Tvarkaraštis futbolo rungtynes ​​internetu – spalis 2014

[1.999.001]

Data Laikas Sportas lyga Rungtynių 2014/01/10 [1.999.007] 09:30:00 [1.999.007] Tenisas ATP Pekinas Novak Djokovic (SRB) prieš Vasek POSPÍŠIL (CAN) [1.999.007]
2014/01/10 [1.999.007] 19:45:00 [1.999.007] Futbolas čempionatas (Anglija) [1.999.007] Leeds United prieš svarstymą 2014/04/10 [1.999.007] 14:30:00 [1.999.007] Futbolas GER Vokietijos „Bundesliga“ FC Bayern Munchen (DEU) prieš Hannover 96 (DEU) [1.999.007]
2014/04/10 [1.999.007] 14:30:00 [1.999.007] Futbolas GER Vokietijos „Bundesliga“ Dortmundo „Borussia“ (DEU) prieš „Hamburger SV (DEU) [1.999.007]
2014/04/10 [1.999.007] 15:00:00 [1.999.007] Futbolas Primera Division (Ispanija) [1.999.007] Valensija prieš Madrido „Atletico“ 2014/04/10 [1.999.007] 15:00:00 [1.999.007] Regbis Aviva Premiership Londono Airijos prieš Northampton 2014/04/10 [1.999.007] 17:00:00 [1.999.007] Futbolas Primera Division (Ispanija) [1.999.007] Rayo Vallecano prieš Barselonos 2014/04/10 [1.999.007] 19:45:00 [1.999.007] Futbolas Serie (Italija) [1.999.007] Milanas prieš Chievo 2014/05/10 [1.999.007] 03:30:00 [1.999.007] Futbolas MLS (JAV) [1.999.007] „LA Galaxy“ prieš Toronto 2014/05/10 [1.999.007] 15:00:00 [1.999.007] Futbolas čempionatas (Anglija) [1.999.007] „Nottingham Forest“ prieš Ipswich Town 2014/05/10 [1.999.007] 16:30:00 [1.999.007] Futbolas GER Vokietijos „Bundesliga“ Borussia Monchengladbach (DEU) prieš 1 FSV Mainz 05 (DEU) [1.999.007]
2014/05/10 [1.999.007] 17:00:00 [1.999.007] Futbolas Serie (Italija) [1.999.007] „Juventus“ prieš romų 2014/05/10 [1.999.007] 20:00:00 [1.999.007] Futbolas Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.007] PSG prieš Monakas 2014/05/10 [1.999.007] 20:00:00 [1.999.007] Futbolas Primera Division (Ispanija) [1.999.007] Madrido „Real“ prieš Athletic Club

pranešimas tvarkaraštis futbolo rungtynes ​​internetu – spalis 2014 pasirodė pirmasis ant 04.Football Gyvi sąrašą [1.999.196].

 

„Bundesliga“ spaudos konferencija po rungtynių: BVB – SC Freiburg 3: 1

[1.999.001] BVB – SC Freiburg 3: 1 [1.999.002]

Bundesliga spaudos konferencija po rungtynių: Dortmundo „Borussia“ – SC Freiburg 3: 1 [1.999.005] (2: 0) ant šeštadienis 2014/09/13 signalo Iduna Park. Su treneriu Juergen Klopp ir Christian Streich.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=2sEVezgs0Tk?feature=oembed&w=728&h=410]

po „Bundesliga“ spaudos konferencija po rungtynių:. BVB – SC Freiburg 3: 1 atsirado pirmiausia 01.Bundesliga TV [1.999.006]

 

(5-3) Akinių futbolo – Lesteris -. „Man Utd“ 2014

[1.999.001] „Man Utd“ buvo nubausta Leicester žaidėjų [1.999.002]

Besiginantis žaidimas buvo apleisti.

(5-3) Akinių futbolo – Lesteris – „Man Utd“ 2014 [1.999.004]

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VGYY3u_YAeE?feature=oembed&w=728&h=410]

pranešimas (5-3) Akinių futbolo – Lesteris – „Man Utd“ 2014 pasirodė pirmasis ant 02.Premiership TV [1.999.004].

