CONCACAF Liga prvakov AD Isidro Metapan v Belmopan Bandits Football
19/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
19/09/2014 04:00 WTA Seoul WTA Seoul
19/09/2014 05:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadium Sodišče
19/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
19/09/2014 10:45 NRL tbc
19/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
19/09/2014 00:00 Challenger Izmir Challenger Izmir
19/09/2014 13:00 ATP Metz – ATP Metz –
19/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Ugra Khanty-Mansiysk (RUS) v Dinamo Riga (LVA)
19/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
19/09/2014 16:00 KHL Kontinental Hockey League HK Lada Togliatti (RUS) v JOKERIT Helsinkih (FIN)
19/09/2014 16:00 Virsliga (Latvija) Daugava Rīga proti FC Jūrmala
19/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Poljska) Śląsk Wrocław proti Korona Kielce
19/09/2014 17:00 1. HNL (Hrvaška) NK Lokomotiva proti NK Zadar
19/09/2014 17:00 Challenger Quito Challenger Quito
19/09/2014 17:30 GER Nemška 2. Bundesliga Eintracht Braunschweig (DEU) v SV Darmstadt 98 (DEU)
19/09/2014 17:30 GER Nemška 2. Bundesliga VfR Aalen (DEU) v SV Sandhausen 1916 (DEU)
19/09/2014 17:30 GER Nemška 2. Bundesliga FC Erzgebirge Aue (DEU) proti FC St Pauli (DEU)
19/09/2014 17:30 Primera Division (Chile) tbc
19/09/2014 18:00 Allsvenskan (Švedska) IFK Göteborg proti Gefle
19/09/2014 18:00 Serie B (Italija) Carpi v Trapani
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Auxerre v Ajaccio
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Brest v Arlesu
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Créteil v Clermont
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Gazélec Ajaccio v Dijon
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Laval proti Angers
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Châteauroux proti Nancy
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Niort v Valenciennes
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Sochaux v Nîmes
19/09/2014 19:00 Primera Division (Urugvaj) tbc
19/09/2014 19:00 Primera Division (Peru) tbc
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francija) Tours proti Orléans
19/09/2014 19:30 GER Nemška Bundesliga SC Freiburg (DEU) v Hertha BSC Berlin (DEU)
19/09/2014 19:30 Ekstraklasa (Poljska) Lechia Gdańsk proti Pogoń Szczecin
19/09/2014 19:30 Ligue 1 (Francija) Bordeaux v Evian TG
19/09/2014 19:30 Pro League (Belgija) Sporting Charleroi proti Zulte Waregem
19/09/2014 19:45 Premiership (Scotland) Partrick Thistle proti St Mirren
19/09/2014 19:45 Aviva Premiership Gloucester proti Exeter
19/09/2014 20:00 ESP Primera Division Elche CF (ESP) v SD Eibar (ESP)
19/09/2014 20:00 Primera Division (Španija) tbc
19/09/2014 20:30 Primeira Liga (Portugalska) V.
20/09/2014 00:10 Primera Division (Argentina) tbc
20/09/2014 01:00 LFPB (Bolivija) tbc
20/09/2014 01:00 Primera (Ekvador) tbc
20/09/2014 02:00 Primera (Ekvador) tbc
20/09/2014 02:10 NRL Holden Cup tbc
20/09/2014 02:10 NRL Holden Cup tbc
20/09/2014 03:00 MLS (United States) Real Salt Lake proti Colorado Rapids
20/09/2014 04:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadium Sodišče
20/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
20/09/2014 04:30 Liga MX (Mehika) tbc
20/09/2014 05:00 J2 League (Japonska) Montedio Yamagata v Kyoto Sanga FC
20/09/2014 06:00 NRL tbc
20/09/2014 08:00 J1 League (Japonska) Gamba Osaka proti Cerezo Osaka
20/09/2014 08:00 J2 League (Japonska) Jubilo Iwata proti Giravanz Kitakyushu
20/09/2014 08:00 K League Classic (Južna Koreja) Suwon Bluewings v Pohang Steelers
20/09/2014 08:30 NRL tbc
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonska) Kashima Antlers proti Yokohama F Marinos
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonska) Kawasaki Frontale proti FC Tokyo
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonska) Urawa Reds proti Kashiwa Reysol
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonska) Sanfrecce Hiroshima v Albirex Niigata
20/09/2014 11:00 J2 League (Japonska) Shonan Bellmare proti Mito rożlina
20/09/2014 11:00 FNL (Rusija) tbc
20/09/2014 12:00 GER Nemška 2. Bundesliga SpVgg Greuther Furth (DEU) proti 1. FC Kaiserslautern (DEU)
20/09/2014 00:00 GER Nemška 2. Bundesliga TSV 1860 Munchen (DEU) proti FC Ingolstadt 04 (DEU)
20/09/2014 00:00 GER Nemška 2. Bundesliga FSV Frankfurt 1899 (DEU) proti VfL Bochum 1848 (DEU)
20/09/2014 00:00 CSL (China PR) Dalian Aerbin v Shandong Luneng Taishan
