Schedule of football matches online – October 2014

Date Time Sport League Match
01/10/2014 09:30:00 Tennis ATP Beijing Novak DJOKOVIC (SRB) v Vasek POSPISIL (CAN)
01/10/2014 19:45:00 Soccer Championship (England) Leeds United v Reading
04/10/2014 14:30:00 Soccer GER German Bundesliga FC Bayern Munchen (DEU) v Hannover 96 (DEU)
04/10/2014 14:30:00 Soccer GER German Bundesliga Borussia Dortmund (DEU) v Hamburger SV (DEU)
04/10/2014 15:00:00 Soccer Primera División (Spain) Valencia v Atlético Madrid
04/10/2014 15:00:00 Rugby Union Aviva Premiership London Irish v Northampton
04/10/2014 17:00:00 Soccer Primera División (Spain) Rayo Vallecano v Barcelona
04/10/2014 19:45:00 Soccer Serie A (Italy) Milan v Chievo
05/10/2014 03:30:00 Soccer MLS (United States) LA Galaxy v Toronto
05/10/2014 15:00:00 Soccer Championship (England) Nottingham Forest v Ipswich Town
05/10/2014 16:30:00 Soccer GER German Bundesliga Borussia Monchengladbach (DEU) v 1. FSV Mainz 05 (DEU)
05/10/2014 17:00:00 Soccer Serie A (Italy) Juventus v Roma
05/10/2014 20:00:00 Soccer Ligue 1 (France) PSG v Monaco
05/10/2014 20:00:00 Soccer Primera División (Spain) Real Madrid v Athletic Club

The post Schedule of football matches online – October 2014 appeared first on 04.Football Live Schedule.

 

(5-3) Spektakl nogomet – Leicester -. Man Utd 2014


Manchester Uniteda je kažnjen od strane Leicester igrača

Obrambeni igra je zanemaren.

(5-3) Spektakl nogomet – Leicester – Man Utd 2014.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

posta (5-3) Spektakl nogomet – Leicester – Man Utd 2014 pojavio prvi na 02.Premiership TV

.

 

PSG u odnosu Olympique Lyona (2-0) -. Rujna 2014.


golova postigao Cavani i Ibrahimović

PSG odnosu Olympique Lyona (2-0) – rujan 2014

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w

Post PSG odnosu Olympique Lyona (2-0) – rujan 2014 pojavio prvi na 05.Football Video HD

.

 

Diego Costa je cilj. Chelsea vs Swansea (4: 2)

Diego Costa je cilj. Chelsea vs Swansea (4: 2). Premier League 2014 2015 HD. Ovaj igrač može postići lijepe ciljeve. On je jedan od najboljih nogometaša u engleskoj Premier ligi.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Nogomet Live TV, najbolje statistike, stvarni rezultati, up-to-date čvora. Bundesliga, Premiership, La Liga (španjolski), Serie A. najboljih golova i novosti u HD-u.

Posta Diego Costa je cilj. Chelsea vs Swansea (4: 2) pojavio se prvi na 05.Football Video HD

.

 

Raspored nogometnih utakmica online – iz 17. – 24. rujna 2014

Raspored nogometnih utakmica online -. 17th – 24. rujna 2014
Sve utakmice možete gledati kroz link na Bet365 besplatno.

 

Ciljevi, dribla i trikove Christiano Ronaldo.

golova, vođenje i trikovi Christiano Ronaldo. On je vjerojatno najbolji nogometaš na svijetu. Neki ljudi misle da je Lionel Messi bolji od njega.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=nNLHI2cQooM?feature=oembed&w=728&h=410]

Nogomet Live TV, najbolje statistike, stvarni rezultati, up-to-date čvora. Bundesliga, Premiership, La Liga (španjolski), Serie A. najboljih golova i novosti u HD-u.

posta golova, Dribling i trikovi Christiano Ronaldo. pojavio se prvi na 05.Football Video HD.

 

Diego Costa -. Igrač tjedna


Diego Costa – igrač tjedna u engleskoj Premier ligi. Okrugli 4.

On je postigao hat-trick u utakmici Chelsea – Swansea. Morate vidjeti sve postignuti golovi po njemu.