 

Wolfsburg vs Bayer Leverkusen – Vokietijos „Bundesliga“

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=oc6O-PynKTs?feature=oembed&w=728&h=410]

Bayer Leverkusen apsilanko Wolfsburg šį sekmadienį. Mes prognozuoja įtemptą futbolo rungtynes. Kas laimės?

pranešimas Wolfsburg vs Bayer Leverkusen – Vokietijos „Bundesliga“ pirmiausia pasirodė ant 01.Bundesliga TV [1.999.002].

 

PSG prieš Olympique Lyon (2-0) -.. Rgs 2014

[1.999.001] įvarčių per Cavani ir Ibrahimovic [1.999.002]

PSG prieš Olympique Lyon (2-0) – rugsėjo 2014 [1.999.004]

https://www.youtube.com/watch?v=PYdDBR14xRE&list=UUUOMj04rjmQicSZXs0kmz2w [1.999.004]

pranešimas PSG prieš Olympique Lyon (2-0) – rugsėjo 2014 pasirodė pirmasis ant 05.Football Video HD [1.999.004].

 

Diego Costa -. Grotuvas savaitės


Diego Costa – žaidėjas savaitę Anglijos „Premier“ lygos. Apvalus 4 [1.999.002]

Jis pelnė hat trick žaidime „Chelsea“ – Swansea. Jūs turite pamatyti visas įvarčių jį.

& nbsp;

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=jmdArEFrG1M?feature=oembed&w=728&h=410]

pranešimas Diego Costa – žaidėjas savaitę. pirmiausia pasirodė ant 02.Premiership televizija. [1.999.004]

 

Tvarkaraštis futbolo rungtynes ​​internete – 17th – 24 Rgs 2014

[1.999.001] Tvarkaraštis futbolo rungtynes ​​internetu -. 17. – 24 rugsėjis 2014 [1.999.002]
Visos rungtynės galite žiūrėti per žemiau nuorodą Bet365 nemokamai. [1.999.003]

 

Diego Costa tikslas. „Chelsea vs Swansea (4: 2)

[1.999.001] Diego Costa tikslas. „Chelsea vs Swansea (4, 2). „Premier“ lygos 2014 2015 HD. Šis žaidėjas gali pelnyti gražius tikslus. Jis yra vienas iš geriausių futbolo žaidėjų Anglijos „Premier“ lygos.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=GzoScSvE97k?feature=oembed&w=728&h=546]

Futbolas Live TV, geriausios statistika, faktiniai rezultatai, up-to-data armatūra. Bundesliga, Premier La Liga (ispanų), Serie A. geriausius tikslus ir naujienos HD. [1.999.002]

Rašyti Diego Costa tikslas. „Chelsea vs Swansea (4: 2) pirmiausia pasirodė ant 05.Football Video HD [1.999.002].

 

Tikslai, seilėtas ir gudrybės Christiano Ronaldo.

Tikslai, seilėtas ir gudrybės Christiano Ronaldo. Jis tikriausiai yra geriausias futbolininkas pasaulyje. Kai kurie žmonės mano, kad Lionelis Messi yra geresnis už jį.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=nNLHI2cQooM?feature=oembed&w=728&h=410]

Futbolas Live TV, geriausios statistika, faktiniai rezultatai, up-to-data armatūra. Bundesliga, Premier La Liga (ispanų), Serie A. geriausius tikslus ir naujienos HD. [1.999.002]

pranešimas tikslai, seilėtas ir gudrybės Christiano Ronaldo. pirmiausia pasirodė ant 05.Football Video HD. [1.999.002]

