Ajakava jalgpallivõistluste Online – oktoober 2014


aeg Aeg Sport League Match
2014/01/10 09:30:00 Tennis ATP Beijing Novak Djokovic (SRB) vs Vasek Pospisil (CAN)
2014/01/10 19:45:00 Soccer Championship (Inglismaa) Leeds United v Reading
2014/04/10 14:30:00 Soccer GER Saksa Bundesliga FC Bayern München (DEU) v Hannover 96 (DEU)
2014/04/10 14:30:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Borussia Dortmund (DEU) vs Hamburger SV (DEU)
2014/04/10 15:00:00 Soccer Primera División (Hispaania) Valencia Atlético Madrid
2014/04/10 15:00:00 Ragbi Aviva Meistriliiga London Irish v Northampton
2014/04/10 17:00:00 Soccer Primera División (Hispaania) Rayo Vallecano v Barcelona
2014/04/10 19:45:00 Soccer Serie A (Itaalia) Milan v Chievo
2014/05/10 03:30:00 Soccer MLS (Ameerika Ühendriigid) LA Galaxy vs Toronto
2014/05/10 15:00:00 Soccer Championship (Inglismaa) Nottingham Forest v Ipswich Town
2014/05/10 16:30:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Borussia Monchengladbach (DEU) v 1. FSV Mainz 05 (DEU)
2014/05/10 17:00:00 Soccer Serie A (Itaalia) Juventus vs Roma
2014/05/10 20:00:00 Soccer Ligue 1 (Prantsusmaa) PSG v Monaco
2014/05/10 20:00:00 Soccer Primera División (Hispaania) Real Madrid vs Athletic Club

post Ajakava jalgpallivõistluste Online – oktoober 2014 ilmus kõigepealt 04.Football Otseülekanne Ajakava.

 

(5-3) Prillide jalgpalli – Leicester – Man Utd 2014


Man Utd on karistatud Leicester mängijad.

Kaitsev mäng on hooletusse jäetud.

(5-3) Prillide jalgpalli – Leicester – Man Utd 2014

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

postitus (5-3) Prillide jalgpalli – Leicester – Man Utd 2014 ilmus kõigepealt 02.Premiership TV.

 

PSG vs Olympique Lyon (2-0) – september 2014.


väravat Cavani ja Ibrahimovic.

PSG vs Olympique Lyon (2-0) – september 2014

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w

post PSG vs Olympique Lyon (2-0) – september 2014 ilmus kõigepealt 05.Football Video HD.

 

Diego Costa – mängija nädalas.


Diego Costa – mängija Nädala inglise Premier League. Round 4.

Ta viskas kübaratriki mängu Chelsea – Swansea. Teil on näha kõik löödud teda.

& nbsp;

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

post Diego Costa – mängija nädalas. ilmus esimest kohta 02.Premiership TV.

 

Ajakava jalgpallivõistluste Internetis – 17. – 24. september 2014.

Ajakava jalgpallivõistluste Internetis – 17. – 24. september 2014
Kõik kohtumised saate vaadata läbi link allpool Bet365 tasuta.

 

Diego Costa eesmärk. Chelsea vs Swansea (4: 2)

Diego Costa eesmärk. Chelsea vs Swansea (4: 2). Premier League 2014 2015 HD. See mängija saab punkte ilus eesmärke. Ta on üks parimaid jalgpallurite English Premier League.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Football Live TV, parim statistika, tegelikud tulemused, up-to-date seadmed. Bundesliga, Inglismaa, La Liga (Hispaania), Serie A parimaid eesmärke uudiste ja HD.

post Diego Costa eesmärk. Chelsea vs Swansea (4: 2) ilmus esimest kohta 05.Football Video HD.

 

Bundesliga pressikonverents pärast mängu: BVB – SC Freiburg 3: 1


BVB – SC Freiburg 3: 1

Bundesliga pressikonverentsil pärast kohtumist: Borussia Dortmund – SC Freiburg 3: 1 (2: 0) on laupäev 2014/09/13 kell Signal Iduna Park. Mis peatreener Jürgen Klopp ja Christian Streich.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=2sEVezgs0Tk?feature=oembed&w=728&h=410]

post Bundesliga pressikonverents pärast mängu: BVB – SC Freiburg 3: 1 ilmus kõigepealt 01.Bundesliga TV.