& nbsp;

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

Post Diego Costa – igrač u tjednu. pojavio se prvi na 02.Premiership TV.

 
17/09/2014 00:45 Challenger Meknes – Sud 2 [7] Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs Kimmer Coppejans (BEL)
17/09/2014 13:00 Challengera u Trnavi – Sud 5 [PR] Steve Darcis (BEL) vs Marco Cecchinato (ITA)
17/09/2014 13:30 izazivač SeriesOchsenhausen DAVID Petr (CZE) v CHTCHETININE Evgueni (BLR)
17/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Traktor Čeljabinsk (RUS) v Dinamo Riga (LVA)
17/09/2014 14:00 Challengera u Trnavi – Centar sud [1] Robin Haase (NED) vs Jozef Kovalik (SVK)
17/09/2014 14:30 Challenger Campinas – Centar sud [LL] Caio Silva (BRA) vs kršćanske Lindell (SWE)
17/09/2014 14:30 ATP Metz – Sud 1 Rameez Junaid (AUS) & amp; Artem SITAK (NZL) v Frank Moser (GER) & amp; Alexander Satchko (GER)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Centar Sudski Aslan Karatsev (RUS) vs [5] Roberto Carballes Baena (ESP)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Sud 2 Yannick Mertens (BEL) vs [8] Lucas Pouille (FRA)
17/09/2014 15:00 ATP Metz – Centar sud [SP] Nicolas Mahut (FRA) v Jeremy Chardy (FRA) [5]
17/09/2014 15:30 Challenger Campinas – Sud 1 [3] Facundo Arguello (ARG) vs Jose Pereira (BRA)
17/09/2014 16:00 KHL Kontinental Hockey League Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) v Jokerit Helsinki (FIN)
17/09/2014 16:00 ATP Metz – Sud 1 [SP] Jonathan EYSSERIC (FRA) & amp; Adrian Mannarino (FRA) v Jonathan MARRAY (GBR) & amp; Jamie Murray (GBR)
17/09/2014 16:15 Challenger Campinas – Centar sud Ivo Klec (SVK) vs [4] Gastao Elias (POR)
17/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Sochi (RUS) v Ak Barovi Kazan (RUS)
17/09/2014 16:30 Veikkausliiga (Finska) TPS v FC Inter
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Sud 2 Horacio Zeballos (ARG) vs Martin Cuevas (URU)
17/09/2014 17:00 ATP Metz – Centar sud Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [1] v Gilles Müller (LUX)
17/09/2014 17:00 Challenger Quito – Centar sud Victor Estrella Burgos (DOM) vs Gonzalo Escobar (ECU)
17/09/2014 17:30 Austrije Austrijska Bundesliga SC Wiener Neustadt (AUT) v SK Rapid Wien (AUT)
17/09/2014 17:30 Austrije Austrijska Bundesliga SV Scholz Grodig (AUT) v CASHPOINT SCR Altach (AUT)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Centar sud Andres Molteni (ARG) vs Facundo Mena (ARG)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Sud 2 Chase Buchanan (USA) vs Andre Miele (BRA)
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Sud 1 [SP] Marc Gicquel (FRA) & amp; Pierre-Hugues Herbert (FRA) v Dominic Inglot (GBR) & amp; Florin MERGEA (ROU) [2]
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Centar sud [SP] Paul-Henri Mathieu (FRA) v Lukas Rosol (CZE) [4]
17/09/2014 19:15 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo Njemačka protiv Irana (Katowice)
17/09/2014 19:15 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo Brazilu protiv Rusije (Lodz)
17/09/2014 19:45 prvenstvo (Engleska) Blackburn Rovers v Derby County
17/09/2014 19:45 prvenstvo (Engleska) Nottingham Forest protiv Fulhama
17/09/2014 21:15 Challenger Campinas – Centar sud [P] Nicolas Santos (BRA) vs [7] Guilherme Clezar (BRA)
17/09/2014 22:00 Copa Sudamericana Huachipato protiv Universidad Catolica
17/09/2014 23:00 Copa Sudamericana Universidad de Sucre protiv Cesar Vallejo
17/09/2014 23:00 Copa Argentina (Argentina) San Lorenzo protiv Defensa y Justica
17/09/2014 23:30 Challenger Campinas – Centar sud [1] Diego Sebastian Schwartzman (ARG) vs Adrian Sikora (SVK)
18/09/2014 00:30 Challenger Quito – Centar sud Emilio Gomez (ECU) vs [2] Joao Souza (BRA)