 
17/09/2014 [1.999.008] 12:45 [1.999.008] Challenger Meknes – Teismas 2 [1.999.008] [7] Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs Kimmer Coppejans (BEL) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] Challenger Trnava – Audito 5 [1.999.008] [PR] Steve Darcis (BEL) vs Marco Cecchinato (ITA) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 13:30 [1.999.008] Challenger SeriesOchsenhausen DAVID Petras (CZE) v CHTCHETININE Evgueni (BLR) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Traktor Chelyabinsk (RUS) prieš Dinamo Riga (LVA) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Challenger Trnava – Centre Court [1] Robin Haase (NED) vs Jozef Kovalik (SVK) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] Challenger Kampinasas – Centre Court [LL] Caio Silva (BRA) vs Christian Lindell (SWE) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] ATP Metz – teismas 1 [1.999.008] Rameez Andrius (AUS) & amp; Meno SITAK (POL) prieš Frank Moser (GER) & amp; Aleksandras Satchko (GER) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] Challenger Meknes – Centre Court Aslan Karatsev (RUS) vs [5] Roberto Carballes Baena (ESP) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] Challenger Meknes – Teismas 2 [1.999.008] Yannick Mertens (BEL) vs [8] Lucas Pouille (FRA) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] ATP Metz – Centre Court [WC] Nicolas Mahut (FRA) v Jeremy Chardy (FRA) [5] [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 15:30 [1.999.008] Challenger Kampinasas – teismas 1 [1.999.008] [3] Facundo Arguello (ARG) vs Jose Pereira (BRA) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS) prieš JOKERIT Helsinkyje (Suomija) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] ATP Metz – teismas 1 [1.999.008] [WC] Jonathan EYSSERIC (FRA) & amp; Adrian MANNARINO (FRA) v kvinta (GBR) & amp; Jamie Murray (GBR) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 16:15 [1.999.008] Challenger Kampinasas – Centre Court Ivo Klec (SVK) vs [4] Gastao Elias (POR) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 16:30 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos HC Sočis (RUS) prieš Ak Bars Kazan (RUS) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 16:30 [1.999.008] Veikkausliiga (Suomija) [1.999.008] TPS prieš FC Inter
17/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Challenger Kitas – Teismas 2 [1.999.008] Horacio Zeballos (ARG) vs Martin Cuevas (URU) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] ATP Metz – Centre Court Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [1] prieš Gilles MULLER (LUX) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Challenger Kitas – Centre Court Viktoro Estrella Burgos (DOM) vs Gonzalo Escobar (ECU) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] AUT Austrijos „Bundesliga“ SC Wiener Neustadt (AUT) prieš SK Rapid Wien (AUT) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] AUT Austrijos „Bundesliga“ S. Scholz Grodig (AUT) prieš Bankomatu SCR Altach (AUT) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 18:45 [1.999.008] Challenger Kitas – Centre Court Andres Molteni (ARG) vs Facundo Mena (ARG) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 18:45 [1.999.008] Challenger Kitas – Teismas 2 [1.999.008] Chase Buchanan (JAV) vs Andre Miele (BRA) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] ATP Metz – teismas 1 [1.999.008] [WC] Marc GICQUEL (FRA) & amp; Pierre-Hugues HERBERT (FRA) v Dominic Inglot (GBR) & amp; Florin MERGEA (ROU) [2] [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] ATP Metz – Centre Court [WC] Paulius-Henri MATHIEU (FRA) v Lukas Rosol (CZE) [4] [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas Sprendimo Vokietija prieš Iraną (Katowice) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas Brazilija prieš Rusiją (Lodzė) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 19:45 [1.999.008] čempionatas (Anglija) [1.999.008] Blackburn Rovers v Derby County
17/09/2014 [1.999.008] 19:45 [1.999.008] čempionatas (Anglija) [1.999.008] „Nottingham Forest“ prieš „Fulham“
17/09/2014 [1.999.008] 21:15 [1.999.008] Challenger Kampinasas – Centre Court [Klausimas] Nicolas Santos (BRA) vs [7] Guilherme Clezar (BRA) [1.999.008]
17/09/2014 [1.999.008] 22:00 [1.999.008] Copa Sudamericana Huachipato prieš Universidad Catolica
17/09/2014 [1.999.008] 23:00 [1.999.008] Copa Sudamericana Universidad de Sucre prieš Cesar Vallejo
17/09/2014 [1.999.008] 23:00 [1.999.008] Copa Argentina (Argentina) [1.999.008] San Lorenzo prieš Defensa m Justiça