 

Arsenal 2-2 Manchester City (laupäev 13. september 2014)


Arsenal 2-2 Manchester City (laupäev 13. september 2014)

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=NlgbD4zvnKk?feature=oembed&w=728&h=410]

Arsenal 2-2 Manchester City
Laupäev 13. september 2014
Inglismaa Premier League

Martin Demichelis on viskas värava viimasel minutil. Arsenal on joonistada Manchester City Emirates Stadium.

Striker Danny Welbeck tegi debüüdi Arsenal. Ta ostis Manchester United £ 16m.

postitus Arsenal 2-2 Manchester City (laupäev 13 september, 2014) ilmus esimest kohta 02.Premiership TV.

 
17/09/2014 12:45 Challenger Meknes – Kohtu 2 [7] Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs Kimmer Coppejans (BEL)
17/09/2014 13:00 Challenger Trnava – Kohus 5 [PR] Steve Darcis (BEL) vs Marco Cecchinato (ITA)
17/09/2014 13:30 Challenger SeriesOchsenhausen DAVID Petr (CZE) v CHTCHETININE Evgueni (BLR)
17/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Traktor Chelyabinsk (RUS) vs Dinamo Riga (LVA)
17/09/2014 14:00 Challenger Trnava – Centre Court [1] Robin Haase (NED) vs Jozef Kovalik (SVK)
17/09/2014 14:30 Challenger Campinas – Centre Court [LL] Caio Silva (BRA) vs Christian Lindell (SWE)
17/09/2014 14:30 ATP Metz – Kohtu 1 Rameez JUNAID (AUS) & amp; Artem SITAK (NZL) v Frank Moser (GER) & amp; Alexander Satchko (GER)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Centre Court Aslan Karatsev (RUS) vs [5] Roberto Carballes Baena (ESP)
17/09/2014 14:30 Challenger Meknes – Kohtu 2 Yannick Mertens (BEL) vs [8] Lucas Pouille (FRA)
17/09/2014 15:00 ATP Metz – Centre Court [WC] Nicolas Mahut (FRA) vs Jeremy Chardy (FRA) [5]
17/09/2014 15:30 Challenger Campinas – Kohtu 1 [3] Facundo Arguello (ARG) vs Jose Pereira (BRA)
17/09/2014 16.00 KHL Kontinental Hockey League Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) vs Jokerit Helsinki (FIN)
17/09/2014 16.00 ATP Metz – Kohtu 1 [WC] Jonathan EYSSERIC (FRA) & amp; Adrian Mannarino (FRA) vs Jonathan Marray (GBR) ja amp; Jamie Murray (GBR)
17/09/2014 16:15 Challenger Campinas – Centre Court Ivo Klec (SVK) vs [4] Gastao Elias (POR)
17/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Sotši (RUS) vs Ak Bars Kazan (RUS)
17/09/2014 16:30 Veikkausliiga (Soome) TPS v FC Inter
17/09/2014 17.00 Challenger Quito – Kohtu 2 Horacio Zeballos (ARG) vs Martin Cuevas (URU)
17/09/2014 17.00 ATP Metz – Centre Court Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [1] v Gilles Müller (LUX)
17/09/2014 17.00 Challenger Quito – Centre Court Victor Estrella Burgos (DOM) vs Gonzalo Escobar (ECU)
17/09/2014 17.30 AUT Austria Bundesliga SC Wiener Neustadt (AUT) vs SK Rapid Wien (AUT)
17/09/2014 17.30 AUT Austria Bundesliga SV Scholz Grodig (AUT) v pangaautomaati SCR Altach (AUT)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Centre Court Andres Molteni (ARG) vs Facundo Mena (ARG)
17/09/2014 18:45 Challenger Quito – Kohtu 2 Chase Buchanan (USA) vs Andre Miele (BRA)
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Kohtu 1 [WC] Marc GICQUEL (FRA) & amp; Pierre-Hugues HERBERT (FRA) v Dominic Inglot (GBR) ja amp; Florin MERGEA (ROU) [2]
17/09/2014 19:00 ATP Metz – Centre Court [WC] Paul-Henri Mathieu (FRA) v Lukas Rosol (CZE) [4]
17/09/2014 19:15 FIVB Võrkpall Meeste World Championship Saksamaa vs Iraan (Katowice)
17/09/2014 19:15 FIVB Võrkpall Meeste World Championship Brasiilia vs Venemaa (Lodz)
17/09/2014 19:45 Championship (Inglismaa) Blackburn Rovers v Derby County