18/09/2014 01:00 CONCACAF Lige prvaka Portoriko Bayamón FC protiv Club América
18/09/2014 01:00 CONCACAF Lige prvaka Utjecaj de Montreal protiv New York Red Bulls
18/09/2014 01:00 LFPB (Bolivija) San Jose protiv Nacional Potosi
18/09/2014 01:00 LFPB (Bolivija) Alianza Lima v u plin
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana River Plate protiv Godoy Cruz
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Libertad v Barcelona
18/09/2014 02:00 Serie A (Brazil) Palmeiras v Flamengo
18/09/2014 03:00 CONCACAF Lige prvaka Deportivo Općinski v realnom Club Deportivo España
18/09/2014 03:00 WTA Toyko – Stadion sud WTA Toyko – Stadion sud
18/09/2014 04:00 WTA Seoul WTA Seoul
18/09/2014 04:30 WTA Toyko – Sud 1 WTA Toyko – Sud 1
18/09/2014 09:00 KHL Kontinental Hockey League Amur Khabarovsk (RUS) v Avangard Omsk regija (RUS)
18/09/2014 09:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
18/09/2014 10:00 Challengera u Trnavi Challengera u Trnavi
18/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
18/09/2014 12; 00 izazivač Izmir izazivač Izmir
18/09/2014 13:00 ATP Metz – Sud 1 ATP Metz – Sud 1
18/09/2014 15:00 izazivač Campinas izazivač Campinas
18/09/2014 15:00 ATP Metz – Centar sud ATP Metz – Centar sud
18/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League Atlant Mytischtschi (RUS) v Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18/09/2014 17:00 izazivač Quito izazivač Quito
18/09/2014 17:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) v Severstal Cherepovets (RUS)
18/09/2014 18:00 Úrvalsdeild (Island) FH protiv KR
18/09/2014 18:00 Úrvalsdeild (Island) Víkingur R. protiv Stjärnan
18/09/2014 19:00 KHL Kontinental Hockey League Medveščak Zagreb (HRV) v CSKA Moskva (RUS)
18/09/2014 19:15 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo Francuska protiv Irana (Katowice)
18/09/2014 19:15 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo Poljska protiv Rusije (Lodz)
18/09/2014 22:00 Copa Argentina (Argentina) Racing v Arg juniori
19/09/2014 00:30 Serie A (Brazil) Gremio v Santos
19/09/2014 01:00 CONCACAF Lige prvaka Sporting Kansas City protiv Deportivo Saprissa
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Boca Juniors v Rosario Central
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Emelec protiv River Plate
19/09/2014 03:00 CONCACAF Lige prvaka AD Isidro Metapán protiv Belmopan Bandits Nogomet
19/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
19/09/2014 04:00 WTA Seoul WTA Seoul
19/09/2014 05:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadion sud
19/09/2014 10:00 Challengera u Trnavi Challengera u Trnavi
19/09/2014 10:45 sportova očekujemo potvrdu
19/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
19/09/2014 00:00 izazivač Izmir izazivač Izmir
19/09/2014 13:00 ATP Metz – Centar sud ATP Metz – Centar sud
19/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Ugra Khanty-Mansiysk (RUS) v Dinamo Riga (LVA)
19/09/2014 15:00 izazivač Campinas izazivač Campinas
19/09/2014 16:00 KHL Kontinental Hockey League HK Lada Togliatti (RUS) v Jokerit Helsinki (FIN)
19/09/2014 16:00 Virsliga (Latvija) Daugava Rīga protiv FC Jūrmala
19/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Poljska) Śląsk Wrocław protiv Korona Kielce
19/09/2014 17:00 1. HNL (Hrvatska) NK Lokomotiva protiv NK Zadar
19/09/2014 17:00 izazivač Quito izazivač Quito
19/09/2014 17:30 GER Njemački 2. Bundesliga Eintracht Braunschweig (DEU) v SV Darmstadt 98 (DEU)
19/09/2014 17:30 GER Njemački 2. Bundesliga VfR Aalen (DEU) v SV Sandhausen 1916 (DEU)
19/09/2014 17:30 GER Njemački 2. Bundesliga FC Erzgebirge Aue (DEU) v FC St. Pauli (DEU)
19/09/2014 17:30 Primera Division (Čile) očekujemo potvrdu
19/09/2014 18:00 Allsvenskan (Švedska) IFK Göteborg v Gefle