17/09/2014 [1.999.008] 23:30 [1.999.008] Challenger Kampinasas – Centre Court [1] Diego Sebastian Schwartzman (ARG) vs Adrian Sikora (SVK) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 00:30 [1.999.008] Challenger Kitas – Centre Court Emilio Gomez (ekiu) vs [2] Joao Souza (BRA) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] CONCACAF Champions League Puerto Rikas Bayamón FC prieš Club América
18/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] CONCACAF Champions League Poveikio de Montreal prieš Niujorko „Red Bulls“
18/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] LFPB (Bolivija) [1.999.008] San Chosė prieš Nacional Potosi
18/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] LFPB (Bolivija) [1.999.008] Alianza Lima prieš ją dujomis
18/09/2014 [1.999.008] 01:15 [1.999.008] Copa Sudamericana River Plate prieš Godoy Cruz
18/09/2014 [1.999.008] 01:15 [1.999.008] Copa Sudamericana Libertad prieš Barselonos
18/09/2014 [1.999.008] 02:00 [1.999.008] Serie (Brazilija) [1.999.008] Palmeiras Flamengo
18/09/2014 [1.999.008] 03:00 [1.999.008] CONCACAF Champions League Deportivo Savivaldybės prieš Real Club Deportivo España
18/09/2014 [1.999.008] 03:00 [1.999.008] WTA Toyko – Stadium Teismas WTA Toyko – Stadium Teismas
18/09/2014 [1.999.008] 04:00 [1.999.008] WTA Seulas WTA Seulas
18/09/2014 [1.999.008] 04:30 [1.999.008] WTA Toyko – teismas 1 [1.999.008] WTA Toyko – teismas 1 [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 09:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Amūro Chabarovskas (RUS) prieš Avangard Omsk regione (RUS) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 09:00 [1.999.008] WTA Guangdžou WTA Guangdžou
18/09/2014 [1.999.008] 10:00 [1.999.008] Challenger Trnava Challenger Trnava
18/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] Challenger Meknes Challenger Meknes
18/09/2014 [1.999.008] 12; 00 [1.999.008] Challenger Izmiras Challenger Izmiras
18/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] ATP Metz – teismas 1 [1.999.008] ATP Metz – teismas 1 [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] Challenger Kampinasas Challenger Kampinasas
18/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
18/09/2014 [1.999.008] 16:30 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Atlant Mytischtschi (RUS) prieš Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Challenger Kitas Challenger Kitas
18/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Dinamo Minsk (BLR) prieš Severstal Cherepovets (RUS) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 18:00 [1.999.008] Úrvalsdeild (Islandija) [1.999.008] FH prieš KR
18/09/2014 [1.999.008] 18:00 [1.999.008] Úrvalsdeild (Islandija) [1.999.008] Vikingur R. prieš Stjärnan
18/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Medvescak Zagreb (HRV) prieš Maskvos CSKA (RUS) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas Sprendimo Prancūzija prieš Iraną (Katowice) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas Lenkija prieš Rusiją (Lodzė) [1.999.008]
18/09/2014 [1.999.008] 22:00 [1.999.008] Copa Argentina (Argentina) [1.999.008] Racing prieš Arg Jauniai
19/09/2014 [1.999.008] 00:30 [1.999.008] Serie (Brazilija) [1.999.008] Gremio prieš Santos
19/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] CONCACAF Champions League Sporto Kansas City prieš Deportivo Saprissa
19/09/2014 [1.999.008] 01:15 [1.999.008] Copa Sudamericana Boca Juniors prieš Rosario Central
19/09/2014 [1.999.008] 01:15 [1.999.008] Copa Sudamericana Emelec prieš River Plate
19/09/2014 [1.999.008] 03:00 [1.999.008] CONCACAF Champions League AD Isidro Metapan prieš Belmopan banditų Futbolas
19/09/2014 [1.999.008] 04:00 [1.999.008] WTA Guangdžou WTA Guangdžou
19/09/2014 [1.999.008] 04:00 [1.999.008] WTA Seulas WTA Seulas
19/09/2014 [1.999.008] 05:00 [1.999.008] WTA „Premier“ WTA Toyko – Stadium Teismas
19/09/2014 [1.999.008] 10:00 [1.999.008] Challenger Trnava Challenger Trnava
19/09/2014 [1.999.008] 10:45 [1.999.008] NEL nepatvirtinta
19/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] Challenger Meknes Challenger Meknes
19/09/2014 [1.999.008] 00:00 [1.999.008] Challenger Izmiras Challenger Izmiras
19/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
19/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Ugra Chanty Mansijsko (RUS) prieš Dinamo Riga (LVA) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] Challenger Kampinasas Challenger Kampinasas