17/09/2014 19:45 Championship (Inglismaa) Nottingham Forest vs Fulham
17/09/2014 21:15 Challenger Campinas – Centre Court [Q] Nicolas Santos (BRA) vs [7] Guilherme Clezar (BRA)
17/09/2014 22:00 Copa Sudamericana Huachipato v Universidad Catolica
17/09/2014 23:00 Copa Sudamericana Universidad de Sucre v Cesar Vallejo
17/09/2014 23:00 Copa Argentina (Argentiina) San Lorenzo v Defensa y Justiça
17/09/2014 23:30 Challenger Campinas – Centre Court [1] Diego Sebastian Schwartzman (ARG) vs Adrian Sikora (SVK)
18/09/2014 00:30 Challenger Quito – Centre Court Emilio Gomez (ECU) vs [2] Joao Souza (BRA)
18/09/2014 01:00 CONCACAF Champions League Puerto Rico Bayamón FC vs Club América
18/09/2014 01:00 CONCACAF Champions League Mõju de Montreal v New York Red Bulls
18/09/2014 01:00 LFPB (Boliivia) San Jose v Nacional Potosi
18/09/2014 01:00 LFPB (Boliivia) Alianza Lima v gaasiks
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana River Plate v Godoy Cruz
18/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Libertad v Barcelona
18/09/2014 02:00 Serie A (Brasiilia) Palmeiras v Flamengo
18/09/2014 03:00 CONCACAF Champions League Deportivo Municipal v Real Club Deportivo España
18/09/2014 03:00 WTA Toyko – Stadium Kohus WTA Toyko – Stadium Kohus
18/09/2014 04:00 WTA Seoul WTA Seoul
18/09/2014 04:30 WTA Toyko – Kohtu 1 WTA Toyko – Kohtu 1
18/09/2014 09:00 KHL Kontinental Hockey League Amur Khabarovsk (RUS) vs Avangard Omsk Region (RUS)
18/09/2014 09:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
18/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
18/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
18/09/2014 12; 00 Challenger Izmir Challenger Izmir
18/09/2014 13:00 ATP Metz – Kohtu 1 ATP Metz – Kohtu 1
18/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
18/09/2014 15:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
18/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League Atlant Mytischtschi (RUS) vs Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18/09/2014 17.00 Challenger Quito Challenger Quito
18/09/2014 17.00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) v Severstal Cherepovets (RUS)
18/09/2014 18.00 Urvalsdeild (Island) FH v KR
18/09/2014 18.00 Urvalsdeild (Island) Vikingur R. v Stjarnan
18/09/2014 19:00 KHL Kontinental Hockey League Medvescak Zagreb (HRV) vs CSKA Moskva (RUS)
18/09/2014 19:15 FIVB Võrkpall Meeste World Championship Prantsusmaa v Iraan (Katowice)
18/09/2014 19:15 FIVB Võrkpall Meeste World Championship Poola vs Venemaa (Lodz)
18/09/2014 22:00 Copa Argentina (Argentiina) Racing v Arg Juniors
19/09/2014 00:30 Serie A (Brasiilia) Gremio v Santos
19/09/2014 01:00 CONCACAF Champions League Sporting Kansas City v Deportivo Saprissa
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Boca Juniors vs Rosario Central
19/09/2014 01:15 Copa Sudamericana Emelec v River Plate
19/09/2014 03:00 CONCACAF Champions League AD Isidro Metapan v Belmopan Bandiidid Football
19/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
19/09/2014 04:00 WTA Seoul WTA Seoul
19/09/2014 05:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadium Kohus
19/09/2014 10:00 Challenger Trnava Challenger Trnava
19/09/2014 10:45 Hoidla kinnitamata
19/09/2014 11:00 Challenger Meknes Challenger Meknes
19/09/2014 00:00 Challenger Izmir Challenger Izmir
19/09/2014 13:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