19/09/2014 18:00 Serie B (Italija) Carpi protiv Trapani
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Auxerre protiv Ajaccio
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Brest v Arles
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Créteil protiv Clermont
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Gazélec Ajaccio v Dijon
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Laval v Angers
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Châteauroux v Nancy
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Niort v Valenciennes
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Sochaux protiv Nîmes
19/09/2014 19:00 Primera Division (Urugvaj) očekujemo potvrdu
19/09/2014 19:00 Primera Division (Peru) očekujemo potvrdu
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Francuska) Tours v Orleans
19/09/2014 19:30 GER Njemačka Bundesliga SC Freiburg (DEU) v Hertha BSC Berlin (DEU)
19/09/2014 19:30 Ekstraklasa (Poljska) Lechia Gdansk v Pogon Szczecin
19/09/2014 19:30 Ligue 1 (Francuska) Bordeaux protiv Evian TG
19/09/2014 19:30 Pro League (Belgija) Sporting Charleroi protiv Zulte Waregem
19/09/2014 19:45 Premiership (Škotska) Partrick Thistle protiv St. Mirren
19/09/2014 19:45 Aviva Premiership Gloucester protiv Exeter
19/09/2014 20:00 ESP Primera Division Elche CF (ESP) v SD Eibar (ESP)
19/09/2014 20:00 Primera Division (Španjolska) očekujemo potvrdu
19/09/2014 20:30 Primeira Liga (Portugal) V. Guimaraes protiv Pacos Ferreira
20/09/2014 00:10 Primera Division (Argentina) očekujemo potvrdu
20/09/2014 01:00 LFPB (Bolivija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 01:00 Primera (Ekvador) očekujemo potvrdu
20/09/2014 02:00 Primera (Ekvador) očekujemo potvrdu
20/09/2014 02:10 sportova Holden kup očekujemo potvrdu
20/09/2014 02:10 sportova Holden kup očekujemo potvrdu
20/09/2014 03:00 MLS (Sjedinjene Američke Države) Real Salt Lake protiv Colorado Rapidsa
20/09/2014 04:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadion sud
20/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
20/09/2014 04:30 Liga MX (Meksiko) očekujemo potvrdu
20/09/2014 05:00 J2 League (Japan) Montedio Yamagata v Kyoto Sanga FC
20/09/2014 06:00 sportova očekujemo potvrdu
20/09/2014 08:00 J1 League (Japan) Gamba Osaka v Cerezo Osaka
20/09/2014 08:00 J2 League (Japan) Jubilo Iwata protiv Giravanz Kitakyushu
20/09/2014 08:00 K Liga Classic (Južna Koreja) Suwon Bluewings protiv Pohang Steelersa
20/09/2014 08:30 sportova očekujemo potvrdu
20/09/2014 11:00 J1 League (Japan) Kashima Antlers v Yokohama F-Marinos
20/09/2014 11:00 J1 League (Japan) Kawasaki Frontale v FC Tokyo
20/09/2014 11:00 J1 League (Japan) Urawa Reds v Kashiwa Reysol
20/09/2014 11:00 J1 League (Japan) Sanfrecce Hiroshima v Albirex Niigata
20/09/2014 11:00 J2 League (Japan) Shonan Bellmare v Mito Hollyhock
20/09/2014 11:00 FNL (Rusija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 00:00 GER Njemački 2. Bundesliga SpVgg Greuther Furth (DEU) v 1. FC Kaiserslautern (DEU)
20/09/2014 00:00 GER Njemački 2. Bundesliga TSV 1860 München (DEU) v FC Ingolstadt 04 (DEU)
20/09/2014 00:00 GER Njemački 2. Bundesliga FSV Frankfurt 1899 (DEU) v VfL Bochum 1848 (DEU)
20/09/2014 00:00 CSL (Kina PR) Dalian Aerbin v Shandong Luneng Taishan
20/09/2014 00:15 prvenstvo (Engleska) Watford v AFC Bournemouth
20/09/2014 00:30 CSL (Kina PR) Beijing Guoan v Tianjin Teda
20/09/2014 00:45 CSL (Kina PR) Šangaj Grenland v Guizhou Renhe
20/09/2014 13:00 FNL (Rusija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 13:00 CSL (Kina PR) Guangzhou Evergrande protiv Šangaj Shenxin
20/09/2014 13:00 Ligue 2 (Francuska) Le Havre protiv Troyes
20/09/2014 13:00 ATP Metz – Centar sud ATP Metz – Centar sud