19/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos HK Lada Togliatti (RUS) prieš JOKERIT Helsinkyje (Suomija) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] Virsliga (Latvia) [1.999.008] Dauguvos prieš FK Jūrmala
19/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Ekstraklasa (Lenkija) [1.999.008] Silezija Wrocław prieš Korona Kielce
19/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] 1. HNL (Kroatija) [1.999.008] NK Lokomotiva prieš NK Zadar
19/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Challenger Kitas Challenger Kitas
19/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga 2 [1.999.008] Eintracht Braunschweig (DEU) prieš SV Darmstadt 98 (DEU) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga 2 [1.999.008] VfR Alenas (DEU) prieš SV Sandhausen 1916 (DEU) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga 2 [1.999.008] FC Erzgebirge Aue (DEU) prieš FC St Pauli (DEU) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] Primera Division (Čilė) [1.999.008] nepatvirtinta
19/09/2014 [1.999.008] 18:00 [1.999.008] Allsvenskan (Švedija) [1.999.008] IFK Göteborg prieš Gefle
19/09/2014 [1.999.008] 18:00 [1.999.008] Serie B (Italija) [1.999.008] Carpi prieš Trapanis
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Auxerre prieš Ajačas
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Brestas prieš Arles
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Créteil prieš Klermon
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Gazélec Ajačas prieš Dižonas
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Laval prieš Anžė
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Chateauroux prieš Nansi
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Niort prieš Valenciennes
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Sochaux prieš Nîmes
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Primera Division (Urugvajus) [1.999.008] nepatvirtinta
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Primera Division (Peru) [1.999.008] nepatvirtinta
19/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Ekskursijos prieš Orleano
19/09/2014 [1.999.008] 19:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ SC Freiburg (DEU) prieš Hertha BSC Berlin (DEU) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 19:30 [1.999.008] Ekstraklasa (Lenkija) [1.999.008] Lechia Gdańsk prieš Pogoń Szczecin
19/09/2014 [1.999.008] 19:30 [1.999.008] Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.008] Bordo prieš Evian TG
19/09/2014 [1.999.008] 19:30 [1.999.008] Pro League (Belgija) [1.999.008] Sporto Šarlerua prieš Zulte Waregem
19/09/2014 [1.999.008] 19:45 [1.999.008] Premiership (Škotija) [1.999.008] Partrick Dagys prieš St Mirren „
19/09/2014 [1.999.008] 19:45 [1.999.008] Aviva Premiership Glosteris prieš Ekseteris
19/09/2014 [1.999.008] 20:00 [1.999.008] ESP Primera Division Elche CF (ESP) prieš SD Eibar (ESP) [1.999.008]
19/09/2014 [1.999.008] 20:00 [1.999.008] Primera Division (Ispanija) [1.999.008] nepatvirtinta
19/09/2014 [1.999.008] 20:30 [1.999.008] Primeira Liga (Portugalija) [1.999.008] V. Guimaraes prieš pacos Ferreira
20/09/2014 [1.999.008] 00:10 [1.999.008] Primera Division (Argentina) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] LFPB (Bolivija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 01:00 [1.999.008] Primera (Ekvadoras) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 02:00 [1.999.008] Primera (Ekvadoras) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 02:10 [1.999.008] NEL Holden taurės nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 02:10 [1.999.008] NEL Holden taurės nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 03:00 [1.999.008] MLS (JAV) [1.999.008] Real Salt Lake prieš Kolorado Rapids
20/09/2014 [1.999.008] 04:00 [1.999.008] WTA „Premier“ WTA Toyko – Stadium Teismas
20/09/2014 [1.999.008] 04:00 [1.999.008] WTA Guangdžou WTA Guangdžou
20/09/2014 [1.999.008] 04:30 [1.999.008] Liga MX (Meksika) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 05:00 [1.999.008] J2 lygos (Japonija) [1.999.008] Montedio Yamagata prieš Kioto Sanga FC
20/09/2014 [1.999.008] 06:00 [1.999.008] NEL nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 08:00 [1.999.008] J1 lyga (Japonija) [1.999.008] Gamba Osaka prieš Cerezo Osaka
20/09/2014 [1.999.008] 08:00 [1.999.008] J2 lygos (Japonija) [1.999.008] Jubilo Iwata prieš Giravanz Kitakyushu
20/09/2014 [1.999.008] 08:00 [1.999.008] K League Classic (Pietų Korėja) [1.999.008] Suwon Bluewings prieš Pohang Steelers
20/09/2014 [1.999.008] 08:30 [1.999.008] NEL nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] J1 lyga (Japonija) [1.999.008] Kashima Antlers prieš Yokohama F-Marinos