19/09/2014 14:00 KHL Kontinental Hockey League Ugra Hantõ-Mansiiskis (RUS) vs Dinamo Riga (LVA)
19/09/2014 15:00 Challenger Campinas Challenger Campinas
19/09/2014 16.00 KHL Kontinental Hockey League HK Lada Togliatti (RUS) vs Jokerit Helsinki (FIN)
19/09/2014 16.00 Meistriliiga (Läti) Daugava Riga vs FC Jūrmala
19/09/2014 17.00 Ekstraklasa (Poola) Sileesia Wrocław v Korona Kielce
19/09/2014 17.00 1. HNL (Horvaatia) NK Lokomotiva v NK Zadar
19/09/2014 17.00 Challenger Quito Challenger Quito
19/09/2014 17.30 GER Saksamaa 2. Bundesliga Eintracht Braunschweig (DEU) v SV Darmstadt 98 (DEU)
19/09/2014 17.30 GER Saksamaa 2. Bundesliga VFR Aalen (DEU) v SV Sandhausen 1916 (DEU)
19/09/2014 17.30 GER Saksamaa 2. Bundesliga FC Erzgebirge Aue (DEU) v FC St Pauli (DEU)
19/09/2014 17.30 Primera Division (Tšiili) kinnitamata
19/09/2014 18.00 Allsvenskan (Rootsi) IFK Göteborg v Gefle
19/09/2014 18.00 Serie B (Itaalia) Capri v Trapani
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Auxerre v Ajaccio
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Brest v Arles
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Créteil v Clermont
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Gazélec Ajaccio v Dijon
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Laval v Angers
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Châteauroux v Nancy
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Niort v Valenciennes
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Sochaux v Nîmes
19/09/2014 19:00 Primera Division (Uruguay) kinnitamata
19/09/2014 19:00 Primera Division (Peruu) kinnitamata
19/09/2014 19:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Tours v Orléans
19/09/2014 19:30 GER Saksa Bundesliga SC Freiburg (DEU) vs Hertha BSC Berlin (DEU)
19/09/2014 19:30 Ekstraklasa (Poola) Lechia Gdanski v Pogoń Szczecin
19/09/2014 19:30 Ligue 1 (Prantsusmaa) Bordeaux v Evian TG
19/09/2014 19:30 Pro League (Belgia) Sporting Charleroi v Zulte Waregem
19/09/2014 19:45 Inglismaa (Šotimaa) Partrick Thistle v St Mirren
19/09/2014 19:45 Aviva Meistriliiga Gloucester v Exeter
19/09/2014 20:00 ESP Primera Division Elche CF (ESP) vs SD Eibar (ESP)
19/09/2014 20:00 Primera División (Hispaania) kinnitamata
19/09/2014 20:30 Primeira Liga (Portugal) V. Guimaraes v Pacos Ferreira
20/09/2014 00:10 Primera Division (Argentina) kinnitamata
20/09/2014 01:00 LFPB (Boliivia) kinnitamata
20/09/2014 01:00 Primera (Ecuador) kinnitamata
20/09/2014 02:00 Primera (Ecuador) kinnitamata
20/09/2014 02:10 Hoidla Holden Cup kinnitamata
20/09/2014 02:10 Hoidla Holden Cup kinnitamata
20/09/2014 03:00 MLS (Ameerika Ühendriigid) Real Salt Lake v Colorado Rapids
20/09/2014 04:00 WTA Premier WTA Toyko – Stadium Kohus
20/09/2014 04:00 WTA Guangzhou WTA Guangzhou
20/09/2014 04:30 Liga MX (Mehhiko) kinnitamata
20/09/2014 05:00 J2 League (Jaapan) Montedio Yamagata v Kyoto Sanga FC
20/09/2014 06:00 Hoidla kinnitamata
20/09/2014 08:00 J1 League (Jaapan) Gamba Osaka v Cerezo Osaka
20/09/2014 08:00 J2 League (Jaapan) Jubilo Iwata v Giravanz Kitakyushu
20/09/2014 08:00 K League Classic (Lõuna-Korea) Suwon Bluewings v Pohang Steelers
20/09/2014 08:30 Hoidla kinnitamata
20/09/2014 11:00 J1 League (Jaapan) Kashima Antlers v Yokohama F-Marinos
20/09/2014 11:00 J1 League (Jaapan) Kawasaki Frontale v FC Tokyo
20/09/2014 11:00 J1 League (Jaapan) Urawa Reds v Kashiwa Reysol
20/09/2014 11:00 J1 League (Jaapan) Sanfrecce Hiroshima v Albirex Niigata
