Program de meciuri de fotbal online – octombrie 2014


Data Timp Sport Liga Meci
01/10/2014 09:30:00 Tenis ATP Beijing Novak Djokovic (SRB) v Vasek Pospisil (CAN)
01/10/2014 19:45:00 Soccer Championship (Anglia) Leeds United v Reading
04/10/2014 14:30:00 Soccer GER German Bundesliga FC Bayern Munchen (GER) v Hannover 96 (GER)
04/10/2014 14:30:00 Soccer GER German Bundesliga Borussia Dortmund (GER) SV v Hamburger (GER)
04/10/2014 15:00:00 Soccer Primera Division (Spania) Valencia v Atletico Madrid
04/10/2014 15:00:00 Rugby Aviva Premiership Londra Irish v Northampton
04/10/2014 17:00:00 Soccer Primera Division (Spania) Rayo Vallecano v Barcelona
04/10/2014 19:45:00 Soccer Serie A (Italia) Milan v Chievo
05/10/2014 03:30:00 Soccer MLS (Statele Unite) LA Galaxy v Toronto
05/10/2014 15:00:00 Soccer Championship (Anglia) Nottingham Forest v Ipswich Town
05/10/2014 16:30:00 Soccer GER German Bundesliga Borussia Mönchengladbach (GER) v 1 FSV Mainz 05 (GER)
05/10/2014 17:00:00 Soccer Serie A (Italia) Juventus v Roma
05/10/2014 20:00:00 Soccer Ligue 1 (Franța) PSG v Monaco
05/10/2014 20:00:00 Soccer Primera Division (Spania) Real Madrid v Athletic Club

Programul de după meciurile de fotbal online – octombrie 2014 a apărut pentru prima dată pe 04.Football Program Live

.

 

Conferință de presă Bundesliga după meci: BVB – SC Freiburg 3: 1


BVB – SC Freiburg 3: 1

conferință de presă Bundesliga după meci: Borussia Dortmund – SC Freiburg 3: 1 (2: 0) sâmbătă, 09/13/2014 la Signal Iduna Park. Cu antrenorul Juergen Klopp și Christian Streich.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=2sEVezgs0Tk?feature=oembed&w=728&h=410]

după conferința de presă de după meci Bundesliga:. BVB – SC Freiburg 3: 1 apărut pentru prima dată pe 01.Bundesliga TV

 

(5-3) Spectacol de fotbal – Leicester -. Man Utd 2014


Man Utd a fost pedepsit de jucători Leicester

joc defensiv a fost neglijat.

(5-3) Spectacol de fotbal – Leicester – Man Utd 2014

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

mesaj (5-3) Spectacol de fotbal – Leicester – Man Utd 2014 a apărut pentru prima dată pe 02.Premiership TV

.

 

Wolfsburg vs Bayer Leverkusen – German Bundesliga

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=oc6O-PynKTs?feature=oembed&w=728&h=410]

Bayer Leverkusen vizitează Wolfsburg în această duminică. Am prezice un meci de fotbal strans. Cine

va câștiga?

Wolfsburg mesaj vs Bayer Leverkusen – German Bundesliga apărut pentru prima dată pe 01.Bundesliga TV

.

 

PSG versus Olympique Lyon (2-0) -. Septembrie 2014.


goluri marcate de Cavani și Ibrahimovic

PSG versus Olympique Lyon (2-0) – septembrie 2014

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w

PSG mesaj versus Olympique Lyon (2-0) – septembrie 2014 a apărut pentru prima dată pe 05.Football video HD

.

 

Diego Costa -. Jucător al săptămânii


Diego Costa – jucător al săptămânii în engleză Premier League. Runda 4

El a marcat hat trick în meciul Chelsea – Swansea. Trebuie să vezi toate golurile marcate de el.

& nbsp;

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

post Diego Costa – jucător a săptămânii. apărut pentru prima dată pe 02.Premiership TV.

 

Program de meciuri de fotbal online – 17 – 24 septembrie 2014

Program de meciurile de fotbal online -. 17 – 24 septembrie 2014
Toate meciurile puteți viziona prin intermediul link-ul de mai jos pe Bet365 pentru gratuit.

 

Scopul Diego Costa. Chelsea vs Swansea (4: 2)

Scopul Diego Costa. Chelsea vs Swansea (4: 2). Premier League 2014 2015 HD. Acest player poate înscrie goluri frumoase. El este unul dintre cei mai buni jucători de fotbal din English Premier League.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Fotbal Live TV, cele mai bune statistici, rezultate reale, până la data de program. Bundesliga, Premier League, La Liga (spaniolă), Serie A. Cele mai bune goluri și știri în format HD.