20/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] J1 lyga (Japonija) [1.999.008] Kawasaki Frontale prieš FC Tokyo
20/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] J1 lyga (Japonija) [1.999.008] Urawa Reds v Kashiwa Reysol
20/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] J1 lyga (Japonija) [1.999.008] Sanfrecce Hiroshima prieš Albirex Niigata
20/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] J2 lygos (Japonija) [1.999.008] Shonan Bellmare prieš Mito piliarožė
20/09/2014 [1.999.008] 11:00 [1.999.008] nešiotis (Rusija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 00:00 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga 2 [1.999.008] SpVgg Greuther Furth (DEU) prieš 1 FC Kaiserslautern (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 00:00 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga 2 [1.999.008] TSV 1860 Munchen (DEU) prieš FC Ingolstadt 04 (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 00:00 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga 2 [1.999.008] FSV Frankfurt 1899 (DEU) prieš VfL Bochum 1848 (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 00:00 [1.999.008] CSL (Kinija PR) [1.999.008] Dalian Aerbin prieš Shandong Luneng Taishan
20/09/2014 [1.999.008] 12:15 [1.999.008] čempionatas (Anglija) [1.999.008] Watford prieš AFC Bournemouth
20/09/2014 [1.999.008] 12:30 [1.999.008] CSL (Kinija PR) [1.999.008] Pekino Guoan prieš Tiandzinas Teda
20/09/2014 [1.999.008] 12:45 [1.999.008] CSL (Kinija PR) [1.999.008] Šanchajus Grenlandija prieš Guizhou Renhe
20/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] nešiotis (Rusija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] CSL (Kinija PR) [1.999.008] Guangžou Evergrande prieš Šanchajus Shenxin
20/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] Ligue 2 „(Prancūzija) [1.999.008] Havras prieš Troyes
20/09/2014 [1.999.008] 13:00 [1.999.008] ATP Metz – Centre Court ATP Metz – Centre Court
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] nešiotis (Rusija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Serie B (Italija) [1.999.008] Latina prieš Avellino
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Virsliga (Latvia) [1.999.008] Daugava Daugavpils prieš Jelgava
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Virsliga (Latvia) [1.999.008] Liepāja prieš BFC Daugpilis
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Serie B (Italija) [1.999.008] Perudža prieš Vicenza
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Super Liga (Serbija) [1.999.008] OFK Beograd prieš Vozdovac
20/09/2014 [1.999.008] 14:00 [1.999.008] Aviva Premiership Parduoda prieš Londono Velso
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ FC Schalke 04 (DEU) prieš Eintracht Frankfurt (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ FC Augsburg (DEU) prieš SV Werder Bremen (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ VfB Stuttgart (DEU) prieš 1899 Hoffenheim (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ Hamburger SV (DEU) prieš FC Bayern Munchen (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ SC Paderborn 07 (DEU) prieš Hannover 96 (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] Ekstraklasa (Lenkija) [1.999.008] Piast Gliwice prieš Cracovia Kraków
20/09/2014 [1.999.008] 14:30 [1.999.008] Primera Division (Urugvajus) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] ESP Primera Division Deportivo La Coruna (ESP) prieš Real Madrid CF (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] AUT Austrijos „Bundesliga“ SK Rapid Wien (AUT) prieš RZ Pellets WAC (AUT) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] ESP Segunda Division RC Recreativo Huelva (ESP) prieš Club Deportivo Lugo (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos Dinamo Minsk (BLR) prieš Torpedo Nizhny Novgorod (RUS) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] Allsvenskan (Švedija) [1.999.008] Falkenberg prieš Örebro
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] čempionatas (Anglija) [1.999.008] Millwall prieš Nottingham Forest „
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] 1. HNL (Kroatija) [1.999.008] NK Istra 1961 prieš NK Zagreb [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] Primera Division (Ispanija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] Aviva Premiership Harlequins prieš vapsvos
20/09/2014 [1.999.008] 15:00 [1.999.008] Aviva Premiership Londono Airijos prieš Saracens
20/09/2014 [1.999.008] 15:15 [1.999.008] Aviva Premiership Vonia prieš Leicester