20/09/2014 14:00 FNL (Rusija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 14:00 Serie B (Italija) Latina protiv Avellino
20/09/2014 14:00 Virsliga (Latvija) Daugava Daugavpils protiv Jelgava
20/09/2014 14:00 Virsliga (Latvija) Liepāja protiv BFC Daugavpils
20/09/2014 14:00 Serie B (Italija) Perugia protiv Vicenze
20/09/2014 14:00 Super Liga (Srbija) OFK Beograd protiv Voždovac
20/09/2014 14:00 Aviva Premiership Prodaja v London velški
20/09/2014 14:30 GER Njemačka Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) v Eintracht Frankfurt (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Njemačka Bundesliga FC Augsburg (DEU) v SV Werder Bremen (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Njemačka Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Njemačka Bundesliga Hamburger SV (DEU) v FC Bayern Munchen (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Njemačka Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Hannover 96 (DEU)
20/09/2014 14:30 Ekstraklasa (Poljska) Piast Gliwice v Cracovia Kraków
20/09/2014 14:30 Primera Division (Urugvaj) očekujemo potvrdu
20/09/2014 15:00 ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) v Real Madrid CF (ESP)
20/09/2014 15:00 Austrije Austrijska Bundesliga SK Rapid Wien (AUT) v RZ kuglice WAC (AUT)
20/09/2014 15:00 ESP Segunda Division RC Recreativo Huelva (ESP) v Club Deportivo Lugo (ESP)
20/09/2014 15:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) v Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)
20/09/2014 15:00 Allsvenskan (Švedska) Falkenberg protiv Örebro
20/09/2014 15:00 prvenstvo (Engleska) Millwall protiv Nottingham Forest
20/09/2014 15:00 1. HNL (Hrvatska) NK Istra 1961 protiv NK Zagreb
20/09/2014 15:00 Primera Division (Španjolska) očekujemo potvrdu
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership Harlequins protiv ose
20/09/2014 15:00 Aviva Premiership London Irish protiv Saracena
20/09/2014 15:15 Aviva Premiership Kupka protiv Leicester
20/09/2014 15:30 FNL (Rusija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 15:30 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo Polufinalni 1
20/09/2014 16:00 FNL (Rusija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 16:00 FNL (Rusija) očekujemo potvrdu
20/09/2014 16:00 Ligat ha’Al (Izrael) Hapoel Petah Tikva protiv Hapoel Be’er Sheva
20/09/2014 16:00 Ligue 1 (Francuska) Olympique Marseille v Rennes
20/09/2014 16:15 Super League (Grčka) očekujemo potvrdu
20/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Slovan Bratislava (SVK) protiv CSKA Moskva (RUS)
20/09/2014 17:00 ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) v Granada CF (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Segunda Division CD Mirandes (ESP) v Sporting de Gijon (ESP)
20/09/2014 17:00 ESP Segunda Division FC Barcelona Atletic (ESP) v UE Llagostera (ESP)
20/09/2014 17:00 Primera Division (Španjolska) očekujemo potvrdu
20/09/2014 17:00 Allsvenskan (Švedska) Brommapojkarna protiv Häcken
20/09/2014 17:00 Ekstraklasa (Poljska) Podbeskidzie protiv Górnik Zabrze
20/09/2014 17:00 Serie A (Italija) Cesena protiv Empoli
20/09/2014 17:00 Primera Division (Peru) očekujemo potvrdu
20/09/2014 17:00 Pro League (Belgija) Mouscron-Peruwelz protiv KRC Genk
20/09/2014 17:15 ESP Segunda Division Realni Zaragozi (ESP) v Deportivo Alaves (ESP)
20/09/2014 17:30 Austrije Austrijska Bundesliga SV Josko Ried (AUT) v SK Puntigamer Sturm Graz (AUT)
20/09/2014 17:30 Austrije Austrijska Bundesliga FC Admira Wacker Modling (AUT) v SV Scholz Grodig (AUT)
20/09/2014 17:30 Austrije Austrijska Bundesliga CASHPOINT SCR Altach (AUT) v SC Wiener Neustadt (AUT)
20/09/2014 17:30 GER Njemačka Bundesliga 1. FSV Mainz 05 (DEU) v Borussia Dortmund (DEU)