Scopul

Acest post Diego Costa. Chelsea vs Swansea (4: 2) a apărut pentru prima dată pe 05.Football video HD

.

 

Real Madrid – FC Basel -. Ceas tv on-line gratuit


Real Madrid – FC Basel -. Ceas tv on-line gratuit

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=fqbPubyc3CU?feature=oembed&w=728&h=410]

Luka Modric dă mingea la Bale.

Real Madrid 5-1 FC Basel (marți 16 septembrie 2014)

Uita-te la goluri marcate de către Gareth Bale, Rodriguez, Ronaldo, Pique.

după Real Madrid – FC Basel – ceas tv on-line gratuit. apărut pentru prima dată pe 03.Spanish La Liga.

 
17/09/2014 12:45 Challenger Meknes – Curtea 2 [7] Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs Kimmer Coppejans (BEL)
17/09/2014 13:00 Challenger Trnava – Curtea 5 [PR] Steve Darcis (BEL) vs Marco Cecchinato (ITA)
17/09/2014 13:30 Challenger SeriesOchsenhausen DAVID Petr (CEH) v CHTCHETININE Evgueni (BLR)
17/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Traktor Chelyabinsk (RUS) v Dinamo Riga (LET)
17/09/2014 14:00 Challenger Trnava – Centre Court [1] Robin Haase (NED) vs Jozef Kovalik (SVK)
17/09/2014 14:30 Challenger Campinas – Centre Court [LL] Caio Silva (BRA) vs Christian Lindell (SUE)
17/09/2014 14:30 ATP Metz – Curtea 1 Rameez Junaid (AUS) & amp; Artem Sitak (NZL) v Frank Moser (Germania) & amp; Alexander Satchko (GER)
17/09/2014 14:30 Meknes Challenger – Centre Court Aslan Karatsev (RUS) vs [5] Roberto Carballes Baena (SPA)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Curtea 2 Yannick Mertens (BEL) vs [8] Lucas Pouille (FRA)
17/09/2014 15:00 ATP Metz – Centre Court [WC] Nicolas Mahut (FRA) v Jeremy Chardy (FRA) [5]
17/09/2014 15:30 Challenger Campinas – Curtea 1 [3] Facundo Arguello (ARG) vs Jose Pereira (BRA)
17/09/2014 16:00 KHL Kontinental Hockey League Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) v Jokerit Helsinki (FIN)
17/09/2014 16:00 ATP Metz – Curtea 1 [WC] Jonathan Eysseric (FRA) & amp; Adrian Mannarino (FRA) v Jonathan Marray (MB) & amp; Jamie Murray (MB)
17/09/2014 16:15 Challenger Campinas – Centre Court Ivo Klec (SVK) vs [4] Gastao Elias (POR)
17/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Sochi (RUS) v Ak Bars Kazan (RUS)
17/09/2014 16:30 Veikkausliiga (Finlanda) TPS v FC Inter
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Curtea 2 Horacio Zeballos (ARG) vs Martin Cuevas (URU)
17/09/2014 17:00 ATP Metz – Centre Court Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [1] v Gilles Muller (LUX)
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Centre Court Victor Estrella Burgos (DOM) vs Gonzalo Escobar (ECU)
17/09/2014 17:30 AUT austriac Bundesliga SC Wiener Neustadt (AUT) v SK Rapid Wien (AUT)
17/09/2014 17:30 AUT austriac Bundesliga SV Scholz Grodig (AUT) v CASHPOINT Rheindorf Altach (AUT)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Centre Court Andres Molteni (ARG) vs Facundo Mena (ARG)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Curtea 2 Chase Buchanan (USA) vs Andre Miele (BRA)
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Curtea 1 [WC] Marc Gicquel (FRA) & amp; Pierre-Hugues HERBERT (FRA) v Dominic Inglot (MB) & amp; Florin Mergea (ROM) [2]
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Centre Court [WC] Paul-Henri Mathieu (FRA) v Lukas Rosol (CEH) [4]
17/09/2014 19:15 Campionatul Mondial FIVB volei masculin Germania v Iran (Katowice)
17/09/2014 19:15 Campionatul Mondial FIVB volei masculin Brazilia v Rusia (Lodz)
17/09/2014 19:45 Championship (Anglia) Blackburn Rovers v Derby County
17/09/2014 19:45 Championship (Anglia) Nottingham Forest v Fulham
17/09/2014 21:15 Challenger Campinas – Centre Court [Q] Nicolas Santos (BRA) vs [7] Guilherme Clezar (BRA)
17/09/2014 22:00 Copa Sudamericana Huachipato v Universidad Catolica