20/09/2014 11:00 J2 League (Jaapan) Shonan Bellmare v Mito Hollyhock
20/09/2014 11:00 FNL (Venemaa) kinnitamata
20/09/2014 00:00 GER Saksamaa 2. Bundesliga SpVgg Greuther Fürth (DEU) v 1. FC Kaiserslautern (DEU)
20/09/2014 00:00 GER Saksamaa 2. Bundesliga TSV 1860 München (DEU) v FC Ingolstadt 04 (DEU)
20/09/2014 00:00 GER Saksamaa 2. Bundesliga FSV Frankfurt 1899 (DEU) vs VfL Bochum 1848 (DEU)
20/09/2014 00:00 CSL (Hiina PR) Dalian Aerbin v Shandong Luneng Taishan
20/09/2014 12:15 Championship (Inglismaa) Watford v AFC Bournemouthi
20/09/2014 12:30 CSL (Hiina PR) Pekingi Guoan v Tianjin Teda
20/09/2014 12:45 CSL (Hiina PR) Shanghai Gröönimaa v Guizhou Renhe
20/09/2014 13:00 FNL (Venemaa) kinnitamata
20/09/2014 13:00 CSL (Hiina PR) Guangzhou Evergrande v Shanghai Shenxin
20/09/2014 13:00 Ligue 2 (Prantsusmaa) Le Havre v Troyes
20/09/2014 13:00 ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
20/09/2014 14:00 FNL (Venemaa) kinnitamata
20/09/2014 14:00 Serie B (Itaalia) Latina v Avellino
20/09/2014 14:00 Meistriliiga (Läti) Daugava Daugavpils v Jelgava
20/09/2014 14:00 Meistriliiga (Läti) Liepāja v BFC Daugavpils
20/09/2014 14:00 Serie B (Itaalia) Perugia v Vicenza
20/09/2014 14:00 Super Liga (Serbia) OFK Beograd v Vozdovac
20/09/2014 14:00 Aviva Meistriliiga Sale vs London Welsh
20/09/2014 14:30 GER Saksa Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) v Eintracht Frankfurt (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Saksa Bundesliga FC Augsburg (DEU) v SV Werder Bremen (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Saksa Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Saksa Bundesliga Hamburger SV (DEU) vs FC Bayern München (DEU)
20/09/2014 14:30 GER Saksa Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Hannover 96 (DEU)
20/09/2014 14:30 Ekstraklasa (Poola) Piast Gliwice v Cracovia Kraków
20/09/2014 14:30 Primera Division (Uruguay) kinnitamata
20/09/2014 15:00 ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) vs Real Madrid CF (ESP)
20/09/2014 15:00 AUT Austria Bundesliga SK Rapid Wien (AUT) v RZ graanulid WAC (AUT)
20/09/2014 15:00 ESP Segunda Division RC Recreativo Huelva (ESP) vs Club Deportivo Lugo (ESP)
20/09/2014 15:00 KHL Kontinental Hockey League Dinamo Minsk (BLR) vs Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)
20/09/2014 15:00 Allsvenskan (Rootsi) Falkenberg v Örebro
20/09/2014 15:00 Championship (Inglismaa) Millwall v Nottingham Forest
20/09/2014 15:00 1. HNL (Horvaatia) NK Istra 1961 v NK Zagreb
20/09/2014 15:00 Primera División (Hispaania) kinnitamata
20/09/2014 15:00 Aviva Meistriliiga Harlequins v Herilased
20/09/2014 15:00 Aviva Meistriliiga London Irish v saratseenlaste
20/09/2014 15:15 Aviva Meistriliiga Bath v Leicester
20/09/2014 15:30 FNL (Venemaa) kinnitamata
20/09/2014 15:30 FIVB Võrkpall Meeste World Championship poolfinaal 1
20/09/2014 16.00 FNL (Venemaa) kinnitamata
20/09/2014 16.00 FNL (Venemaa) kinnitamata
20/09/2014 16.00 Ligat ha’Al (Iisrael) Hapoel Petah Tikva v Hapoel Juuru
20/09/2014 16.00 Ligue 1 (Prantsusmaa) Olympique Marseille v Rennes
20/09/2014 16:15 Superliiga (Kreeka) kinnitamata
20/09/2014 16:30 KHL Kontinental Hockey League HC Slovan Bratislava (SVK) vs CSKA Moskva (RUS)
20/09/2014 17.00 ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) vs Granada CF (ESP)
20/09/2014 17.00 ESP Segunda Division CD Mirandes (ESP) vs Sporting de Gijon (ESP)
20/09/2014 17.00 ESP Segunda Division FC Barcelona Atletic (ESP) v UE Llagostera (ESP)