20/09/2014 [1.999.008] 15:30 [1.999.008] nešiotis (Rusija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 15:30 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas Pusfinalis 1 [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] nešiotis (Rusija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] nešiotis (Rusija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] Ligat ha’Al (Izraelis) [1.999.008] Hapoel Petah Tikva prieš Hapoel SHeva
20/09/2014 [1.999.008] 16:00 [1.999.008] Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.008] Olympique Marseille prieš Rennes
20/09/2014 [1.999.008] 16:15 [1.999.008] Super League (Graikija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 16:30 [1.999.008] KHL Kontinental ledo ritulio lygos HC Slovan Bratislava (SVK) prieš Maskvos CSKA (RUS) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] ESP Primera Division Athletic Club Bilbao (ESP) prieš Granada CF (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] ESP Segunda Division CD Mirandes (ESP) prieš Sporting de Gijon (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] ESP Segunda Division FC Barcelona Atletic (ESP) prieš UE Llagostera (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Primera Division (Ispanija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Allsvenskan (Švedija) [1.999.008] Brommapojkarna prieš Hacken
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Ekstraklasa (Lenkija) [1.999.008] Podbeskidzie prieš Gornik Zabrze
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Serie (Italija) [1.999.008] Cesena prieš Empoli
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Primera Division (Peru) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 17:00 [1.999.008] Pro League (Belgija) [1.999.008] Mouscron-Peruwelz prieš KRC Genk
20/09/2014 [1.999.008] 17:15 [1.999.008] ESP Segunda Division Nekilnojamojo Saragosa (ESP) prieš Deportivo alaves (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] AUT Austrijos „Bundesliga“ S. Josko Ried (AUT) prieš SK Puntigamer Sturm Graz (AUT) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] AUT Austrijos „Bundesliga“ FC Admira Wacker Modling (AUT) prieš SV Scholz Grodig (AUT) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] AUT Austrijos „Bundesliga“ Bankomatu SCR Altach (AUT) prieš SC Wiener Neustadt (AUT) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] GER Vokietijos „Bundesliga“ 1. FSV Mainz 05 (DEU) prieš Dortmundo „Borussia“ (DEU) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 17:30 [1.999.008] ESP Liga Asobal FC Barcelona (ESP) prieš Angel Ximenez Puente Genil (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 18:00 [1.999.008] 1. HNL (Kroatija) [1.999.008] RNK Splitas prieš HNK Hajduk
20/09/2014 [1.999.008] 18:10 [1.999.008] Ligat ha’Al (Izraelis) [1.999.008] Hapoel Kiryat Shmona prieš Hapoel Tel Aviv
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] ESP Primera Division Atletico Madrid (ESP) prieš RC Celta de Vigo (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] ESP Segunda Division Sabadell FC (ESP) prieš SD Ponferradina (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] ESP Segunda Division UD Las Palmas (ESP) prieš AD Alcorcon (ESP) [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Primera Division (Ispanija) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.008] Lorient prieš Reims
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.008] Metz prieš Bastija
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.008] Nantas prieš Nice
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Ligue 1 (Prancūzija) [1.999.008] Tulūza prieš Caen
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Primera Division (Argentina) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Primera Division (Urugvajus) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 19:00 [1.999.008] Pro League (Belgija) [1.999.008] RSC Anderlecht prieš Cercle Brugge KSV
20/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] Primera Division (Peru) [1.999.008] nepatvirtinta
20/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas Pusfinalio 2 [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 19:15 [1.999.008] FIVB tinklinio Vyrų Pasaulio čempionatas 5 prieš 6 play-off [1.999.008]
20/09/2014 [1.999.008] 19:30 [1.999.008] Ekstraklasa (Lenkija) [1.999.008] Lech Poznań prieš Zawisza Bydgoszcz
20/09/2014 [1.999.008] 19:45 [1.999.008] Serie (Italija) [1.999.008] Milanas prieš Juventus „
20/09/2014 [1.999.008] 20:00 [1.999.008] LFPB (Bolivija) [1.999.008]