17/09/2014 23:00 Copa Sudamericana Universidad de Sucre v Cesar Vallejo
17/09/2014 23:00 Copa Argentina (Argentina) San Lorenzo v Defensa y Justiça
17/09/2014 23:30 Challenger Campinas – Centre Court [1] Diego Sebastian Schwartzman (ARG) vs Adrian Sikora (SVK)
18/09/2014 00:30 Challenger Quito – Centre Court Emilio Gomez (ECU) vs [2] Joao Souza (BRA)
18/09/2014 01:00 Liga Campionilor CONCACAF Puerto Rico Bayamón FC v Club América
18/09/2014 01:00 Liga Campionilor CONCACAF Impact de Montreal v New York Red Bulls
18/09/2014 01:00 Divizia I (Bolivia) San Jose v Nacional Potosi
18/09/2014 01:00 Divizia I (Bolivia) Alianza Lima v în gaz
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana River Plate v Godoy Cruz
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Libertad v Barcelona
18/09/2014 02:00 Serie A (Brazilia) Palmeiras v Flamengo
18/09/2014 03:00 Liga Campionilor CONCACAF Deportivo Municipal v Real Club Deportivo España
18/09/2014 03:00 WTA Toyko – Stadion Curtea WTA Toyko – Stadion Curtea
18/09/2014 04:00 WTA Seul WTA Seul
18/09/2014 04:30 WTA Toyko – Curtea 1 WTA Toyko – Curtea 1
18/09/2014 09:00 KHL Kontinental Hockey League Amur Khabarovsk (RUS) v Avangard Omsk Region (RUS)
18/09/2014 09:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
18/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
18/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
18/09/2014 12; 00 Challenger Izmir Challenger Izmir
18/09/2014 13:00 ATP Metz – Curtea 1 ATP Metz – Curtea 1
18/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
18/09/2014 15:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
18/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League Atlant Mytischtschi (RUS) v Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18/09/2014 17:00 Challenger Quito Challenger Quito
18/09/2014 17:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) v Severstal Cherepovets (RUS)
18/09/2014 18:00 Landsbankadeild Karla (Islanda) FH v KR
18/09/2014 18:00 Landsbankadeild Karla (Islanda) Víkingur R. v Stjarnan
18/09/2014 19:00 KHL Kontinental Hockey League Medvescak Zagreb (CRO) v CSKA Moscova (RUS)
18/09/2014 19:15 Campionatul Mondial FIVB volei masculin Franța v Iran (Katowice)
18/09/2014 19:15 Campionatul Mondial FIVB volei masculin Polonia v Rusia (Lodz)
18/09/2014 22:00 Copa Argentina (Argentina) Racing v Arg Juniors
19/09/2014 00:30 Serie A (Brazilia) Gremio v Santos
19/09/2014 01:00 Liga Campionilor CONCACAF Sporting Kansas City v Deportivo Saprissa
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Boca Juniors v Rosario Central
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Emelec v River Plate
19/09/2014 03:00 Liga Campionilor CONCACAF AD Isidro Metapán v Belmopan Bandits Fotbal
19/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
19/09/2014 04:00 WTA Seul WTA Seul
19/09/2014 05:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadion Curtea
19/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
19/09/2014 10:45 LNR confirmat
19/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
19/09/2014 12:00 Challenger Izmir Challenger Izmir
19/09/2014 13:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
19/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Ugra Khanty-Mansiysk (RUS) v Dinamo Riga (LET)
19/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
19/09/2014 16:00 KHL Kontinental Hockey League HK Lada Togliatti (RUS) v Jokerit Helsinki (FIN)
19/09/2014 16:00 Virsliga (Letonia) Daugava Riga v FC Jūrmala
19/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Polonia) Slask Wroclaw v Korona Kielce
19/09/2014 17:00 1. HNL (Croația) NK Lokomotiva v NK Zadar
19/09/2014 17:00 Challenger Quito Challenger Quito
19/09/2014 17:30 GER german 2 Bundesliga Eintracht Braunschweig (GER) v SV Darmstadt 98 (GER)