20/09/2014 17.00 Primera División (Hispaania) kinnitamata
20/09/2014 17.00 Allsvenskan (Rootsi) Brommapojkarna v Hacken
20/09/2014 17.00 Ekstraklasa (Poola) Podbeskidzie v Górnik Zabrze
20/09/2014 17.00 Serie A (Itaalia) Cesena v Empoli
20/09/2014 17.00 Primera Division (Peruu) kinnitamata
20/09/2014 17.00 Pro League (Belgia) Mouscroni-Peruwelz v KRC Genk
20/09/2014 17:15 ESP Segunda Division Real Zaragoza (ESP) v Deportivo Alaves (ESP)
20/09/2014 17.30 AUT Austria Bundesliga SV Jośko Ried (AUT) vs SK Puntigamer Sturm Graz (AUT)
20/09/2014 17.30 AUT Austria Bundesliga FC Admira Wacker Modling (AUT) v SV Scholz Grodig (AUT)
20/09/2014 17.30 AUT Austria Bundesliga pangaautomaati SCR Altach (AUT) v SC Wiener Neustadt (AUT)
20/09/2014 17.30 GER Saksa Bundesliga 1. FSV Mainz 05 (DEU) vs Borussia Dortmund (DEU)
20/09/2014 17.30 ESP Liga Asobal FC Barcelona (ESP) v Angel Ximenez Puente Genil (ESP)
20/09/2014 18.00 1. HNL (Horvaatia) RNK Split v HNK Hajduk
20/09/2014 18:10 Ligat ha’Al (Iisrael) Hapoel Kiryat Shmona v Hapoel Tel Aviv
20/09/2014 19:00 ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) vs RC Celta de Vigo (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division Sabadell FC (ESP) vs SD Ponferradina (ESP)
20/09/2014 19:00 ESP Segunda Division UD Las Palmas (ESP) v AD Alcorcon (ESP)
20/09/2014 19:00
aeg Aeg Sport League Match
19/09/2014 19:30 Soccer GER Saksa Bundesliga SC Freiburg (DEU) vs Hertha BSC Berlin (DEU)
19/09/2014 20:00 Soccer ESP Primera Division Elche CF (ESP) vs SD Eibar (ESP)
20/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) v Eintracht Frankfurt (DEU)
20/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga FC Augsburg (DEU) v SV Werder Bremen (DEU)
20/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
20/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga Hamburger SV (DEU) vs FC Bayern München (DEU)
20/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Hannover 96 (DEU)
20/09/2014 15:00 Soccer ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) vs Real Madrid CF (ESP)
20/09/2014 17.00 Soccer ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) vs Granada CF (ESP)
20/09/2014 17.30 Soccer GER Saksa Bundesliga
  1. FSV Mainz 05 (DEU) vs Borussia Dortmund (DEU)
20/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) vs RC Celta de Vigo (ESP)
20/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division Espanyol Barcelona (ESP) vs Malaga CF (ESP)
21/09/2014 11:00 Soccer ESP Primera Division Real Sociedad (ESP) vs UD Almeria (ESP)
21/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga VfL Wolfsburg (DEU) v Bayer 04 Leverkusen (DEU)
21/09/2014 16.00 Soccer ESP Primera Division Villarreal CF (ESP) vs Rayo Vallecano (ESP)
21/09/2014 16:30 Soccer GER Saksa Bundesliga
  1. FC Köln (DEU) v Borussia Monchengladbach (DEU)
21/09/2014 18.00 Soccer ESP Primera Division Cordoba CF (ESP) vs FC Sevilla (ESP)
22/09/2014 19:45 Soccer ESP Primera Division Getafe CF (ESP) vs FC Valencia (ESP)
23/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division Real Madrid CF (ESP) v Elche CF (ESP)
23/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga FC Bayern München (DEU) v SC Paderborn 07 (DEU)
23/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga 1899 Hoffenheim (DEU) v SC Freiburg (DEU)
23/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga SV Werder Bremen (DEU) vs FC Schalke 04 (DEU)