20/09/2014 17:30 ESP Liga Asobal FC Barcelona (ESP) v Angel Ximenez Puente Genil (ESP)
20/09/2014 18:00 1. HNL (Hrvatska) RNK Split protiv HNK Hajduk
20/09/2014 18:10 Ligat ha’Al (Izrael) Hapoel Kiryat Shmona protiv Hapoel Tel Aviv
20/09/2014 19:00 ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) v RC Celta de Vigo (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division Sabadell FC (ESP) v SD Ponferradina (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division UD Las Palmas (ESP) v AD Alcorcón (ESP)
20/09/2014 19:00 Primera Division (Španjolska) očekujemo potvrdu
20/09/2014 19:00 Ligue 1 (Francuska) Lorient v Reims
20/09/2014 19:00 Ligue 1 (Francuska) Metz protiv Bastia
20/09/2014 19:00 Ligue 1 (Francuska) Nantes protiv Nice
20/09/2014 19:00 Ligue 1 (Francuska) Toulouse v Caen
20/09/2014 19:00 Primera Division (Argentina) očekujemo potvrdu
20/09/2014 19:00 Primera Division (Urugvaj) očekujemo potvrdu
20/09/2014 19:00 Pro League (Belgija) RSC Anderlecht protiv Cercle Brugge KSV
20/09/2014 19:15 Primera Division (Peru) očekujemo potvrdu
20/09/2014 19:15 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo Polufinalni 2
20/09/2014 19:15 FIVB na pijesku Svjetsko prvenstvo 5 V 6 play-off
20/09/2014 19:30 Ekstraklasa (Poljska) Lech Poznań v Zawisza Bydgoszcz
20/09/2014 19:45 Serie A (Italija) Milan protiv Juventusa
20/09/2014 20:00 LFPB (Bolivija)
Datum Vrijeme Sport Liga utakmica
19/09/2014 19:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga SC Freiburg (DEU) v Hertha BSC Berlin (DEU)
19/09/2014 20:00 Nogomet ESP Primera Division Elche CF (ESP) v SD Eibar (ESP)
20/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) v Eintracht Frankfurt (DEU)
20/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga FC Augsburg (DEU) v SV Werder Bremen (DEU)
20/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
20/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Hamburger SV (DEU) v FC Bayern Munchen (DEU)
20/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Hannover 96 (DEU)
20/09/2014 15:00 Nogomet ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) v Real Madrid CF (ESP)
20/09/2014 17:00 Nogomet ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) v Granada CF (ESP)
20/09/2014 17:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga
  1. FSV Mainz 05 (DEU) v Borussia Dortmund (DEU)
20/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) v RC Celta de Vigo (ESP)
20/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division Espanyol Barcelona (ESP) v Malaga CF (ESP)
21/09/2014 11:00 Nogomet ESP Primera Division Real Sociedad (ESP) v UD Almeria (ESP)
21/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga VfL Wolfsburg (DEU) v Bayer Leverkusen 04 (DEU)
21/09/2014 16:00 Nogomet ESP Primera Division Villarreal CF (ESP) v Rayo Vallecano (ESP)
21/09/2014 16:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga
  1. FC Koln (DEU) v Borussia Monchengladbach (DEU)
21/09/2014 18:00 Nogomet ESP Primera Division Cordoba CF (ESP) v FC Sevilla (ESP)
22/09/2014 19:45 Nogomet ESP Primera Division Getafe CF (ESP) v FC Valencia (ESP)
23/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division Real Madrid CF (ESP) v Elche CF (ESP)
23/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga FC Bayern Munchen (DEU) v SC Paderborn 07 (DEU)
23/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga 1899 Hoffenheim (DEU) v SC Freiburg (DEU)
23/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga SV Werder Bremen (DEU) v FC Schalke 04 (DEU)
23/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Eintracht Frankfurt (DEU) v 1. FSV Mainz 05 (DEU)
23/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division RC Celta de Vigo (ESP) v Deportivo La Coruna (ESP)