19/09/2014 17:30 GER german 2 Bundesliga VfR Aalen (GER) v SV Sandhausen 1916 (GER)
19/09/2014 17:30 GER german 2 Bundesliga FC Erzgebirge Aue (GER) v FC St Pauli (GER)
19/09/2014 17:30 Primera Division (Chile) confirmat
19/09/2014 18:00 Allsvenskan (Suedia) IFK Göteborg v Gefle
19/09/2014 18:00 Serie B (Italia) Carpi v Trapani
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Auxerre v Ajaccio
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Brest v Arles
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Créteil v Clermont
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Gazélec Ajaccio v Dijon
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Laval v Angers
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Châteauroux v Nancy
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Niort v Valenciennes
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Sochaux v Nîmes
19/09/2014 19:00 Primera Division (Uruguay) confirmat
19/09/2014 19:00 Primera Division (Peru) confirmat
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Franța) Tours v Orléans
19/09/2014 19:30 GER German Bundesliga SC Freiburg (GER) v Hertha BSC Berlin (GER)
19/09/2014 19:30 Ekstraklasa (Polonia) Lechia Gdańsk v Pogoń Szczecin
19/09/2014 19:30 Ligue 1 (Franța) Bordeaux v Evian TG
19/09/2014 19:30 Pro League (Belgia) Sporting Charleroi v Zulte Waregem
19/09/2014 19:45 Premiership (Scoția) Partrick Thistle v St Mirren
19/09/2014 19:45 Aviva Premiership Gloucester v Exeter
19/09/2014 20:00 SPA Primera Division Elche CF (SPA) v SD Eibar (SPA)
19/09/2014 20:00 Primera Division (Spania) confirmat
19/09/2014 20:30 Primeira Liga (Portugalia) V. Guimaraes v Pacos Ferreira
20/09/2014 00:10 Primera Division (Argentina) confirmat
20/09/2014 01:00 Divizia I (Bolivia) confirmat
20/09/2014 01:00 Primera A (Ecuador) confirmat
20/09/2014 02:00 Primera A (Ecuador) confirmat
20/09/2014 02:10 LNR Holden Cupa confirmat
20/09/2014 02:10 LNR Holden Cupa confirmat
20/09/2014 03:00 MLS (Statele Unite) Real Salt Lake v Colorado Rapids
20/09/2014 04:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadion Curtea
20/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
20/09/2014 04:30 Liga MX (Mexic) confirmat
20/09/2014 05:00 J2 League (Japonia) Montedio Yamagata v Kyoto Sanga FC
20/09/2014 06:00 LNR confirmat
20/09/2014 08:00 J1 League (Japonia) Gamba Osaka v Cerezo Osaka
20/09/2014 08:00 J2 League (Japonia) Jubilo Iwata v Giravanz Kitakyushu
20/09/2014 08:00 K League Classic (Coreea de Sud) Suwon Bluewings v Pohang Steelers
20/09/2014 08:30 LNR confirmat
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonia) Kashima Antlers v Yokohama F Marinos-
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonia) Kawasaki Frontale v FC Tokyo
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonia) Urawa Reds v Kashiwa Reysol
20/09/2014 11:00 J1 League (Japonia) Sanfrecce Hiroshima v Albirex Niigata
20/09/2014 11:00 J2 League (Japonia) Shonan Bellmare v Mito Hollyhock
20/09/2014 11:00 FNL (Rusia) confirmat
20/09/2014 12:00 GER german 2 Bundesliga SpVgg Greuther Furth (GER) v 1 FC Kaiserslautern (GER)
20/09/2014 12:00 GER german 2 Bundesliga TSV 1860 München (GER) v FC Ingolstadt 04 (GER)
20/09/2014 12:00 GER german 2 Bundesliga FSV Frankfurt 1899 (GER) v VfL Bochum 1848 (GER)
20/09/2014 12:00 CSL (China PR) Dalian Aerbin v Shandong Luneng Taishan
20/09/2014 12:15 Championship (Anglia) Watford v Bournemouth
20/09/2014 12:30 CSL (China PR) Beijing Guoan v Tianjin Teda
20/09/2014 12:45 CSL (China PR) Shanghai Groenlanda v Guizhou Renhe
20/09/2014 13:00 FNL (Rusia) confirmat
20/09/2014 13:00 CSL (China PR) Guangzhou Evergrande v Shanghai Shenxin
20/09/2014 13:00 Ligue 2 (Franța) Le Havre v Troyes
20/09/2014 13:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
20/09/2014 14:00 FNL (Rusia) confirmat