20/09/2014 12:15 Championship (Anglija) Watford proti AFC Bournemouth
20/09/2014 12:30 CSL (China PR) Beijing Guoan v Tianjin Teda
20/09/2014 12:45 CSL (China PR) Shanghai Greenland v Guizhou Renhe
20/09/2014 13:00 FNL (Rusija) tbc
20/09/2014 13:00 CSL (China PR) Guangzhou Evergrande proti Shanghai Shenxin
20/09/2014 13:00 Ligue 2 (Francija) Le Havre v Troyes
20/09/2014 13:00 ATP Metz – ATP Metz –
20/09/2014 14:00 FNL (Rusija) tbc
20/09/2014 14:00 Serie B (Italija) Latina proti Avellino
20/09/2014 14:00 Virsliga (Latvija) Daugava Daugavpils proti Jelgava
20/09/2014 14:00 Virsliga (Latvija) Liepāja proti BFC Daugavpils
20/09/2014 14:00 Serie B (Italija) Perugia proti Vicenza
20/09/2014 14:00 Super Liga (Srbija) OFK Beograd v Voždovac
20/09/2014 14:00 Aviva Premiership Prodaja v London Welsh
20/09/2014 14:30 GER Nemška Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) proti Eintracht Frankfurt (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Nemška Bundesliga FC Augsburg (DEU) proti SV Werder Bremen (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Nemška Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Nemška Bundesliga Hamburger SV (DEU) v FC Bayern München (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Nemška Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Hannover 96 (DEU)
20/09/2014 14:30 Ekstraklasa (Poljska) Piast Gliwice v Cracovia Kraków
20/09/2014 14:30 Primera Division (Urugvaj) tbc
20/09/2014 15:00 ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) v Real Madrid CF (ESP)
20/09/2014 15:00 AUT Avstrijska Bundesliga SK Rapid Wien (AUT) v RZ Pellets WAC (AUT)
20/09/2014 15:00 ESP Segunda Division RC Recreativo Huelva (ESP) v Club Deportivo Lugo (ESP)
20/09/2014 15:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) proti Torpedo Nižni Novgorod (RUS)
20/09/2014 15:00 Allsvenskan (Švedska) Falkenberg v Örebro
20/09/2014 15:00 Championship (Anglija) Millwall proti Nottingham Forest
20/09/2014 15:00 1. HNL (Hrvaška) NK Istra 1961 proti NK Zagreb
20/09/2014 15:00 Primera Division (Španija) tbc
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Harlequins proti ose
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership London Irish proti Saraceni
20/09/2014 15:15 Aviva Premiership Bath proti Leicester
20/09/2014 15:30 FNL (Rusija) tbc
20/09/2014 15:30 FIVB v odbojki na mivki za moške World Championship Semi-final 1
20/09/2014 16:00 FNL (Rusija) tbc
20/09/2014 16:00 FNL (Rusija) tbc
20/09/2014 16:00 Ligat ha’Al (Izrael) Hapoel Petah Tikva v Hapoel Be’er Sheva
20/09/2014 16:00 Ligue 1 (Francija) Olympique Marseille proti Rennes
20/09/2014 16:15 Super League (Greece) tbc
20/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Slovan Bratislava (SVK) proti CSKA Moskva (RUS)
20/09/2014 17:00 ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) v Granada CF (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Segunda Division CD Mirandes (ESP) proti Sporting de Gijon (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Segunda Division FC Barcelona Atletic (ESP) v UE Llagostera (ESP)
20/09/2014 17:00 Primera Division (Španija) tbc
20/09/2014 17:00 Allsvenskan (Švedska) Brommapojkarna proti Häcken
20/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Poljska) Podbeskidzie proti Górnik Zabrze
20/09/2014 17:00 Serie A (Italija) Cesena v Empoli
20/09/2014 17:00 Primera Division (Peru) tbc
20/09/2014 17:00 Pro League (Belgija) Mouscron-Peruwelz proti KRC Genk
20/09/2014 17:15 ESP Segunda Division Real Zaragoza (ESP) v Deportivo Alaves (ESP)
20/09/2014 17:30 AUT Avstrijska Bundesliga SV Josko Ried (AUT) v SK Puntigamer Sturm Graz (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT Avstrijska Bundesliga FC Admira Wacker Modling (AUT) v SV Scholz Grodig (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT Avstrijska Bundesliga CASHPOINT SCR Altach (AUT) v SC Wiener Neustadt (AUT)
20/09/2014 17:30 GER Nemška Bundesliga 1. FSV Mainz 05 (DEU) proti Borussia Dortmund (DEU)
20/09/2014 17:30 ESP Liga Asobal FC Barcelona (ESP) v Angel ximenez Puente Genil (ESP)
20/09/2014 18:00 1. HNL (Hrvaška) RNK Split v HNK Hajduk
20/09/2014 18:10 Ligat ha’Al (Izrael) Hapoel Kiryat Shmona v Hapoel Tel Aviv
20/09/2014 19:00 ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) v RC Celta de Vigo (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division Sabadell FC (ESP) v SD Ponferradina (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division UD Las Palmas (ESP) v AD Alcorcon (ESP)
20/09/2014 19:00