24/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division UD Almeria (ESP) v Atletico Madrid (ESP)
24/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division SD Eibar (ESP) v Villarreal CF (ESP)
24/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division Rayo Vallecano (ESP) v Athletic Club Bilbao (ESP)
24/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Borussia Dortmund (DEU) v VfB Stuttgart (DEU)
24/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Bayer Leverkusen 04 (DEU) v FC Augsburga (DEU)
24/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Borussia Mönchengladbach (DEU) v Hamburger SV (DEU)
24/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Hannover 96 (DEU) v 1. FC Koln (DEU)
24/09/2014 19:00 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Hertha BSC Berlin (DEU) v VfL Wolfsburg (DEU)
24/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division FC Sevilla (ESP) v Real Sociedad (ESP)
24/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division Granada CF (ESP) v Levante UD (ESP)
24/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division Málaga CF (ESP) v FC Barcelona (ESP)
25/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division Espanyol Barcelona (ESP) v Getafe CF (ESP)
25/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division FC Valencia (ESP) v Cordoba CF (ESP)
26/09/2014 19:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga
  1. FSV Mainz 05 (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
26/09/2014 20:00 Nogomet ESP Primera Division Elche CF (ESP) v RC Celta de Vigo (ESP)
27/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) v Borussia Dortmund (DEU)
27/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga SC Freiburg (DEU) v Bayer Leverkusen 04 (DEU)
27/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v Hannover 96 (DEU)
27/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga
  1. FC Koln (DEU) v FC Bayern Munchen (DEU)
27/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Borussia Monchengladbach (DEU)
27/09/2014 15:00 Nogomet ESP Primera Division Villarreal CF (ESP) v Real Madrid CF (ESP)
27/09/2014 17:00 Nogomet ESP Primera Division FC Barcelona (ESP) v Granada CF (ESP)
27/09/2014 17:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga VfL Wolfsburg (DEU) v SV Werder Bremen (DEU)
27/09/2014 19:00 Nogomet ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) v FC Sevilla (ESP)
27/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) v SD Eibar (ESP)
27/09/2014 21:00 Nogomet ESP Primera Division Levante UD (ESP) v Rayo Vallecano (ESP)
28/09/2014 11:00 Nogomet ESP Primera Division Getafe CF (ESP) v Malaga CF (ESP)
28/09/2014 14:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga FC Augsburg (DEU) v Hertha BSC Berlin (DEU)
28/09/2014 16:00 Nogomet ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) v UD Almeria (ESP)
28/09/2014 16:30 Nogomet GER Njemačka Bundesliga Hamburger SV (DEU) v Eintracht Frankfurt (DEU)
28/09/2014 18:00 Nogomet ESP Primera Division Real Sociedad (ESP) v FC Valencia (ESP)
28/09/2014 20:00 Nogomet ESP Primera Division Cordoba CF (ESP) v Espanyol Barcelona (ESP)

Post Raspored nogometnih utakmica online – iz 17. – 28. rujna 2014 pojavio prvi na 04.Football uživo rasporeda

.

 

Real Madrid – FC Basel -. Online TV gledati besplatno


Real Madrid – FC Basel -. Online TV gledati besplatno

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=fqbPubyc3CU?feature=oembed&w=728&h=410]

Luka Modrić daje loptu prema Balama.

Real Madrid 5-1 FC Basel (utorak 16. rujna 2014)

Gledajte golovi postignuti Gareth Bale, Rodriguez, Ronaldo, Piqué.

Post Real Madrid – FC Basel – Online TV gledati besplatno. pojavio se prvi na 03.Spanish La Ligi.