20/09/2014 14:00 Serie B (Italia) v Latina Avellino
20/09/2014 14:00 Virsliga (Letonia) Daugava Daugavpils v Jelgava
20/09/2014 14:00 Virsliga (Letonia) Liepāja v BFC Daugavpils
20/09/2014 14:00 Serie B (Italia) Perugia v Vicenza
20/09/2014 14:00 Super Liga (Serbia) OFK Beograd v Vozdovac
20/09/2014 14:00 Aviva Premiership Vanzare v Londra Welsh
20/09/2014 14:30 GER German Bundesliga FC Schalke 04 (GER) v Eintracht Frankfurt (GER)
20/09/2014 14:30 GER German Bundesliga FC Augsburg (GER) v SV Werder Bremen (GER)
20/09/2014 14:30 GER German Bundesliga VfB Stuttgart (GER) v 1899 Hoffenheim (GER)
20/09/2014 14:30 GER German Bundesliga Hamburger SV (GER) v FC Bayern Munchen (GER)
20/09/2014 14:30 GER German Bundesliga SC Paderborn 07 (GER) v Hannover 96 (GER)
20/09/2014 14:30 Ekstraklasa (Polonia) Piast Gliwice v Cracovia Cracovia
20/09/2014 14:30 Primera Division (Uruguay) confirmat
20/09/2014 15:00 SPA Primera Division Deportivo La Coruna (SPA) v Real Madrid CF (SPA)
20/09/2014 15:00 AUT austriac Bundesliga SK Rapid Wien (AUT) Pellets WAC v RZ (AUT)
20/09/2014 15:00 SPA Segunda Division RC Recreativo Huelva (SPA) v Club Deportivo Lugo (SPA)
20/09/2014 15:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) v Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)
20/09/2014 15:00 Allsvenskan (Suedia) Falkenberg v Örebro
20/09/2014 15:00 Championship (Anglia) Millwall v Nottingham Forest
20/09/2014 15:00 1. HNL (Croația) NK Istra 1961 v NK Zagreb
20/09/2014 15:00 Primera Division (Spania) confirmat
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Harlequins v Viespi
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Londra Irish v Saracens
20/09/2014 15:15 Aviva Premiership Bath v Leicester
20/09/2014 15:30 FNL (Rusia) confirmat
20/09/2014 15:30 Campionatul Mondial FIVB volei masculin Semi-finala 1
20/09/2014 16:00 FNL (Rusia) confirmat
20/09/2014 16:00 FNL (Rusia) confirmat
20/09/2014 16:00 Ligat Al (Israel) Hapoel Petah Tikva v Hapoel Beer Sheva
20/09/2014 16:00 Ligue 1 (Franța) Olympique Marseille v Rennes
20/09/2014 16:15 Super League (Grecia) confirmat
20/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Slovan Bratislava (SVK) v CSKA Moscova (RUS)
20/09/2014 17:00 SPA Primera Division Athletic Club Bilbao (SPA) v Granada CF (SPA)
20/09/2014 17:00 SPA Segunda Division CD Mirandes (SPA) v Sporting de Gijon (SPA)
20/09/2014 17:00 SPA Segunda Division FC Barcelona Atletic (SPA) v UE Llagostera (SPA)
20/09/2014 17:00 Primera Division (Spania) confirmat
20/09/2014 17:00 Allsvenskan (Suedia) Brommapojkarna v Häcken
20/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Polonia) Podbeskidzie v Górnik Zabrze
20/09/2014 17:00 Serie A (Italia) Cesena v Empoli
20/09/2014 17:00 Primera Division (Peru) confirmat
20/09/2014 17:00 Pro League (Belgia) Mouscron-Peruwelz v KRC Genk
20/09/2014 17:15 SPA Segunda Division Real Zaragoza (SPA) v Deportivo Alaves (SPA)
20/09/2014 17:30 AUT austriac Bundesliga SV Ried Josko (AUT) v SK Puntigamer Sturm Graz (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT austriac Bundesliga FC Admira Wacker Modling (AUT) v SV Scholz Grodig (AUT)
20/09/2014 17:30 AUT austriac Bundesliga CASHPOINT Rheindorf Altach (AUT) v SC Wiener Neustadt (AUT)
20/09/2014 17:30 GER German Bundesliga 1. FSV Mainz 05 (GER) v Borussia Dortmund (GER)
20/09/2014 17:30 SPA Liga Asobal FC Barcelona (ESP) v înger Ximenez Puente Genil (SPA)
20/09/2014 18:00 1. HNL (Croația) RNK Split, v HNK Hajduk
20/09/2014 18:10 Ligat Al (Israel) Hapoel Kiryat Shmona v Hapoel Tel Aviv
20/09/2014 19:00 SPA Primera Division Atletico Madrid (ESP) v RC Celta de Vigo (SPA)
20/09/2014 19:00 SPA Segunda Division Sabadell FC (SPA) v SD Ponferradina (SPA)
20/09/2014 19:00 SPA Segunda Division UD Las Palmas (SPA) v AD Alcorcon (SPA)
20/09/2014 19:00