23/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Eintracht Frankfurt (DEU) v 1. FSV Mainz 05 (DEU)
23/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division RC Celta de Vigo (ESP) v Deportivo La Coruna (ESP)
24/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division UD Almeria (ESP) vs Atletico Madrid (ESP)
24/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division SD Eibar (ESP) vs Villarreal CF (ESP)
24/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division Rayo Vallecano (ESP) v Athletic Club Bilbao (ESP)
24/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Borussia Dortmund (DEU) v VfB Stuttgart (DEU)
24/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Bayer 04 Leverkusen (DEU) v FC Augsburg (DEU)
24/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Borussia Monchengladbach (DEU) vs Hamburger SV (DEU)
24/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Hannover 96 (DEU) v 1. FC Köln (DEU)
24/09/2014 19:00 Soccer GER Saksa Bundesliga Hertha BSC Berlin (DEU) vs VfL Wolfsburg (DEU)
24/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division FC Sevilla (ESP) vs Real Sociedad (ESP)
24/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division Granada CF (ESP) vs Levante UD (ESP)
24/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division Malaga CF (ESP) vs FC Barcelona (ESP)
25/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division Espanyol Barcelona (ESP) vs Getafe CF (ESP)
25/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division FC Valencia (ESP) vs Cordoba CF (ESP)
26/09/2014 19:30 Soccer GER Saksa Bundesliga
  1. FSV Mainz 05 (DEU) v 1899 Hoffenheim (DEU)
26/09/2014 20:00 Soccer ESP Primera Division Elche CF (ESP) vs RC Celta de Vigo (ESP)
27/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga FC Schalke 04 (DEU) vs Borussia Dortmund (DEU)
27/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga SC Freiburg (DEU) v Bayer 04 Leverkusen (DEU)
27/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga VfB Stuttgart (DEU) v Hannover 96 (DEU)
27/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga
  1. FC Köln (DEU) vs FC Bayern München (DEU)
27/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga SC Paderborn 07 (DEU) v Borussia Monchengladbach (DEU)
27/09/2014 15:00 Soccer ESP Primera Division Villarreal CF (ESP) vs Real Madrid CF (ESP)
27/09/2014 17.00 Soccer ESP Primera Division FC Barcelona (ESP) vs Granada CF (ESP)
27/09/2014 17.30 Soccer GER Saksa Bundesliga VfL Wolfsburg (DEU) v SV Werder Bremen (DEU)
27/09/2014 19:00 Soccer ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) vs FC Sevilla (ESP)
27/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) vs SD Eibar (ESP)
27/09/2014 21:00 Soccer ESP Primera Division Levante UD (ESP) vs Rayo Vallecano (ESP)
28/09/2014 11:00 Soccer ESP Primera Division Getafe CF (ESP) vs Malaga CF (ESP)
28/09/2014 14:30 Soccer GER Saksa Bundesliga FC Augsburg (DEU) vs Hertha BSC Berlin (DEU)
28/09/2014 16.00 Soccer ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) vs UD Almeria (ESP)
28/09/2014 16:30 Soccer GER Saksa Bundesliga Hamburger SV (DEU) v Eintracht Frankfurt (DEU)
28/09/2014 18.00 Soccer ESP Primera Division Real Sociedad (ESP) vs FC Valencia (ESP)
28/09/2014 20:00 Soccer ESP Primera Division Cordoba CF (ESP) vs Espanyol Barcelona (ESP)

post Ajakava jalgpallivõistluste Internetis – 17. – 28. september 2014 ilmus kõigepealt 04.Football Otseülekanne Ajakava.